Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Slovinsko dálnice za PTUJ 2017 směr HR: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Slovinsko dálnice za PTUJ 2017 směr HR

Poslední aktualizace před 6 let
ValteracciValteracciČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, jak to vypadá aktuálně se stavbou dálnice za PTUJ?
Pořád platí že se dánice ve SLO dá objet přes Mureck A - TRATE SLO - LENART - TRNOVSKA VAS - PTUJ, zde přes most a připojit se na konci dálnice?
Díky
Mondeo combi 2,0 154Kw + aktuální Swift Chalenger Sport 586 - předtím Bailey Ranger 550/6 a ještě předtím Bailey Peagant Provence + posádka 2 + 2 + 1
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 7 let
Tady je video o cestě Macejl - Ptuj https://www.youtu...e=youtu.be
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
ValteracciValteracciČlen
Přidáno před 7 let
Díky, to vypadá vcelku dobře.

Automatické sloučení 22.05.2018 13:38:
Oživíme pro ROK 2018, jak to vypadá se stavbou dálnice letos? Dokončená měla být po sezoně. Mát někdo nějaké zprávy?
Díky
Mondeo combi 2,0 154Kw + aktuální Swift Chalenger Sport 586 - předtím Bailey Ranger 550/6 a ještě předtím Bailey Peagant Provence + posádka 2 + 2 + 1
Upravil Valteracci dne 22.05.2018 12:38, před 6 let
RudyHRudyHČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
jeli jsme tam před týdnem tam i zpět. Od nájezdu v Ptuji až po Pohlednik je nová dálnice hotová, včetně cedule označující dálnici, dalších asi 6 km je částečně obousměrná asfaltka s omezením na 50km a pak až k hraničnímu přechodu byl místy i makadam...Nám z toho vyplynulo, že bohužel je vigneta nutná a objezd přes Mureck ztratil smysl.
mikivanmikivanČlen
Přidáno před 6 let
Jednou jsem jel tudy a nebylo to špatný. A nebyl jsem sám. !y

https://mapy.cz/t...t=&rt=
Mirek a Lenka + Carado T334
RudyHRudyHČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj ještě jednou,
napadlo mne zveřejnit malou fintu jak něco ušetřit na chorvatském mýtném: Mýto pro obytku z hranice (Macelj) do Záhřebu stojí 72 kuna. Za hraničním přechodem sjeďte na odbočku "Varaždin, Ivanec,Trakošan" a za křižovatkou zamiřte na Durmanec. Po asi 10km perfektní asfaltky na dálnici A2 teprve najeďte, a mýto vás bude stát 41 kuna....tedy 31 kuna úspora...časově ztráta max 5 minut..
Stejnou cestou jeďte zpět (tedy sjeďte na Durmanec), navíc vjedete do fronty před chorvatskou pasovou kontrolou až cca 100-150 metrů před ní!!
CibiCibiČlen
Přidáno před 6 let
Nicméně tedy je nutná slovinská dálniční známka? To tedy už asi pojedem jinudy.
VW LT 35 maxi
ValteracciValteracciČlen
Přidáno před 6 let
Ja uz loni jel pres Madarko pak dalnice v HR.
Mondeo combi 2,0 154Kw + aktuální Swift Chalenger Sport 586 - předtím Bailey Ranger 550/6 a ještě předtím Bailey Peagant Provence + posádka 2 + 2 + 1
H
hugo 007Člen
Přidáno před 6 let
copycopyČlen
Přidáno před 6 let
WAZE v mobile, a je to.
K
KoralovciČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj! Letos v dubnu jsem jel do Chorvatska (střední Dalmácie) a dálnici ve Slovinsku jsem v pohodě objel tam i zpět, jde to úplně bez problémů, do navigace (mapy.cz s online připojením) jsem jen nastavil cestu mimo dálnici a jako cíl cesty nastavil hraniční přechod, přes který jsem chtěl přejet.
Na cestě tam jsem jel přes Mureck do Ptuje (zde vždy jedno odpoledne a jednu noc zůstáváme v termálech) a zpět jsem z Ptuje jel na Maribor. Obě cesty bez problémů, jen cesta z Rakouska do Ptuje přes Mureck horší asfalt... No a z Ptuje na Chorvatskou hranici je cesta úplně v pohodě, nová...

Pokud bych v Ptuji nechtěl přenocovat, tak jedu po dálnici, jak píšu, objet se to dá, ale podle mě minimálně 2 hodky zpoždění.... Jo a v Ptuji opravují most přes řeku, ve špičce šílené kolony.

Štastnou cestu
ValteracciValteracciČlen
Přidáno před 6 let
Díky všem za informace.
Mondeo combi 2,0 154Kw + aktuální Swift Chalenger Sport 586 - předtím Bailey Ranger 550/6 a ještě předtím Bailey Peagant Provence + posádka 2 + 2 + 1
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Valteracci, Mirek a Jirinka, RudyH, mikivan, Cibi, hugo 007, copy, Koralovci

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,045,627 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21591 sekund | Průměrně za: 0.21591 (0) sekund | Dotazy: 95 | Použitá paměť: 1.94MB/2MB