Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Markýza: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Markýza

Poslední aktualizace před 7 let
budvarcibudvarciČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, chci se zeptat, zda lze nějak opravit markýzu, mám v pořádku tu schránku, ale látka a ramena jsou pryč?

Můžu na obytné auto použít markýzu určenou na dům? Takovou tu, co se prodává v obchoďáku.
Moc díky za info. Budvárci
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

budvarci napsal:

Ahoj, chci se zeptat, zda lze nějak opravit markýzu, mám v pořádku tu schránku, ale látka a ramena jsou pryč?

Můžu na obytné auto použít markýzu určenou na dům? Takovou tu, co se prodává v obchoďáku.
Moc díky za info. Budvárci


opravit lze hodně, ale ceny za díly se blíží ceně za novou markýzu např. :
https://www.karav...m-leve.htm
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
DiscoverfunDiscoverfunČlen
Přidáno před 7 let
me se kdysi u predchoziho ob. vozu markyza pri vetru zvedla, a znicila komplet i srameny, tak jsem koupil domaci markyzu ve stejne sirce a nanytoval
drzici vinkly vlevo a vpravo do prazdne krabice markyzy a nasadil a natocil na tah tu domaci markyzu a do predni hrany markyzy jsem misto
drevene tycky vsunull hlinikovy Profil, do ktereho jsem na krajich vyvrtal diry na podperne tyce, ktere jsem po vytazeni markyzy stabilisoval
snurami asi jako u stanu. Markyza se vyplatila, pouzivali jsme ji asi 7 let !
Honza/Discoverfun
Pirat z RuzynePirat z RuzyneČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,
markýzu, myslím z Hornbachu mám na chatě a je to bytelná konstrukce s odpovídající hmotností. Za sebe mohu říci, že bych se na stěně auta bál že se to vlastní hmotností vytrhne. Jestli se dělají nějaké lehčí konstrukce nevím.
Měj se, Pirát.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: budvarci, Zdenek a Alena, Discoverfun, Pirat z Ruzyne

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,715,701 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14414 sekund | Průměrně za: 0.14414 (0) sekund | Dotazy: 67 | Použitá paměť: 1.77MB/2MB