Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Burgas Bulharsko: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Burgas Bulharsko

Poslední aktualizace před 7 let
A
AldiciČlen
Přidáno před 7 let
Ahojte jel by někdo v termínu 23.6-2.7.trošku poznat Bulharsko v okolí Burgasu a koupačka u moře?
D
diverČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, máme zkušenost , předloni jsme dojeli až k tureckým hranicím do Rezova,
Maďarsko vpoho, Rumunsko jsme spali obě cesty tam i zpět, poprvé v průsmyku na benzince pod kamerama někde u Devy a zpět někde před Temešvárem u motorestu pod ochranou místního hlídače na parkovišti kamionů,Rumunskem nejezdi na přechod do Bulharska - Ruse , je tam rozkopaný most přes Dunaj, a jezdí se přes něj na střídačku v jednom pruhu, čekali jsme tam asi 5 hodin, zrovna to pořádně peklo a není tam ani stromeček,je lépe jet Rumunskem podle Dunaje - Železných vrat až dolů na Sofii, přechod Vidin je uplně nový a Bulharskem pak napříč po dálnicích až do Burgasu, v Rumunsku je kromě Pitešti - Bucurešti postaveno několik nových úseků dálnice s poměrně chaotickým značením,
v Bucurešti jsem si vzpomněl, jak jsme tam s rodičema před 40 lety stejnou třídou projížděli, zastavil se tam čas,
v Bulharsku se taky zastavil čas, záchody a sprchy co tam stály v kempu před 40 lety stále stojí, jen s úměrně větší vrstvou exkrementů, vedle postavené novější sociálky se vstupem na čip, ale se stěnama z dřevotřísky, tak nevím jak dlouho to bude stát, ceny asi tak o třetinu levnější proti našim, byli jsme v prvním kempu pod Kitenem, Neptun,je to místo které jako jedno z mála není v kopci, postaveno auto v první brázdě v dunách u moře, místní vykřikujou že je chrání, a při tom do toho písku lijou odpad, mejou nádobí a sprchujou se přímo za karavanem, kdybys v dunách zapadl , je třeba kola podlít vodou , písek zhutní a vyjedeš , na Rumunsko a Bulharsko si určitě dejte za okno kameru, budete mít pak ve společnosti vesele na co vzpomínat... Po kempu rozvod vody hadicema s rozbočkama a elektrika kabelama po zemi, na pláži pod Kitenem několik restaurací s velmi pěknýma cenama, na kraji Kitenu u autobusového nádraží bankomat, pozor nikde tam nekoupíš tabletu nebo tekutou modrou vodu do záchodu, ani v přístavu, pitná voda za bakšiš v 11 ltr balení, výborné ovoce a zelenina, v moři se pousouvají mělčiny a někdy prostě nejsou tam co včera, plus kousací stonožky ve vodě, v řasách co se válejí na dně na písku,děti štastný z vln, stále jako vždy sytém vlajek na pláži a samozřejmě i spasitěl, jo a nikdo tam nemluví anglicky, starší generace se jiščo učilas po ruskomu jazyku.....Good luck ,
Máchal 604263563
Dnešek je žákem Včerejška
A
AldiciČlen
Přidáno před 7 let
Díky za info,když tě ještě něco napadne pisni.Je lepší měnit eu na le tady nebo tam v bance a jak s naftou vzdálenost a cena a td.Jinak rádi pogrilujem co budou v okolí.
pmartinpmartinNováček
Přidáno před 7 let
Ahoj, pracuji v Bulharsku, včera jsem si tady stáhnul na sezonu bydlika, tak jestli v tom termínu nebudu doma tak se klidně můžu o víkendu zastavit. Který kemp máte vyhlídnutý?
2 dopspělí + 2 děti
A
AldiciČlen
Přidáno před 7 let
Ahoky zatím nemáme jedem tam poprvé ale rádi pogrilujem.
D
diverČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Aldici napsal:

Díky za info,když tě ještě něco napadne pisni.Je lepší měnit eu na le tady nebo tam v bance a jak s naftou vzdálenost a cena a td.Jinak rádi pogrilujem co budou v okolí.


najeli jsme něco pod 4000 km
silniční poplatky a ceny paliva najdeš tady http://www.tolls.... palivo platím vždy všude kreditkou
můj názor na placení - když nemůžu platit kreditkou, vybírám v místě z bankomatu peníze z běžného účtu, kvůli středovému kurzu od banky (jednou jsme se zasekli s nějakejma brňákama v restauraci na pláži a musel jsem skočit na kolo a mazat do Kitenu pro penízky, aby bylo čím zaplatit :)))
Ta pláž pod Kitenem je rozdělená na část městskou, na kterou chodí lidi z hotelů a ta je vcelku exponovaná, a na pláž kempu, která byla za našeho pobytu poloprázdná
Jen chci podotknout že popisuju zkušenost, kterou jsme udělali, a že v žádném případě nepíšu doporučení k pobytu zrovna tam, třeba v jiném kempu uděláte lepší zkušenost a mě to pak bude zajímat
ještě dovětek, jsem potápěč, za obytkou si tahám na vozíku vše potřebné včetně člunu s motorem, ale když jsem viděl moře, ani jsem to nevybalil..
good luck

Automatické sloučení 20.06.2017 09:18:

Citovat

pmartin napsal:

Ahoj, pracuji v Bulharsku, včera jsem si tady stáhnul na sezonu bydlika, tak jestli v tom termínu nebudu doma tak se klidně můžu o víkendu zastavit. Který kemp máte vyhlídnutý?


ahoj Martine, můžu se zeptat kde tam pracuješ?
Máchal
Dnešek je žákem Včerejška
Upravil diver dne 20.06.2017 08:18, před 7 let
A
AldiciČlen
Přidáno před 7 let
[quote]pmartin napsal:

Ahoj, pracuji v Bulharsku, včera jsem si tady stáhnul na sezonu bydlika, tak jestli v tom termínu nebudu doma tak se klidně můžu o víkendu zastavit. Který kemp máte vyhlídnutý?[/quote
Ahoj frčíme z Varny směr Burgas klidně někde kde řekneš.Aldíci
pmartinpmartinNováček
Přidáno před 7 let
@ aldici - jedu dneska k Burgasu (30/6 odpoledne)

@ diver - kousek od Plovdivu

omlouvám se oběma nepřišlo mi upozornění na odpověď :-)
2 dopspělí + 2 děti
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Aldici, diver, pmartin

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,024,476 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16754 sekund | Průměrně za: 0.16754 (0) sekund | Dotazy: 77 | Použitá paměť: 1.83MB/4MB