Přihlášení

Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem

Zapomněli jste heslo?
Klikněte sem.
www.karavanypro.cz

Kdo je on-line

· Hosté on-line: 48

· Členové on-line: 5
IvanPlzen, pe3ik, tomas_, _P_H_, TFeit

· Registrovaní členové: 10,417
· Nejnovější člen: bagrista

Nástěnka

Abyste mohli napsat zprávu, musíte se nejprve přihlásit.

Zdenek a Alena
13.08.2017 18:36
Všem Alenám a Alenkám přejeme vše nejlepší k svátku

hasom
23.07.2017 17:25
Hlavne aby nebol zatečný a zhnitý. Poznáš podľa krivých stien, zápachu, malej pevnosti stien okolo okien, plávajúcej podlahe...

Josef Stich
21.07.2017 06:18
Dobrý den potřeboval bych poradíme co jsi dát pozor při koupě karvanu.Dekuji

brumlik
20.07.2017 16:03
Dobrý den,potřebuji zjistit,kde má vyraženo VIN integrovaný automobil KNAUS V - Liner.Nemůžeme to nikde najít.A bohužel STK jen na měsíc

David Stieber
20.07.2017 14:08
Já 3 dny.

Vampav
19.07.2017 17:28
Cca 30 dní a funguje je spolehlivý hehe

www.karavanypro.cz

Číst diskuzi

Karavan » OSTATNÍ » Recepty na cesty
 Vytisknout diskuzi
super konzervy
Zdravím, mám bezva tip na konzervy,
vyrábí je Karel Hereš výroba masových konzervobjednávky na tel : 728 567 948
V Zahradách 513/6, Batelov, 588 51, okres Jihlava
49.3142886N, 15.3887603EUložitZrušit

musíte nejdříve objednat, nemá žádné zásoby, tak jsou výborné

miš

Upravit
S U P E R vyzkoušené , objednávám i pro kamarády
nová výrobna pravidelně kontrolovaná veterinou i hygienou
jako když si je uděláte sami doma
chinablue přiloženo následujícíobrázek:
konzervy.jpg

Upravit
Ahoj.Mi kupujeme v Expres menu a docela to jde.Ale proč nezkusit změnu?Nemáš nějaký odkaz?Nikde to nemohu najít.
Hasky

Upravit
hm, skoda ze nemaj i struny do kytary....
Ja, Hanule, Ondra, Roxinka a Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TD 4x4 (Kosmik)

Upravit 5
nemá stránky, zavolat na telefon, jinak tam máte adresu a souřadnice, domluvte se

Upravit
Ahoj Hasky
- tak jsem se kouknul na stránky EXPTES MENU a tam vychází masová konzerva na 400kč kg
kdežto u HEREŠE je to 135kč , musíte si je ale osobně vyzvednout , my si objednáváme vždy zásobu na celou sezonu
dobrou chuť

Upravit
Fascinují mne lidé, kteří se přihlásí na zájmové fórum a ihned cítí potřebu všem členům doporučoval struny na kytaru, konzervy..... či cokoli jiného.
Co kdybys nám " Chinablue" radši napsal co jsi zač, kde jsi už všude byl, co jsi tam viděl....
A mimochodem, 120,- Kč za 1kg vepřovou konzervu? Když si zkalkuluji cenu kvalitního masa, konzervy, práce, energie, daní a přiměřený zisk, je mi celkem jasné, co v té konzervě asi najdu.

Upravit 5
chinablue napsal:

Ahoj Hasky
- tak jsem se kouknul na stránky EXPTES MENU a tam vychází masová konzerva na 400kč kg
kdežto u HEREŠE je to 135kč , musíte si je ale osobně vyzvednout , my si objednáváme vždy zásobu na celou sezonu
dobrou chuť

Ahoj.na kolik vychází masová konzerva Expres menu to nevím.Kupujeme od nich hotová jídla,polévky a také i přílohy.Cca.cena za jednoporcový sáček je 70 Kč a za dvouporcový cca.140 Kč bez přílohy-ta se prodává zvlášť.Když někde jsme a nechce se nám vařit ani jít do hospody tak je to super.Tak že je to určitě dražší,ale jsou to hotovky.
Hasky

Upravit 2
Nazdárek mám super kontakt na výborného fachmana. Umí opravdu uplně všechno.
Pište si a ihned volejte.

Ferda Mravenec - práce všeho druhu
U spadlé šišky 14
telefon nemá, volejte z okna.

P.S. ták, to by bylo. Teď ještě jachtklub, rybářskej klub. Pár letáčků do schránek a už to pofrčí. Však on se někdo chytí joo
Martin 1980, Terezka 2006, Eliška 2009 a hlavně náš Renda Renault Trafic 2,5D 1997 Jedu

Upravit 1
?
Upravil/a SignBoss dne 19.06.2017 14:11
CITROEN JUMPER

SAMOLEPÍCÍ NÁPISY A GRAFIKA
www.frmolshop.com

http://www.frmol.cz Upravit
Rudy napsal:

Fascinují mne lidé, kteří se přihlásí na zájmové fórum a ihned cítí potřebu všem členům doporučoval struny na kytaru, konzervy..... či cokoli jiného.
Co kdybys nám " Chinablue" radši napsal co jsi zač, kde jsi už všude byl, co jsi tam viděl....
A mimochodem, 120,- Kč za 1kg vepřovou konzervu? Když si zkalkuluji cenu kvalitního masa, konzervy, práce, energie, daní a přiměřený zisk, je mi celkem jasné, co v té konzervě asi najdu.

Přeci ti Modrá Čína nebude nabízet kvalitu. To je proti mysli.
CITROEN JUMPER

SAMOLEPÍCÍ NÁPISY A GRAFIKA
www.frmolshop.com

http://www.frmol.cz Upravit
Ty konzervy jsou opravdu dobrý, chtěla jsem jen poradit, jenom maso, ne žádné náhražky.

Upravit
Chinablue, doteraz na caravan24.cz neregistrovaný, ale keď natrafil na zmienku o konzervách, do 10 minút sa zaregistroval, aby doporučil hehe

Upravit 1
Vždy když jedeme na déle kupuji HOTOVKY.CZ máme to vyzkoušené je to chutné a hlavně rychlé.
Kupujeme v pytlíku dvě porce a třeba boršč nebo knedlíčková ...... rohlík k tomu a jsem po jídle ani druhé nechci.
Když se jede někam a člověk nechce ztrácet čas a vařit ideální doplněk.
Když člověk koupí knedlík, nebo uděláte nějakou přílohu je to hned a bez práce. Kupujeme to ale spíše kvůli pohodlnosti a úspoře času, jinak při vlastním vaření to vyjde levněji to je jasné.

Upravit
radek argos napsal:

jinak při vlastním vaření to vyjde levněji to je jasné.

hmmm, tak to bych teda neřekl.

.
Jitka a Pepa, vestavba MLB 640 Charming, 2.3 180 k, aut.

Upravit
Hotovky bereme také,již je takový výběr,že člověk ani neví co nakoupit.Cenově také "příjemné".Dříve bylo asi jen Expres menu,ale dnes již díky Hotovkám,se výběr zpestřil. Na dovolenou a cestování,pro dva ideální.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia,člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajce.idnes.cz/

http://www.volny.cz/tvsat Upravit
Hotovky už kupujeme 6 let a každým rokem je to fajn a jiné, jen se vyvarujte čemukoliv v čem jsou vařené brambory, to dobré není, jinak vše dobře ochucené a s dovozem až domů při větší objednávce což na sezonu dá...mnam
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+3 Medvíďata(21+10+6)+ český terier PARD + obytná avia A15 6m max. výbava :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931

http://www.me2di.webnode.cz Upravit
Hotová jídla moc nekupujeme. Raději zkoušíme jídla z míst, která navštívíme, nebo vaříme ze surovin. Letos ale chceme do Albánie, tak jsem se začal rozhlížet a narazil jsem na www.hamham.cz - znáte to někdo?
mirek a hana, VW t5, samodomo vestavba druhá v pořadí

http://mekie@centrum.cz Upravit
Přejít na fórum:
Vygenerované za: 0.40 sekund
145,712,208 návštěv