Mediální partner

Partner Caravan24

Náhodné foto

Kalendář

<< Červen 2017 >>
Po Út St Čt Pa So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Nejnovější galerie

TOPlist

Přihlášení

Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem

Zapomněli jste heslo?
Klikněte sem.
hvcaravans.cz

Kdo je on-line

· Hosté on-line: 23

· Členové on-line: 4
petr787, petak, hom, LUBA

· Registrovaní členové: 10,222
· Nejnovější člen: Kubrtice

Nástěnka

Abyste mohli napsat zprávu, musíte se nejprve přihlásit.

rehackova vera
24.06.2017 21:51
Zdravím a prosím o informaci. Hledám kemp v Paříži u Disneylendu, byl tam někdo a je potřeba předem rezervaci. Věra_

Frenky BB
22.06.2017 23:28
Expedicia Svedsko a juh Norska jul- august 2017. Swinouscje-Trelleb
org-prejazd Svedskom mimo dialnic spoznat kraj a jazyk-Halden,NO-Fr
ederikstad-Moss-Sk
i-Askim. A ine podla aktualnej situacie.Nema nie

Vampav
19.06.2017 11:52
Omluva pro fun. Dnes dorazila karta CCI Děkuji mooooc umi

hanalojzik
19.06.2017 11:40
karta CCI nedorazila, kde je zádrhel. Částka byla uhrazena

Hornici
19.06.2017 09:37
Péťo dodatečně přejeme vše nejlepší k narozeninám. Ať se točí kolečka.....Horníc
i

Me2d
19.06.2017 09:23
Pepindovi a Copymu vše nej k dnešnímu dni Narozky

hvcaravans.cz

Číst diskuzi

Karavan » OSTATNÍ » Recepty na cesty
 Vytisknout diskuzi
super konzervy
Zdravím, mám bezva tip na konzervy,
vyrábí je Karel Hereš výroba masových konzervobjednávky na tel : 728 567 948
V Zahradách 513/6, Batelov, 588 51, okres Jihlava
49.3142886N, 15.3887603EUložitZrušit

musíte nejdříve objednat, nemá žádné zásoby, tak jsou výborné

miš

Upravit
S U P E R vyzkoušené , objednávám i pro kamarády
nová výrobna pravidelně kontrolovaná veterinou i hygienou
jako když si je uděláte sami doma
chinablue přiloženo následujícíobrázek:
konzervy.jpg

Upravit
Ahoj.Mi kupujeme v Expres menu a docela to jde.Ale proč nezkusit změnu?Nemáš nějaký odkaz?Nikde to nemohu najít.
Hasky

Upravit
hm, skoda ze nemaj i struny do kytary....
Ja, Hanule, Roxinka a Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TD 4x4 (Kosmik)

Upravit 5
nemá stránky, zavolat na telefon, jinak tam máte adresu a souřadnice, domluvte se

Upravit
Ahoj Hasky
- tak jsem se kouknul na stránky EXPTES MENU a tam vychází masová konzerva na 400kč kg
kdežto u HEREŠE je to 135kč , musíte si je ale osobně vyzvednout , my si objednáváme vždy zásobu na celou sezonu
dobrou chuť

Upravit
Fascinují mne lidé, kteří se přihlásí na zájmové fórum a ihned cítí potřebu všem členům doporučoval struny na kytaru, konzervy..... či cokoli jiného.
Co kdybys nám " Chinablue" radši napsal co jsi zač, kde jsi už všude byl, co jsi tam viděl....
A mimochodem, 120,- Kč za 1kg vepřovou konzervu? Když si zkalkuluji cenu kvalitního masa, konzervy, práce, energie, daní a přiměřený zisk, je mi celkem jasné, co v té konzervě asi najdu.

Upravit 5
chinablue napsal:

Ahoj Hasky
- tak jsem se kouknul na stránky EXPTES MENU a tam vychází masová konzerva na 400kč kg
kdežto u HEREŠE je to 135kč , musíte si je ale osobně vyzvednout , my si objednáváme vždy zásobu na celou sezonu
dobrou chuť

Ahoj.na kolik vychází masová konzerva Expres menu to nevím.Kupujeme od nich hotová jídla,polévky a také i přílohy.Cca.cena za jednoporcový sáček je 70 Kč a za dvouporcový cca.140 Kč bez přílohy-ta se prodává zvlášť.Když někde jsme a nechce se nám vařit ani jít do hospody tak je to super.Tak že je to určitě dražší,ale jsou to hotovky.
Hasky

Upravit 2
Nazdárek mám super kontakt na výborného fachmana. Umí opravdu uplně všechno.
Pište si a ihned volejte.

Ferda Mravenec - práce všeho druhu
U spadlé šišky 14
telefon nemá, volejte z okna.

P.S. ták, to by bylo. Teď ještě jachtklub, rybářskej klub. Pár letáčků do schránek a už to pofrčí. Však on se někdo chytí joo
Martin 1980, Terezka 2006, Eliška 2009 a hlavně náš Renda Renault Trafic 2,5D 1997 Jedu

Upravit 1
?
Upravil/a SignBoss dne 19.06.2017 14:11
CITROEN JUMPER

SAMOLEPÍCÍ NÁPISY A GRAFIKA
www.frmolshop.com

http://www.frmol.cz Upravit
Rudy napsal:

Fascinují mne lidé, kteří se přihlásí na zájmové fórum a ihned cítí potřebu všem členům doporučoval struny na kytaru, konzervy..... či cokoli jiného.
Co kdybys nám " Chinablue" radši napsal co jsi zač, kde jsi už všude byl, co jsi tam viděl....
A mimochodem, 120,- Kč za 1kg vepřovou konzervu? Když si zkalkuluji cenu kvalitního masa, konzervy, práce, energie, daní a přiměřený zisk, je mi celkem jasné, co v té konzervě asi najdu.

Přeci ti Modrá Čína nebude nabízet kvalitu. To je proti mysli.
CITROEN JUMPER

SAMOLEPÍCÍ NÁPISY A GRAFIKA
www.frmolshop.com

http://www.frmol.cz Upravit
Ty konzervy jsou opravdu dobrý, chtěla jsem jen poradit, jenom maso, ne žádné náhražky.

Upravit
Chinablue, doteraz na caravan24.cz neregistrovaný, ale keď natrafil na zmienku o konzervách, do 10 minút sa zaregistroval, aby doporučil hehe

Upravit 1
Vždy když jedeme na déle kupuji HOTOVKY.CZ máme to vyzkoušené je to chutné a hlavně rychlé.
Kupujeme v pytlíku dvě porce a třeba boršč nebo knedlíčková ...... rohlík k tomu a jsem po jídle ani druhé nechci.
Když se jede někam a člověk nechce ztrácet čas a vařit ideální doplněk.
Když člověk koupí knedlík, nebo uděláte nějakou přílohu je to hned a bez práce. Kupujeme to ale spíše kvůli pohodlnosti a úspoře času, jinak při vlastním vaření to vyjde levněji to je jasné.

Upravit
radek argos napsal:

jinak při vlastním vaření to vyjde levněji to je jasné.

hmmm, tak to bych teda neřekl.

.
Jitka a Pepa, za cas vestavba MLB

Upravit
Hotovky bereme také,již je takový výběr,že člověk ani neví co nakoupit.Cenově také "příjemné".Dříve bylo asi jen Expres menu,ale dnes již díky Hotovkám,se výběr zpestřil. Na dovolenou a cestování,pro dva ideální.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia,člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajce.idnes.cz/

http://www.volny.cz/tvsat Upravit
Hotovky už kupujeme 6 let a každým rokem je to fajn a jiné, jen se vyvarujte čemukoliv v čem jsou vařené brambory, to dobré není, jinak vše dobře ochucené a s dovozem až domů při větší objednávce což na sezonu dá...mnam
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+3 Medvíďata(21+10+6)+ český terier PARD + obytná avia A15 6m max. výbava :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931

http://www.me2di.webnode.cz Upravit
Hotová jídla moc nekupujeme. Raději zkoušíme jídla z míst, která navštívíme, nebo vaříme ze surovin. Letos ale chceme do Albánie, tak jsem se začal rozhlížet a narazil jsem na www.hamham.cz - znáte to někdo?
mirek a hana, VW t5, samodomo vestavba druhá v pořadí

http://mekie@centrum.cz Upravit
Přejít na fórum:
Vygenerované za: 0.38 sekund
142,578,822 návštěv