Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Maďarsko dálnice poplatek: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Maďarsko dálnice poplatek

Poslední aktualizace před 6 let
J
jirkamdsČlen
Přidáno před 7 let
Mám dotaz, příští čtvrtek odjíždíme směr Chorvatsko a v Maďarsku přespíme v kempu pod Balatonem, ráno budeme pokračovat, celé Maďarsko jedeme po hlavní silnici a jen dole pod Balatonem najedeme na dálnici k hranicím, je to cca 38km po dálnici, musí se i tak platit poplatek nebo ne?
Děkuji Jirka
Jirka, Jana, Zuzka 18, Luky15
VOLVO XC90 + HOBBY Kmf 545 Silver Line Jablonec nad Nisou
www.servis-elektro.cz
www.motokary-liberec.cz
P
petrbystrČlen
Přidáno před 7 let
Tady máš odkaz:
http://e-cestujte...-autem.htm
Petr
I
IvounČlen
Přidáno před 7 let
Zaplatit před nájezdem na dalnici. Dojet na první benzínku na dalnici a tam koupit poplatek může stat až 2000€ pokuty....

Citovat

jirkamds napsal:

Mám dotaz, příští čtvrtek odjíždíme směr Chorvatsko a v Maďarsku přespíme v kempu pod Balatonem, ráno budeme pokračovat, celé Maďarsko jedeme po hlavní silnici a jen dole pod Balatonem najedeme na dálnici k hranicím, je to cca 38km po dálnici, musí se i tak platit poplatek nebo ne?
Děkuji Jirka
Weinsberg CaraOne 420
PaRePePaRePeČlen
Přidáno před 7 let
Nerozumiem tvojej otazke! Vazne cakas , ze ti niekto napise, ze platit nemusis? To v Cechach sa za 38km jazdy po dialnici nic neplati??? A za druhe- ak prejdes po Balaton po starej ceste , tak ta pokracuje az na hranicu....
Pali,Renka,Peťo,Challenger Genesis 43
J
jirkamdsČlen
Přidáno před 7 let
Děkuji za odpovědi!

Automatické sloučení 17.06.2017 22:17:

Citovat

PaRePe napsal:

Nerozumiem tvojej otazke! Vazne cakas , ze ti niekto napise, ze platit nemusis? To v Cechach sa za 38km jazdy po dialnici nic neplati??? A za druhe- ak prejdes po Balaton po starej ceste , tak ta pokracuje az na hranicu....


U nás jsou úseky kde se platit nemusí, např. Od nás je zdarma cca 30km do Turnova... proto jsem se ptal, jestli to někdo nezná, jak to tam je, nečekal jsem že mi někdo napíše, že platit nemusim ;) ...
Vím, že se dá jet po staré až na hranice, když jsem tam jel loni, přijel jsem na pumpu a ptal se na poplatek, tak mi řekli, kam jedu, když jsem ukázal kam, tak řekli, že platit nemusím a to mi přišlo divné...
Jirka, Jana, Zuzka 18, Luky15
VOLVO XC90 + HOBBY Kmf 545 Silver Line Jablonec nad Nisou
www.servis-elektro.cz
www.motokary-liberec.cz
Upravil jirkamds dne 17.06.2017 21:17, před 7 let
M
mstrČlen
Přidáno před 7 let
Vezmi google maps a podívej se na ten svůj maďarský úsek, co najdeš u nájezdu na dálnici - a budes mit jasno.
Vlasta49Vlasta49Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

mstr napsal:

Vezmi google maps a podívej se na ten svůj maďarský úsek, co najdeš u nájezdu na dálnici - a budes mit jasno.


Nebo si v google maps naplánuj trasu a v možnostech trasy si zvol čemu se chceš vyhnout - dálnicím, zpoplatněným silnicím (což je tvůj případ) nebo trajektům.
A můžeš to mít i s itinerářem. :-)
J
jirkamdsČlen
Přidáno před 7 let
Díky kluci, už jsem to vyřešil, jak poslal odkaz Petrbystr, tak zaplatim měsíční poplatek a hotovo :)
Jirka, Jana, Zuzka 18, Luky15
VOLVO XC90 + HOBBY Kmf 545 Silver Line Jablonec nad Nisou
www.servis-elektro.cz
www.motokary-liberec.cz
H
HoraNováček
Přidáno před 6 let
Dotaz pro kolegy, kteří vědí o poplatcích v Maďarsku. Jsou zpoplatněné jen dálnice, nebo i silnice první třídy? Jezdíme občas z Rakouska přes Sopron po silnici č 84 a potom po silnici č 8 na Veszprém. Někdy před rokem se tam objevily mýtné brány a značky o placení e.vignette. Na stránkách o placených silnicích ale jsou pouze dálnice. Moje tažné auto je kategorie N1 do 3500kg plus karavan 1600kg. Děkuji za informace.
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Hora napsal:

Dotaz pro kolegy, kteří vědí o poplatcích v Maďarsku. Jsou zpoplatněné jen dálnice, nebo i silnice první třídy? Jezdíme občas z Rakouska přes Sopron po silnici č 84 a potom po silnici č 8 na Veszprém. Někdy před rokem se tam objevily mýtné brány a značky o placení e.vignette. Na stránkách o placených silnicích ale jsou pouze dálnice. Moje tažné auto je kategorie N1 do 3500kg plus karavan 1600kg. Děkuji za informace.


Tady je mapa zpoplatněných silnic.
http://nemzetiutd...C3%A9p.pdf
Zdraví
Luboš a Dáša
Petr ZPetr ZČlen
Přidáno před 6 let
Hlavně dálnice , ale u každého nájezdu máš na na návěsti i značku elektro.mýto
Petr, Lenka děti 3,7,17 :_
MontyMontyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Lubos a Dasa napsal:

Citovat

Hora napsal:

Dotaz pro kolegy, kteří vědí o poplatcích v Maďarsku. Jsou zpoplatněné jen dálnice, nebo i silnice první třídy? Jezdíme občas z Rakouska přes Sopron po silnici č 84 a potom po silnici č 8 na Veszprém. Někdy před rokem se tam objevily mýtné brány a značky o placení e.vignette. Na stránkách o placených silnicích ale jsou pouze dálnice. Moje tažné auto je kategorie N1 do 3500kg plus karavan 1600kg. Děkuji za informace.


Tady je mapa zpoplatněných silnic.
http://nemzetiutd...C3%A9p.pdf
Možná jsi špatně přečetl můj dotaz. O těchto silnicích samozřejmě vím. Ptal jsem se na zkusenosti s konkrétním úsekem.
Upravil Fun dne 26.06.2018 13:18, před 6 let
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Monty napsal:

Citovat

Lubos a Dasa napsal:

Citovat

Hora napsal:

Dotaz pro kolegy, kteří vědí o poplatcích v Maďarsku. Jsou zpoplatněné jen dálnice, nebo i silnice první třídy? Jezdíme občas z Rakouska přes Sopron po silnici č 84 a potom po silnici č 8 na Veszprém. Někdy před rokem se tam objevily mýtné brány a značky o placení e.vignette. Na stránkách o placených silnicích ale jsou pouze dálnice. Moje tažné auto je kategorie N1 do 3500kg plus karavan 1600kg. Děkuji za informace.


Tady je mapa zpoplatněných silnic.
http://nemzetiutd...C3%A9p.pdf
Možná jsi špatně přečetl můj dotaz. O těchto silnicích samozřejmě vím. Ptal jsem se na zkusenosti s konkrétním úsekem.


Nechci si hrát na chytrého, ale je to oficiální mapa zpoplatněných silnic v Maďarsku pro rok 2018. Jiné, než uvedené na této mapě, zpoplatněné nejsou. Silnice č. 84 od Šoproně určitě zpoplatněná není, letos jsem po ní jel. Na celém úseku byly u této silnice značky upozorňující na zpoplatněnou silnici pouze u kruhového objezdu v místě křížení s dálnicí Györ - Szombathely a ty upozorňovaly pouze na nájezdy na tuto dálnici. Po silnici č. 8, jinak taky E66, jsem při návratu pár km jel a rovněž tam žádné upozornění na placený úsek nebylo.
Zdraví
Luboš a Dáša
H
HoraNováček
Přidáno před 6 let
Tak nějak jsem to předpokládal, ale na této silnici jsou tyto značky. Jsou to značky do 3,5 nebo nad 3,5 t ? A proč teda e-vignette, když nákladní auta platí mýto pomocí e-toll.
Upravil Hora dne 26.06.2018 20:43, před 6 let
Hora Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Hora napsal:

Tak nějak jsem to předpokládal, ale na této silnici jsou tyto značky. Jsou to značky do 3,5 nebo nad 3,5 t ? A proč teda e-vignette, když nákladní auta platí mýto pomocí e-toll.


Jedná se o silnice, kde vozidla o celkové hmotnosti nad 3,5 t platí mýtné - viz mapa
http://nemzetiutd...terkep.pdf

Ještě překlad o zařazení vozidel do kategorií pro nákup E-známky.

"CENOVÉ KATEGORIE
Cenovou kategorii pro motorové vozidlo je třeba určit na základě úředních zápisů uvedených v osvědčení o registraci vozidla (Technický průkaz).
D1 cenová kategorie: motocykl (D1M) i motorové vozidlo s největší přípustnou celkovou hmotností do 3,5 t vhodné pro přepravu nejvýše 7 osob - spolu s řidičem- a jeho přípojné vozidlo.
......."
Zdraví
Luboš a Dáša
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 6 let
Pokud někdo již jel přes Maďary s obytným autem po dálnici,jakou známku kupoval.Pořád nebylo na 100% objasněno kam obytky patří jestli do D1 nebo D2.Prosím jen o praktickou zkušenost,ne kopírování těch jejich stránek a odkazů.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
RomanPatrolRomanPatrolČlen
Přidáno před 6 let
Když jsem kupoval asi před měsícem na bydlíka Maďarskou e-vinětu na slovenskomaďarské hranici, tak mi bába u okénka nechtěla dát vinětu na D1, ale musím zaplatit tu dražší přestože mám v papírech OA do 3,5t. Nechtěl jsem si kazit dovču dohadováním a raději zaplatil. 300 stovky navíc vůči ceně dovolené mě nezabily.
Optimismus je způsoben nedostatkem informací...
Fiat Ducato 2019 ETRUSCO I7400SB Capron
Petr ZPetr ZČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

RomanPatrol napsal:

Když jsem kupoval asi před měsícem na bydlíka Maďarskou e-vinětu na slovenskomaďarské hranici, tak mi bába u okénka nechtěla dát vinětu na D1, ale musím zaplatit tu dražší přestože mám v papírech OA do 3,5t. Nechtěl jsem si kazit dovču dohadováním a raději zaplatil. 300 stovky navíc vůči ceně dovolené mě nezabily.



Ale jak již bylo psáno - camper - je i na obrázku v tabulce D2
Petr, Lenka děti 3,7,17 :_
PepiPepiČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Mirek a Jirinka napsal:

Pokud někdo již jel přes Maďary s obytným autem po dálnici,jakou známku kupoval.Pořád nebylo na 100% objasněno kam obytky patří jestli do D1 nebo D2.Prosím jen o praktickou zkušenost,ne kopírování těch jejich stránek a odkazů.
vvse bylo tady napsáno proto jsem přes internet koupil D1 bez problemu,jsem doma14dni
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 6 let
OK taky tedy koupím D1 a pojedu.Pro jistotu si vytisknu i ten dopis.co někomu tady psali ohledně dálnic.Snad dopadnu stejně,bez ztráty kytičky. Ono co se tady píše nemusí odpovídat zkutečnosti,proto je lepší praxe. Díky Pepi
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,026,061 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.27748 sekund | Průměrně za: 0.27748 (0) sekund | Dotazy: 146 | Použitá paměť: 2.35MB/2MB