Přihlášení

Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem

Zapomněli jste heslo?
Klikněte sem.
www.karavanypro.cz

Kdo je on-line

· Hosté on-line: 33

· Členové on-line: 7
Pluhar, Zdenek a Alena, Otecko, TFeit, pe3ik, jirkaj, AlesMrazek

· Registrovaní členové: 10,417
· Nejnovější člen: bagrista

Nástěnka

Abyste mohli napsat zprávu, musíte se nejprve přihlásit.

Zdenek a Alena
13.08.2017 18:36
Všem Alenám a Alenkám přejeme vše nejlepší k svátku

hasom
23.07.2017 17:25
Hlavne aby nebol zatečný a zhnitý. Poznáš podľa krivých stien, zápachu, malej pevnosti stien okolo okien, plávajúcej podlahe...

Josef Stich
21.07.2017 06:18
Dobrý den potřeboval bych poradíme co jsi dát pozor při koupě karvanu.Dekuji

brumlik
20.07.2017 16:03
Dobrý den,potřebuji zjistit,kde má vyraženo VIN integrovaný automobil KNAUS V - Liner.Nemůžeme to nikde najít.A bohužel STK jen na měsíc

David Stieber
20.07.2017 14:08
Já 3 dny.

Vampav
19.07.2017 17:28
Cca 30 dní a funguje je spolehlivý hehe

hvcaravans.cz

Číst diskuzi

Karavan » INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ » Dopravní předpisy
 Vytisknout diskuzi
Maďarsko dálnice poplatek
Mám dotaz, příští čtvrtek odjíždíme směr Chorvatsko a v Maďarsku přespíme v kempu pod Balatonem, ráno budeme pokračovat, celé Maďarsko jedeme po hlavní silnici a jen dole pod Balatonem najedeme na dálnici k hranicím, je to cca 38km po dálnici, musí se i tak platit poplatek nebo ne?
Děkuji Jirka
Jirka, Jana, Zuzka 13, Luky10
FORD GALAXY 2,0TdCi + HOBBY Kmf 545 La Vita Veneto Jablonec nad Nisou
www.servis-elektro.cz
www.motokary-liberec.cz

http://www.servis-elektro.cz Upravit
Tady máš odkaz:
http://e-cestujte...-autem.htm
Petr

Upravit
Zaplatit před nájezdem na dalnici. Dojet na první benzínku na dalnici a tam koupit poplatek může stat až 2000€ pokuty....

jirkamds napsal:

Mám dotaz, příští čtvrtek odjíždíme směr Chorvatsko a v Maďarsku přespíme v kempu pod Balatonem, ráno budeme pokračovat, celé Maďarsko jedeme po hlavní silnici a jen dole pod Balatonem najedeme na dálnici k hranicím, je to cca 38km po dálnici, musí se i tak platit poplatek nebo ne?
Děkuji Jirka

Fiat Scudo 220 Urbano

Upravit
Nerozumiem tvojej otazke! Vazne cakas , ze ti niekto napise, ze platit nemusis? To v Cechach sa za 38km jazdy po dialnici nic neplati??? A za druhe- ak prejdes po Balaton po starej ceste , tak ta pokracuje az na hranicu....
Pali,Renka,Peťo,Challenger Genesis 43

Upravit
Děkuji za odpovědi!

Automatické sloučení 17.06.2017 22:17:
PaRePe napsal:

Nerozumiem tvojej otazke! Vazne cakas , ze ti niekto napise, ze platit nemusis? To v Cechach sa za 38km jazdy po dialnici nic neplati??? A za druhe- ak prejdes po Balaton po starej ceste , tak ta pokracuje az na hranicu....

U nás jsou úseky kde se platit nemusí, např. Od nás je zdarma cca 30km do Turnova... proto jsem se ptal, jestli to někdo nezná, jak to tam je, nečekal jsem že mi někdo napíše, že platit nemusim ;) ...
Vím, že se dá jet po staré až na hranice, když jsem tam jel loni, přijel jsem na pumpu a ptal se na poplatek, tak mi řekli, kam jedu, když jsem ukázal kam, tak řekli, že platit nemusím a to mi přišlo divné...
Upravil/a jirkamds dne 17.06.2017 22:17
www.servis-elektro.cz
www.motokary-liberec.cz

Vezmi google maps a podívej se na ten svůj maďarský úsek, co najdeš u nájezdu na dálnici - a budes mit jasno.

Upravit
mstr napsal:

Vezmi google maps a podívej se na ten svůj maďarský úsek, co najdeš u nájezdu na dálnici - a budes mit jasno.

Nebo si v google maps naplánuj trasu a v možnostech trasy si zvol čemu se chceš vyhnout - dálnicím, zpoplatněným silnicím (což je tvůj případ) nebo trajektům.
A můžeš to mít i s itinerářem. :-)

Upravit
Díky kluci, už jsem to vyřešil, jak poslal odkaz Petrbystr, tak zaplatim měsíční poplatek a hotovo Smile
www.servis-elektro.cz
www.motokary-liberec.cz

Přejít na fórum:
Vygenerované za: 0.28 sekund
145,712,377 návštěv