Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Vestavby do dodávkových aut: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Vestavby do dodávkových aut

Poslední aktualizace před 6 let
mr_antikmr_antikČlen
Přidáno před 14 let
Tak konkrétně v t3 bývá dvousedačka, která se dá rozložit jako postel. Je to ale hrozně úzké (120cm)
mr_antikmr_antikČlen
Přidáno před 14 let
Jinak za ty peníze vidim tak na nějakou pěknou T3 (už hotovou vestavbu). Užitný dodávky za tyhle peníze bývaj totální vraky a vyžadujou od základu práci automechanika a karosáře, což pokud umíš nebo máš někoho známýho, tak je to super. Asi bych vynechal T4, pak zbývaj už jen dlouhý a úzký japonci.
Upravil mr_antik dne 15.10.2009 20:55, před 14 let
Vilda81Vilda81Člen
Přidáno před 14 let
díky za rady,celou noc jsem hledal !o a možná i našel-Volkswagen T3 Dehler,překvapilo mě že má i takovou minikoupelničku ve skříni,myslím že na nějaké občasné osprchování super(když není člověk moc náročný).Budu pátrat po něčem podobném,i když se stejně opravám karoserie a motoru nevyhnu.
Vilda81 Připojili následující obrazek:
koupelna.jpg Obrázek nebyl nalezen
S
stepanČlen
Přidáno před 14 let
... pokud by ta blondýna byla v ceně ... pak asi začnu šetřit :-))

... pokud ale chceš vymazlenou T3 v original obytné úpravě (JOKER, WESTFALIA popř. DEHLER) pak cenově to bude okolo 100 tis.
před rokem jsem se o to zajímal a všechny levnější byly buď dosti vybydlené nebo nějak jinak v nepořádku (doklady a ruzné nehomologované úpravy či přestavby)..
na druhou stranu je fakt, že se během roku dost změnily ceny a výhodou je ještě to , že se na tyto auta dá prakticky všechno sehnat a to relativně snadno a levně ...
s.
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 14 let
OOOO tak pokud si narazil na DEhler Profi do 80000,- tak ho vem protože budete tak 3 v republice, je to bráno jako nej. v obytných úpravách T3, ten vyklápěcí sprcháč je super (osobně vyzkoušeno a nejsem žádnej drobek). Podélné spaní v malých dodávkách jsem ještě neviděl, pokud tedy neberu v T3 že je to podélné (a ono vlastně je), v pohodě jsme tam spali se ženou (jsme dost nároční na prostor :he) Jinak se dá lézt nahoru a dole nechat sezení se stolkem a jinak jsem někde narazil na Mitsubishi L300 obytný kolem 60000,- taky zajímavý někde na tipcars.com
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 14 let
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Upravil Me2d dne 16.10.2009 14:16, před 14 let
Vilda81Vilda81Člen
Přidáno před 14 let
no popravdě na žádný konkrétní bus jsem nenarazil,bývají drahé,v dobrém stavu je jich málo,oslovím nějaké známé a budu hledat.Každopádně řešení koupelničky dehleru se mi moc líbí, takové řešení by se vyplatilo i při stavbě svépomocí.
X
XTRANČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj Vildo. Při čtení tvých příspěvků nostalgicky vzpomínám na dobu před 10 lety, kdy jsem začínal spřádat svůj celoživotní sen o mobilním domečku na kolech.
Dnes se troufám zařadit mezi ostřílené kozáky samodomo vestaveb a na rovinu říkám: nic světoborného jsem ani po těch 10 letech nevymyslel a v tomto segmentu aut se ani nic vymyslet nedá. Nechci ti kazit ideály, ale přes určité hranice se bohužel ani s tvým nadšením nedostaneš.

S tvými požadavky na příčné spaní,bojler,garáž,sprchu zapomeň na platformu VW Bus a pod. Jak psal Antik, 180 cm je v ducatu a tranzitu, u VW zdaleka né!

S 80,90,100 tisícema zapomeň na to, že něco schopného jízdy skrz evropu a vybaveného dle tvých požadavků (bojler,vnitřní sprcha) seženeš nebo postavíš. Jenom dobré topení s bojlerem stojí bratru 40, lednička 25,vařič s dřezem 7, každá hadička šroubek drátek několik stokorum (ne nadarmo je kempařina jedním z nejdražších sportů či koníčků)

Takže jak psal např. Medvěd, Štěpán: slev z požadavků a sežeň pěknou a vybavenou VW T3.

A nebo zkoušej sehnat ojeté ducato, tranzita nejlépe např. z německých sociálních ústavů, církevních organizací, nebo třeba bundeswehru. Tyto vozy mají prd najeté a byly celoživotně garážované.

No a potom budeš šetřit, šetřit a šetřit. A shánět, shánět a shánět komponenty a trávit desítky hodin v dílně. A nakonec budeš mít vestavbu dle tvých představ a jako bonus krásný pocit a sebevědomí, že si frajer který vlastníma rukama něco postavil.

A základní rada!!! Čerpání z webu je fajn, ale zajeď osobně na sraz VW busů do podmitrova a nebo třeba na plánované setkání vestavbářů. Prezident Vondráček s kontraadmirálem Radkem Sladkým ti určitě rádi poskytnou informace kdy,kde,jak a proč:) A dívej se, foť si, ptej se a čerpej a čerpej a čerpej rady, zkušenosti a postřehy. Nějaký fígl je na avijce, něco tě zaujme na téčku, něco se zalíbí na dukátku či traficu. A dohromady z toho vytvoříš bombu auto.

Za mých budovatelských let bohužel takové srazy nebyly:( a spoustou věcí i prkotinama jsem se prokousával sám. Proto díky Radku Sladký za perfektní myšlenku a AŤ ŽIJÍ TECHNICKY ZAMĚŘENÉ SRAZY!!!

Vláďa
mr_antikmr_antikČlen
Přidáno před 14 let
bohužel, je to tak, je to jeden z nejdražších sportů a je potřeba odhadnou požadavky, co se týká nesériové výbavy, tak mám jen střešní okno, topení, otočný sedačky, vařič, druhou baterku, vešlo se to snad do 40 tisíc a všechno kromě tý baterky jsem si dělal sám.
Další věci jako koupelna s teplou vodou, wc, lednice, dřez jsou opravdu dost drahý (i bazarový) a vyplatí se připlatit za zaschovalou obytnou T3, LT, James Cooka...

Z tohodle pohledu si myslim, že vestavba do dodávky se z ekonomického hlediska "vyplatí" jen když tam chceš mít minimum vymožeností...
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 14 let
trošku jsem zalovil ve svém pc, toto bylo na prodej za 180000 loni v létě kdyby byly prašule byl by můj
Kultovní multifunkční obytný automobil. Lze snadno a rychle přestavět na užitkový.
Programovatelné topení, chladnička, voda, odpad, sprcha, dřez, rádio s CD měničem, el. přípojka, alarm, dálkové ovládaný centrál na přední dveře, tepelná izolace, dvojitá skla, rolety, zvedací část střechy, 2 x rozkládací sedadlo, 1 x závěsné lůžko, stolek, otočné sedačky, střešní okno
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Upravil Me2d dne 17.10.2009 12:30, před 14 let
Me2d Připojili následující obrazek:
dehlert4d.jpg dehlert4c.jpg dehlert4b.jpg Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
looserlooserČlen
Přidáno před 14 let
Jen pro inspiraci pridam dispozici meho boxera:
http://www.cs-rei.../korfu.pdf

Driv jsem mel samodomo MB Vito,jezdili jsme jen ve dvou se surfy a tam mi nic nechybelo,jen se tam nedalo postavit...to me vadilo nejvic
Vilda81Vilda81Člen
Přidáno před 14 let
děkuju vám všem za rady,opravdu to vidím tak na nějaký slušný T3 s tovární vestavbou,to se mi zdá asi nejsolidnější auto na cesty.Podívám se i na sraz VW Busů,Podmitrov je blízko,a taky si příští rok před nebo po sezóně aspoň na pár dní zkusím půjčit obytného Transportera abych si to zkusil.
lubos1lubos1Člen
Přidáno před 14 let
Delší dobu přemýšlím o pořízení něčeho schopného na toulky Evropou. Nejdříve jsem měl na mysli karavan, ale po přečtení Vašich velice přínosných příspěvků zjišťuji že vhodnější by asi bylo vyměnit současný Mondeo za nějáký samohyb plnící funkci jak běžnýho auta pro každodenní ježdění, tak miniobyťáčku. Jako jeden z rozumných mě napadá Renault Traffic ve verzi Generation - obdoba Multivana. S tím, že by se asi musel drobátko dovybavit vyndavacím modulem - vařič, voda, skříňka a pod. Zhodnoťte prosím Vašima dlouholetejma zkušenostma tenhle můj záměr. Díky p)moc.
P
paveldČlen
Přidáno před 14 let
tak se tak usmívám a napíšu taky něco, cestuji rád a od malička.Po rodičích jsem tohle podědil . Po výletech s našima,kdy jsme spali ve Wartburgu kombi čtyři a projeli celou tehdy povolenou evropu mne nikdy ani nenapadlo,že existují priváty a hotely.Pak nastalo tohle procitnutí a nuda v podobě dovolených v privátech a návrat k autoturismu. Stanů mam hodně, ty staré nevyhazuju a nové,skoro nepoužité se kupí.Pár cest v různých kombících a berlingu a pořád to není ono. Loni padlo rozhodnutí. Dodávka a vestavba. Hodiny a hodiny u internetu a spousta keců v restauraci... všichni zůčastnění cestovatelé se pod fousky usmívali a řikali.... jo jo tohle máme za sebou. Konkrétní plán, Ducato maxi a vestavba samo domo. komponenty nové a stavba u truhláře... vždyt on dělá kuchyně a je šikovný. Za kuchyn chtěl třicetpět,a tohle je podobné... houby!!! když uviděl projekt , řekl, jo udělám to, za kilo!! blázen,řekl jsem a zavolal Krsům..... haha. tři kilka bez daně.Takže truhlář byl vlastně levný, stodvacet komponenty a sto jemu. No super! k tomu starší dodávka za 150 000. A jsme tam!!ještě se po dobu stavby něco vyvrbí a jsi tam chlape za pul milionu. tohle celé trvá asi rok a další privátky a výjezdy a nakládání a vykládání všech těch krámů co člověk na cestách potřebuje, nehledě na neustálé přemýšlení kam vyrazit a kdy a bude počasí a bude tam kde spát atd. a mezi tím jsme všichni o rok starší a těch půl mega stále nikde. podotýkám, že jsme dva a naši taky. nám je čtyřicet a našim skoro sedmdesát.Až mi otec oznámil, že koupíme starou alkovnu a tak se stalo. takže ducato bez turba a vlezem se po všech úpravách do stopadesáti. Otec je spokojen a já si stále nechávám své malůvky ....... důležitá věta na závěr, když jsme s otcem stáli v tom špinavém a zanedbaném autě ,padla věta, tak tohle bychom asi sami neudělali...velka koupelna, topení, rozvody ,voda, elektro,nádrže, čerpadla,ohřev vody,plyn... myslím, že je lepší, dobře koupit, vyčistit opravit,dodělat, než vymýšlet vymyšlené a stavět postavené.
Podotýkám, že nepíšu o dodávce s madračkou za sedačkama a vařičem na kanystru s vodou. jo a mezi tím, co se tohle všechno dělo, moji přátelé si udělali céčka a mají auta přes třiapůl tuny..no jak říkám tohle všechno mají za sebou...
lubos1lubos1Člen
Přidáno před 14 let
Zdravím, rozhodl jsem se koupit starší dodávku, kterou budu využívat ve firmě a při výletech do ní nějákým jednoduchým způsobem (to ještě nemám vymyšlený) nainstaluju obytnou výbavu, kterou následně zase vyndám. Z důvodu otevřené kabiny - od řidiče až dozadu - a z důvodu nainstalovaných bočních zadních oken, chci pořídit verzi "bus". Tím pádem ale druhou a třetí řadu sedadel nebudu vůbec používat a zůstanou vyndaná. Jak to v tomto případě je v případě silniční kontroly, když policie uvidí jenom přední sedačky a v techničáku jich bude devět? Nebo bych to měl dát do cajku papírově? Díky.
X
XTRANČlen
Přidáno před 14 let
Ideální stav: mít v TP údaj: 3-9. Pokud budeš mít v TP 9 lidí, na cestě sedačky mít nemusíš (u osobáku taky občas vyndaváš zadní sedačky), ale pásy samozřejmě demontovat nesmíš. A na technickou musíš přijet se všema sedačkama.
Vláďa
PeropPeropČlen
Přidáno před 14 let
Můj osobní názor,ta T 3 se mi zdá již dost zastaralý typ a i výkon motoru,sice podle toho jaký tam je,tak 1,6 je 38 kW je tak jezdit porovině. V jiném vlákně dopručují min. 66 kW a to se někomu zdá ještě málo. Já bych to viděl na starší vestavbu Ducáta. Je většinou plně vybaven a dá se sehnat za solidní cenu. U staršího auta musíte vždy počítat s nějakýma opravama. Min.rozvod.řemeny,oleje,brzdy apodobně. Hlavně je důležitá bezpečná jízda a vždy dojet domu. P.
cestovatel ze Šumavy;y
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 14 let
Nějak mě to zase chytlo a my budeme 5 se psem a kočárem a malým kolem a nesmyslama okolo a tak budu měnit Subaru:v za T4 Multivan. Vymyšlené to mám do začátku tak, že 3 lidi se vcelku pohodlně vyspí dole a já budu lézt na střechu do střešního stanu asi Maggiolina adventure, když jsem toto zadání hodil do hledače netu našel mi Štěpánovu galerii přesně s tím co chci. Místo jedné sedačky bych chtěl vymyslet skříňku s ledničkou a tekoucí vodou a jelikož chci benzín bude to v lpg, údajně se dají dát nějaké nádrže pod auto (nemyslím místo rezervy) a ještě nezávislé topení, větší zdvojená baterie a nezávislá klima a bude to ideální stroj pro až 7 lidí na malém prostoru a mamina s ním bude vozit potomstvo, už se na to mooooc těším.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
X
XTRANČlen
Přidáno před 14 let
Já měl tuto nádrž:
http://www.karava...-vw-t4.htm

Jojo, T4 je za ty roky super dotáhnutá. Už máš něco vyhlídnuté Me2ídku?
VB
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 14 let
Vláďo jak si řešil plnění tý nádrže? musí se řezat do kastle?
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,047,132 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.24292 sekund | Průměrně za: 0.24292 (0) sekund | Dotazy: 131 | Použitá paměť: 2.22MB/4MB