Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Zvednuti na zadni naprave: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Zvednuti na zadni naprave

Poslední aktualizace před 7 let
madmax1200madmax1200Člen
Přidáno před 7 let
Zdravim,resil nekdo prizvednuti na zadni naprave?I presto,ze mam na obytce petilista pera na zadku a vzduchove mechy,tak pri nalozeni 4kol na zadni nosic auto docela nevzhledne sedi.Zadek je niz nez predek.Diky za pripadne rady.
Fiat Hobby 600 2.5TD,Opel Arena 2.5D,Renault Trafic 2.1D,MB W 124 2.5D,Fiat Ducato 230 2.8D ..... neni nad stare dehtové astmatiky :-P
GardaGardaČlen
Přidáno před 7 let
Ja dofouknu mechy a je to. Mam namerenu vzdalenost rafku od podbehu a mechy dofukuji nebo odpoustim vzdy na stejnou vysku podle zatizeni.
Miloš
madmax1200madmax1200Člen
Přidáno před 7 let
i kdyz je dam na max 6bar,tak to porad neni ono.....a pak je samozrejme dost tvrde.....auto ma presah 1,5 m + nosic (4 kola) a v zadni casi na strese box s camping zidlickami a stolkem.....asi by to chtelo nova pera.
Fiat Hobby 600 2.5TD,Opel Arena 2.5D,Renault Trafic 2.1D,MB W 124 2.5D,Fiat Ducato 230 2.8D ..... neni nad stare dehtové astmatiky :-P
Vlasta1Vlasta1Člen
Přidáno před 7 let
A nemůžou být na autě měchy nevhodně zvolené? Např. délka měchu. Když foukáš tak se již neprodlužuje.
Já měl měchy max. na 2atm, a to na dálnici. Po hrbolaté silnici se s tím nedalo - strašné drncání. Používám od 0,8 - 1,5.
Více než 2 atm jsem měl pouze při vyrovnání auta.
GardaGardaČlen
Přidáno před 7 let
Také si myslím, že máš krátké měchy. Moje 3,5t auto vážící 4t stačí kolem 3barů. Když někde potřebuji vzrovnat, tak fouknu levý nebo pravý měch až na 6barů a dorovnám tak 5cm na měchu.
Miloš
madmax1200madmax1200Člen
Přidáno před 7 let
to bude zrejme ono........ diky za myslenku
Fiat Hobby 600 2.5TD,Opel Arena 2.5D,Renault Trafic 2.1D,MB W 124 2.5D,Fiat Ducato 230 2.8D ..... neni nad stare dehtové astmatiky :-P
M
MildasNováček
Přidáno před 7 let
Zdravím,já jsem řešil přizvednutí zadní nápravy prodloužením plocháče (materiál cca 8mm) na zadním uložení listového pera,prodloužení o 1cm udělalo na 1,4m převisu 5cm.Jedná se o demontáž 2ks šroubů,výrobu prodlouženého uložení zadního pera(já ještě vyměnil silenbloky v zadním peru,dělají se náhradou ze dvou kusů,aby se nemusely lisovat mimo vozidlo)a montáž zpět.:)
LANALANAČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

madmax1200 napsal:

Zdravim,resil nekdo prizvednuti na zadni naprave?I presto,ze mam na obytce petilista pera na zadku a vzduchove mechy,tak pri nalozeni 4kol na zadni nosic auto docela nevzhledne sedi.Zadek je niz nez predek.Diky za pripadne rady.


Přidavnými vzduchovými měchy by jsi měl zvednout zadní část auta podle typu měchů až o 10 cm. Měchy od Rubeny 170/2,které používáme na výrobu sad na dodavková vozidla mají rozměr na výšku od 85 - 220 mm.
Pošli fotku měchů co máš namontované na autě na email - odak@seznam.cz a zkusíme to vyřešit. !o
madmax1200madmax1200Člen
Přidáno před 7 let
ano,dnes nafotim

Automatické sloučení 16.06.2017 01:39:
ano,dnes nafotim
Fiat Hobby 600 2.5TD,Opel Arena 2.5D,Renault Trafic 2.1D,MB W 124 2.5D,Fiat Ducato 230 2.8D ..... neni nad stare dehtové astmatiky :-P
Upravil madmax1200 dne 16.06.2017 01:39, před 7 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: madmax1200, Garda, Vlasta1, Mildas, LANA

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,400,213 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20065 sekund | Průměrně za: 0.20065 (0) sekund | Dotazy: 90 | Použitá paměť: 1.93MB/4MB