Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Dálniční známky Maďarsko: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Dálniční známky Maďarsko

Poslední aktualizace před 4 roky
P
Petra a RomanNováček
Přidáno před 7 let
Dobrý den,

poradil by nám někdo, kdo už projížděl Maďarskem ohledně dálničních známek. Máme obytný vůz do 3,5t pro 4osoby.
Kolik stojí dálniční známka na 10dní a označení na tento typ karavanu je D1 nebo D2.

Děkuji za radu.

Petra
Upravil Fun dne 13.06.2017 08:41, před 7 let
PabloGSPabloGSČlen
Přidáno před 7 let
Maďaři na 10 dní známky nemají. Pouze 7dní (platí ale 9 dní), měsíc, rok. S vašim karavanem jsi v kategorii D1, stejně jako osobáky.
Týdenní stoji 2.975 a měsíční 4.780 HUF.
Nejlépe udělat si registraci přímo na maďarským dálničním serveru, známku si koupit už před cestou, zadat od kdy do kdy, zaplatit kartou a máš klid. Práce na pár minut, je to nejlevnější a víc už nemusíš řešit. Pozor na správné zadání SPZ, už se to po platbě nedá změnit!
Tady je odkaz: https://ematrica.nemzetiutdij.hu/
H
hugo 007Člen
Přidáno před 7 let
Pokud se jedná o obytné auto, kategorie D2 5960 HUF 10 dnů
GardaGardaČlen
Přidáno před 7 let
Obytne vozy jsou D2.
Miloš
PabloGSPabloGSČlen
Přidáno před 7 let
Pravda, omluva....
Kouknul jsem na D1 na hmotnost, počet osob, a řekl jsem si, na obytku do 3,5 t všechno ok.
Teď když koukám na popis kategorie D2 která je pro težký auta a autobusy, úplně na konci je tam dodáno ..... "and campers". To jsem přehlédl.
D
DDTČlen
Přidáno před 7 let
Tož to je drahé. Vzhledem k tomu, že po dálnici překonám Maďarsko za 4 hod a mimo dálnici za 5 hod, jsou to vyhozené peníze. :v
Jedu tuto trasu tento týden ve čtvrtek a řekl jsem si, že si zaplatím Slovensko, ať se nemusím drkotat okrskama, ale Hungary překonám "no toll" a dáme si při cestě do Chorvatska šlofíka u Balatonu. !e
Knaus Van i650MEG, 2017
Jaroslav134Jaroslav134Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj, z ceníku známek vyplývá, že když pojedu VW Transporterem do hmotnosti vozu 3,5t a max.7míst včetně řidiče, tak mohu táhnout jakýkoliv přívěs i např. 1,3t celkové váhy přívěsu a spadám do kategorie D1.
Když pojedu 9 místným autem , tak musím zaplatit D2 a ještě přívěsy U.
Mám pravdu?
Uzná tento výklad kontrola?
http://toll-charg...le/pricing
Díky Jarda
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 7 let
Mám také Transportéra + 1,5 t karavan a platil jsem už na Slovensku s ORV v ruce za D1. Pokud by jsi měl víc jak 7 míst v autě tak budeš v D2.
jesterkajesterkaČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj
pred 5 dny jsem se vracel z recka a chteli po me za Ford Transit , v Tp obytne auto 28 Euro , za 4 hodiny na dalnici az moc drahe tak jsem jel take okolo balatonu. Cesty dobre , jde to rychle.
T
TompetrČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

jesterka napsal:

Ahoj
pred 5 dny jsem se vracel z recka a chteli po me za Ford Transit , v Tp obytne auto 28 Euro , za 4 hodiny na dalnici az moc drahe tak jsem jel take okolo balatonu. Cesty dobre , jde to rychle.


to tě asi chtěli natáhnout na měsíční známku.

My jezdíme přes Maďary pravidelně a s alkovnou 6,5m jsme kategorie D2 - 9560 HUF (cca 800,- Kč) je měsíční známka, ale týdenní D2 by stála 5950 HUF (cca 500,- Kč)
Všude dobře, tak co doma?

www.mahari.cz - Indické nástěnné dekorace
Karel_61Karel_61Člen
Přidáno před 4 roky
Hlavní je koupit si známku přes státní internet https://ematrica....utdij.hu/.
Potom u hranic vůbec nezastavovat. Hraniční prodejní místa známek jsou obšancované zlodějskými gangy, které vydírají přehnanou cenu za známky v Eurech, když máte forinty koupené předem, tak nechtějí vracet drobné, cpou vám předražené známky okolních států, auto vám obklopí banda "umývačů oken", kteří se nenechají odehnat atd. Přes Maďarsko jezdíme do Turecka a Gruzie pravidelně už 7 let, takže už známe o co jde. Ve vnitrozemí už je to celkem v pohodě.
sipadansipadanČlen
Přidáno před 4 roky
Já bych to na tak velké dobrodružství nepasoval, kupuji ji na první normální benzince, platím kartou, a řeknu si jakou kategorii žádám a nikdo nikdy ani neřešil, zda se kategorizuji správně.
Osobně tedy má zkušenosti s Maďary zcela normální.

Stejně tak panují fámy, že v Turecku se musí platit dálnice v hotovosti.
A
AlumanČlen
Přidáno před 4 roky
Lehce musím souhlasit s Karlem 61, někdy v roce 2018 jsme tady vedly vášnivou diskusi zda je obytňák 3,5t D1 nebo D2, tak jsem si udělal takový test, nekoupil jsem si známku přes internet a na přechodu rajka jsem se snažil s obytňákem koupit známku D1, obešel jsem všechny soukromé prodejce (cca 4) a všichni mi svorně trvdili že musím mit D2 a když jsem vytáhl dokumenty že to tak není, tak mi řekli ať si ji jdu koupit jinam, že mi D1 neprodají, až u okénka přímo v celní budově, kde známky prodávají přímo celníci, jsem naprosto bez problémů koupil D1, jsem přesvědčený, že v té době byly prodejci domluveni a celkem bezostyšně a vědomě okrádali motoristy a možná to tak dělají dodnes
Upravil Aluman dne 31.07.2020 16:45, před 4 roky
sipadansipadanČlen
Přidáno před 4 roky
Slávku, proto doporučiji benzínky, ale celní správa je také dobrý zdroj samozřejmě.
E
EsperoČlen
Přidáno před 4 roky
Já to řeším tak, že v cizině po dálnicích nejezdím a mám pokoj.
M
mariaČlen
Přidáno před 4 roky
podle toho anglickýho popisu na netu jsem taky jako kokot koupil před 5-ti lety měsíční D2. Potom se to tu řešilo, ale už jsem se bál, že když jsem jednou v databázi jako D2, nebudu dráždit nyní D1. Že mi to za ty dvě tři stovky rozdílu nestojí. Letos jsem koupil přes net měsíční D1, zítra jí končí platnost, uvidíme. Připadne mi to daleko pohodlnější koupit od stolu SK, HU, RO a BG, než zastavovat pro každou zvlášť...
M
MarianMČlen
Přidáno před 4 roky
Chlapi auta máte za miliony a kroutit se tu jako červi, při kope znamky😚🤑
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,587,129 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22239 sekund | Průměrně za: 0.22239 (0) sekund | Dotazy: 128 | Použitá paměť: 2.19MB/4MB