Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 alko náprava: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

alko náprava

Poslední aktualizace před 7 let
I
ivaroČlen
Přidáno před 7 let
Prosím zasvěcené o jejich názor...Vlastním obytné auto Mobilvetta 99 z Alko nápravou, rád bych si nechal namontovat na podvozek přídavné měchy...Prosím o radu,jaká firma by to mohla z realizovat a eventuelně kontakt na ní... a dále bych potřeboval vysvětlit jestli to má vubec cenu realizovat či nikoliv..mám tím na mysli to,že jeden můj známý mě říkal, že auto z Alko nápravou je totální bastl, a že to jsou vyhozený peníze , a že by bylo nejlepší se toho co nejdřív zbavit?V čem je problém u auta z Alko nápravou? Mě se zatím jezdí docela dobře z karavanem,nepocituji žádný problém z jízdníma vlastnostmi či něco podobného?a jelikož už si asi nikdy další nový karavan nekoupíme,tak bych rád tento vymazlil k dokonalosti,a proto ted uvažuji zainvestovat do měchu a tažného, a dalších drobných vyzkoušených vychytávek..předem dík za vaše názory.
P
petr63Člen
Přidáno před 7 let
Nazdar, mám Alko nápravu na Pilotu pátým rokem a vše OK. Když nic jiného, tak je oproti originální nápravě z těchto let širší, a auto tedy stabilnější. Vzduch je samozřejmě nejkomfortnější, ale na Alko to myslím nepůjde, nebo za příšerné peníze. A toho známého bych se zeptal, kolik desítek obytných aut odservisoval a desítek tisíc kilometrů najezdil s těmi "bastl" nápravami Alko, že může vydávat takové kategorické závěry. Ale třeba se mýlím... Zdar
alapaalapaČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,
zavolaj si tel. p. Lanu, on tieto mechy montuje.
Pohovor si s ním, iste ti poradí.

http://www.carava...d_id=13404

alapa
P
paragČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

petr63 napsal:

Nazdar, mám Alko nápravu na Pilotu pátým rokem a vše OK. Když nic jiného, tak je oproti originální nápravě z těchto let širší, a auto tedy stabilnější. Vzduch je samozřejmě nejkomfortnější, ale na Alko to myslím nepůjde, nebo za příšerné peníze. A toho známého bych se zeptal, kolik desítek obytných aut odservisoval a desítek tisíc kilometrů najezdil s těmi "bastl" nápravami Alko, že může vydávat takové kategorické závěry. Ale třeba se mýlím... Zdar

Opravdu se mýlíš,mám namontované(montoval jsem si je sám,i když mi firmy které jsem nejdříve oslovil tvrdili,že to doma nedokážu).Dokázal a jízda ve větru(mám alkovnu) je o hodně lepši a pohodlnější.Přišlo mi to cca 12tis.Díky Lanově zveřejněné foto nápravy jsem to měl s vymýšlením o moc jednoduší.Lano ještě jednou diky!!
I
ivaroČlen
Přidáno před 7 let
děkuji všem za jejich postřehy...
copycopyČlen
Přidáno před 7 let
A čo je akože zlé na Al-Ko zadnej náprave?!
L
LakyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

copy napsal:

A čo je akože zlé na Al-Ko zadnej náprave?!



ALKO má své výhody a nevýhody

Výhodou je širší rozchod oproti starším ročníkům , nezávislé odpružení kol . Nevýhody dražší celkově+ opravy a díly + montáž + měchů , na cestě neopravitelné .
Žijeme jen jednou.
copycopyČlen
Přidáno před 7 let
širší rozchod už robí aj priamo Fiat.
A čo by si mal na ceste opravovať ? Opravil by si prasknuté listové pero na klasickej náprave?
L
LakyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

copy napsal:

širší rozchod už robí aj priamo Fiat.
A čo by si mal na ceste opravovať ? Opravil by si prasknuté listové pero na klasickej náprave?


Ty to nechápeš rozhodně bych něco sehnal všude dříve i na vrakáči kdekoliv v evropě i v zapadlém koutě na klasickou nápravu než na alko . O výměně na cestě nemluvě s tím si poradím hravě , alko jedině ve vybavené dílně . To vím že se už dělají a zrovna ji mám tu širší nápravu ,tak za mne to má jen tu jednu výhodu nezavislého odpružení .
Žijeme jen jednou.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: ivaro, petr63, alapa, parag, copy, Laky

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,677,213 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20399 sekund | Průměrně za: 0.20399 (0) sekund | Dotazy: 86 | Použitá paměť: 1.89MB/2MB