Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Obytný přívěs do 2,5m výšky - poradtě: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Obytný přívěs do 2,5m výšky - poradtě

Poslední aktualizace před 7 let
L
LipicaniČlen
Přidáno před 7 let
Přeji všem hezký den!

Sháním obytný přívěs pro 4-5 lidí, maximální hmotnost do 1200 kg, výška maximálně 2,5 m, cena 100000-150000 kč. Přívěs by měl být relativně soběstačný, nádrž na vodu min 70l, odpadní nádrž, topení s bojlerem.

Jsou to celkem přísné kritéria, nicméně, jaké značky, typy, řady přívěsů hledat? Spousty let jezdím s obytným autem a v přívěsech se moc neorientuji, proto toutu cestou hledám informace pro snadnější shánění... (spousta lidí neřeší třeba výšku a pak to jsou dlouhé telefonáty, které končí nezdarem).

děkuji za rady drazí Kolegové :)
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Lipicani napsal:

Přeji všem hezký den!

Sháním obytný přívěs pro 4-5 lidí, maximální hmotnost do 1200 kg, výška maximálně 2,5 m, cena 100000-150000 kč. Přívěs by měl být relativně soběstačný, nádrž na vodu min 70l, odpadní nádrž, topení s bojlerem.

Jsou to celkem přísné kritéria, nicméně, jaké značky, typy, řady přívěsů hledat? Spousty let jezdím s obytným autem a v přívěsech se moc neorientuji, proto toutu cestou hledám informace pro snadnější shánění... (spousta lidí neřeší třeba výšku a pak to jsou dlouhé telefonáty, které končí nezdarem).

děkuji za rady drazí Kolegové :)


Pro 4-5 lidí a max. 1200 kg to vypadá asi na Angličana, HOBY a pod. jsou spíše těžší
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
L
LipicaniČlen
Přidáno před 7 let
Vím, nebute to jednoduché...

K Anglickým karavanům,je u nich používán Whitworthův závit nebo klasický metrický jaklo u nás? Mám jedno anglické auto, veterána, a tohle mi fakt pije krev....

Jinak tajně doufám v Hobby, i starší kousky vypadají moc dobře..
haskyhaskyČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj.Anglání mají klasiku metrický.Angláni soběstační jsou včetně plynového bojleru.Ale těch 1 200 Kg při tvých požadavcích asi nedají ani Angláni.Měl jsem anglána pro dva,v nouzi pro tři a byl jsem na 1 150 Kg.Teď mám asi to co by jsi potřeboval a jsem na 1 550 Kg.
Hasky
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 7 let
Tady máš výběr z bazaru kde jsme kupovali my - seřazeno podle váhy:
https://www.karav...a-hmotnost
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Lipicani, Zdenek a Alena, hasky

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,728,485 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20642 sekund | Průměrně za: 0.20642 (0) sekund | Dotazy: 70 | Použitá paměť: 1.78MB/2MB