Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Digestoř: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Digestoř

Poslední aktualizace před 7 let
J
jirka jnČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj chlapi a dámy mam knause a v kuchyni nemám digestoř jemi lito nábytku je jyná možnost odsávání digestoř je drahá chtěl bych to náko obejít díky za nápady i fota
G
gutČlen
Přidáno před 7 let
Digestoř je plechová krabice s ventilátorem na 12 V ten je v každém počítači. Ale tu odvahu udělat díru do střechy . Do vlastního bych to nedělal.My digestoř moc nepouštíme otevřeme okna.

Gut
Denke daran: Amateure bauten die Arche, Profis die Titanic!!
U
upotreblenciČlen
Přidáno před 7 let
Nucený odtah funguje lépe. Dokonce se vždy sníží vlhkost až o pět procent.
Gute, musíš si říkat nová díra ve starém autě a hned to jde lépe. Bez toho se prostě neobejdeš.
Miloš
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 7 let
Radši bych udělal díru z boku a dal protidešťový kryt (některé karavany to mají takto řešené již z výroby) než zasahoval do střechy. Malá zpětná klapka pro chladnější období a udržení tepla uvnitř by asi taky nebyla k zahození. Taky se na to někdy chystám.
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
J
jirka jnČlen
Přidáno před 7 let
supr nápady chlapi uš jsem náký tip dostal tak uvydim zdato zvládnu stim bočním vývodem dobrý ale fučelo byto do půředstanu
U
upotreblenciČlen
Přidáno před 7 let
To jsou právě dvě věci: vařič je na straně markýzy a když je u otvoru do střechy udělaný pertl a zalepené není se čeho bát.

Automatické sloučení 10.06.2017 17:30:
Klapka tam pochopitelně je také, asi je to nutnost, hlavně na zimu.
Miloš
Upravil upotreblenci dne 10.06.2017 17:30, před 7 let
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj,
minulý týden jsem montoval digestoř Dometic CK 500.
díra do střechy průměr 110 mm. Bylo mě jako bych to vyřezával do sebe. Chce to klid rozvahu a důkladně utěsnit kvalitním tmelem. S funkčností jsem spokojen, jezdíme od mrazu do mrazu a to se moc okny větrat nedá. Je to teda drahý jako svině, ale co by člověk pro manželku neudělal.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: jirka jn, gut, upotreblenci, TomTP, Miroslav6

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,819,994 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15331 sekund | Průměrně za: 0.15331 (0) sekund | Dotazy: 78 | Použitá paměť: 1.84MB/4MB