Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 bouchnutí v plynovém topení: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

bouchnutí v plynovém topení

Poslední aktualizace před 7 let
J
jimikČlen
Přidáno před 7 let
co jsem udělal.... plynové topení pěkně hořelo, chtěl jsem pustit plyn i do lednice, omylem jsem ale zastavil plynové topení, pustil jsem tedy plynové topení a lednic. Samozřejmě plynové topení zhaslo, zapl jsem tedy piezo a najednou šlupka, že odletěl komínek na střeše. Víte někdo, proč se toto stalo? Proč šel plyn, když nehořel plamen? Mohlo se něco s plynovým topením stát?
P
paragČlen
Přidáno před 7 let
Thermo pojistka než zavře plyn(vychladne)pouští plyn dále.Asi se plyn ještě neodvětral a tys ho zapálil,proto ta šlupka.
STMaxSTMaxČlen
Přidáno před 7 let
Je to napsáno v návodu k topení. : V žádném případě před uplynutím 2 minut znovu nezapalujte, jinak hrozí nebezpečí vznětu!
J
jimikČlen
Přidáno před 7 let
děkuji, mohlo se tímto něco poškodit? Jaký servis na plynové topení doporučíte v MS kraji?
G
gutČlen
Přidáno před 7 let
Pokusím se za nadšené amatéry . Pravděpodobně se nestalo vůbec nic. Ale určitě se podívej aspoň na trubku od komínku jestli nesklouzla z odlitku topení. Pokud chceš mít jistotu určitě kontrolou topení nic nepokazíš. Topení jde poměrně jednoduše vyndat, pod karavanem odšroubuješ plyn opatrně dva klíče proti sobě ať nekroutíš s hořákem nahoře. Zvrchu je pár šroubú a hadice na komín.
V hořáku jsem se moc nevrtal, očisti ventil a podívej se na hořáček jestli je vrch nepoškozený. Taky doporučují namazat ten ventil regulace . Taky se kontroluje neporušenost hliníkového obalu topení,Vše vyndáš a napustíš ho vodou. Uvidíš jestli není prasklý obal nebo těsnění. Podívej se jestli je průhledítko v pořádku. Při montáži spět dobře nasaď komín aby zplodiny nešly dovnitř.
Podívej se na youtube je tam toho moc dej vyhledat trumatic https://www.youtu...0_tAS-RzBc

Když to budeš mít rozdělané nastříkej si spodní plech co je na podlaze v karavanu já ho nastříkal a hned topí lépe.

Gut
Denke daran: Amateure bauten die Arche, Profis die Titanic!!
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: jimik, parag, STMax, gut

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,709,654 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18599 sekund | Průměrně za: 0.18599 (0) sekund | Dotazy: 70 | Použitá paměť: 1.78MB/2MB