Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Ráby v pístnici na oji.: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Ráby v pístnici na oji.

Poslední aktualizace před 7 let
R
Radovan LehkyNováček
Přidáno před 7 let
Koupil jsem karavan a při jízdě když zastavím nak dobrá ale když jse rozjedu tak je rána v písnici na oji u brzd,hned za stabilizárorem jak je ten píst jak zajířdí a karavan brzdí.Dá se to opravit a nebo se musí měnit celkovej píst??
Jarda BorekJarda BorekČlen
Přidáno před 7 let
Pravděpodobně tlumič a ještě k tomu mohou být vyběhané pouzdra a kroužky. Nevím odkud jsi, ale např zde je možné koupit díly nebo nechat dát opravit.
https://www.vapp....ovych-brzd
!z!)Smile
R
Radovan LehkyNováček
Přidáno před 7 let
Jsem z Karlových Varů,adresa je jaká kde to opravují??A nebo myslíte,že to zvládnu sám??Jsem vyučen strojní mechanik a s opravami strojů jsi hravě poradím ale do té pístnice nevím jestli se mám pustit.
H
hugo 007Člen
Přidáno před 7 let
Pokud nemůžeš čekat 1-2 měsíce, budeš to muset spravit sám.
Není to nic těžkého, tlumič má číslo, změř pro jistotu min a max výsuv,
já ho koupil v Kobrasu, na prodejně je paní, která tomu kupodivu rozumí(špatná zkušenost s nejmenovaným e-shopem). Tlumič drží na 2 šroubech, když to rozebereš, nikde nesmí být nadměrná vůle. Jinak pouzdra jsou už složitější, špatné bývají když se nemažou.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Radovan Lehky, Jarda Borek, hugo 007

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,723,747 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15136 sekund | Průměrně za: 0.15136 (0) sekund | Dotazy: 65 | Použitá paměť: 1.75MB/4MB