Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Servis v okolí Prahy - vrže náprava: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Servis v okolí Prahy - vrže náprava

Poslední aktualizace před 7 let
D
davidtČlen
Přidáno před 7 let
Prosím o radu - na Carado 464 r.v.2015, naj. 20 000km něco vzadu skřípe, zřejmě na nápravě (měchy to nejsou, skřipe to i bez nich/. Na dálnice je to o.k., ale po vesnicích peklo, děti neslyší iPady :-( Zastavil jsem se v Hykro, jakožto dovozci tohoto modelu, ale opět se mi potvrdilo, proč jsem od nich auto kdysi nekoupil a ani neservisuji. Pry je potreba ho dat na jámu, kterou nemají a termín mají stejně až v září. Asi pykám za to, že není auto od nich :-) Nevíte někdo o rozumném servisu v okolí Prahy? Nemusí být možná ani na obytky, jen aby se jim tam vešel :-) Díky moc všem a hezké leto!
HrochHrochČlen
Přidáno před 7 let
Zajeď s tím do jakéhokoliv servisu Fiat. Už to řešili dva kamarádi a bylo to uznáno v rámci záruky a opraveno.
karlosVWkarlosVWČlen
Přidáno před 7 let
Vržou uložení držáku listového pera na rámu. Taky jsem to měl na 1,5letém autě. Zajímavé je,že od té doby...2 roky zpět je vše OK. Možná ve výrobě dávají nějaký nekvalitní díl..
1970 + 1977 + 2002
Fiat Ducato EuraMobil PRS695SB
nějaké ty fotky https://karlosvw.rajce.idnes.cz/
SOUNDSHOP.CZ vše pro car hifi & car multimedia
fidofidoČlen
Přidáno před 7 let
Zkus Strojservis Horní Počernice. Mají zastoupení Fiat a hlavně je tam člověk, který rozumí bydlíkům, ověřeno.
Fido&Fidorka
Jirka VospalekJirka VospalekČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Hroch napsal:

Zajeď s tím do jakéhokoliv servisu Fiat. Už to řešili dva kamarádi a bylo to uznáno v rámci záruky a opraveno.


Ahoj, ano, je to určitě ta houpačka, na které je listové pero - jsou tam dva čepy a nemají maznice - jakýkoliv servisák s velkou dílnou vyndá čepy, namaže a jedeš. Já se s tím trápil minulý rok, utáhl jsem co se dalo, i spoje mezi rámem a nástavbou, veškeré spoje vevnitř, i jsem se nechal zavřít do garáže a poslouchal za jízdy v našem areálu a nic - zhoršovalo se to a třeba v dešti to zmizelo - dostala se tam voda, jak to vyschlo, opět. Pak, po namazání svatý klid. Chce to tak jednou ročně namazat, v nouzi stačí i ty čepy trochu vyklepnout, namazat a vrátit zpět ale na kanálu se to dělá lépe a můžeš použít něco odolného vůči vodě a otěru. Mě to dělali ve Fiatu v Ústí. Není to závada, jen konstrukční chyba poplatná době a ekologii - dříve tam byly maznice, pravidelně jsi to máznul bez demontáže a klid, dnes je to "bezúdržbové" a problém - totéž by jsi našel na každém novém autě - kdo nemaže, nejede. Hlavně si nenech vnutit nové čepy atd. - opravdu stačí promazat a pak pravidelně třebas při roční údržbě. Současně je pak to auto i měkčí - pružení jde lépe.

Jirka
Ixeo 710 i, Fiat
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: davidt, Hroch, karlosVW, fido, Jirka Vospalek

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,256,029 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13078 sekund | Průměrně za: 0.13078 (0) sekund | Dotazy: 74 | Použitá paměť: 1.82MB/4MB