Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Radio rušení: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Radio rušení

Poslední aktualizace před 7 let
J
jirka jnČlen
Přidáno před 7 let
Zdravim karavanisty mám dotaz koupil sem karavan nekdo tam dal autorádio a když zapnu cokoli jiného tak zmizí zvuk na 15 sekund je jedno zda světlo čerpadlo jeto Knaus z 99 a je tam miko mk 375
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

jirka jn napsal:

Zdravim karavanisty mám dotaz koupil sem karavan nekdo tam dal autorádio a když zapnu cokoli jiného tak zmizí zvuk na 15 sekund je jedno zda světlo čerpadlo jeto Knaus z 99 a je tam miko mk 375


Dělá to při napájení z baterie nebo ze zdroje ?
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
J
jirka jnČlen
Přidáno před 7 let
Ze zdroje baterii nemám i kdybych chtěl
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

jirka jn napsal:

Ze zdroje baterii nemám i kdybych chtěl


Bud to tím zdrojem, ty jsou ve starších karavanech "málo usměrněné, řešení je předělat to na baterii, nebo přidat stabilizátor, A nebo použít jiný zdroj
např: http://www.czech-...0wodKUIEVQ

nebo https://www.berge...v-dc-plech
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Upravil Zdenek a Alena dne 03.06.2017 19:30, před 7 let
J
jirka jnČlen
Přidáno před 7 let
Diky za radu skusim ten zdroj vymenit děkuju moc pěkné léto
DiscoverfunDiscoverfunČlen
Přidáno před 7 let
Nazdar, dej tam u radia mezi + a Masou Elko Kondensator 2000 mF/20V tim eliminujes vsechno ruseni !
To elko koupis v TV-radioopravne, stoji za par korun.
Honza/Discoverfun
J
jirka jnČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Discoverfun napsal:

Nazdar, dej tam u radia mezi + a Masou Elko Kondensator 2000 mF/20V tim eliminujes vsechno ruseni !
To elko koupis v TV-radioopravne, stoji za par korun.
Honza/Discoverfun
ahoj moc se vtom nevyznám nemáš nějaký odkaz moc děkuju
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 7 let
kondenzátor máš třeba tady: https://www.gme.c...6-rm5-bulk
při zapojení pozor na polaritu +/-
/ale jistější máš pořádný zdroj a nejlepší dát baterii./
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
J
jirka jnČlen
Přidáno před 7 let
diky já bychto předělal na baterii ale sám to nezvládnu a potom jako vždy peníze no nevím kolik asi by to přišlo kdyby mě to někdo dělal
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 7 let
Pro začátek zkus ten kondenzátor dej ho + na + přívod radia a - na mínus rádia.

Jinak baterie podle kapacity začíná kolem 3000,- dále nabíječka cca 2000.
vyměnit všechny žárovky za LED a ten víkend nadivoko bys mohl vydržet.
Jsou tady i kolegové kteří používají normální startovací baterii a jde jim to taky.
V případě baterie bys musel ten původní zdroj úplně odpojit a použít dobrou nabíječku
ale to by ti musel udělat někdo kdo ví o co jde.
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
J
jirka jnČlen
Přidáno před 7 let
Tak kdybych se vešel do 10tis se vším tak byto bylo supor ale na toto jsem lama takže to musí někdo udělat no
B
bob7373Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj, chce to změřit o jaké jde rušení, instalace kondenzátoru to může a velmi pravděpodobně nemusí vyřešit. Vyhledal bych odbornou pomoc, rady od stolu bez měření to nevyřeší. Navíc umístění tohoto kondenzátoru - nevím jestli milifaradů nebo mikrofaradů do systému - a to je podstatný rozdíl - znamená pro zdroj takový náraz při zapnutí že může hned nebo časem něco odejít. Vyřešení je otázkou stovek či tisíců korun - u odborníka. Metoda pokus omyl bude asi dražší. Odkud jsi?
J
jirka jnČlen
Přidáno před 7 let
Aha no nevyznám se no jsem z Jablonce nad Nisou
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

jirka jn napsal:

Aha no nevyznám se no jsem z Jablonce nad Nisou


Ten elektrolyt v tom stařičkém napájecím zdroji samozřejmě nic neodpálí, Pokud nechceš měnit zdroj a přepojovat celý karavan zkus nejdřív jakýkoliv větší kondenzátor, a uvidíš jestli se to zlepší nebo ne, Je to to samé jako když někteří
mají problém s blikáním led pásků, ten zdroj není stavěný na napájení elektroniky a ten kondenzátor tomu trochu pomůže. žádné jiné rušení kromě případu, že by někde jiskřil nějaký spoj v okruhu 12V si ve starém karavanu neumím představit.
/ano kritici mají pravdu vyčetl jsem to z křišťálové koule/
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
J
jirka jnČlen
Přidáno před 7 let
Tak jo skusim to
GardaGardaČlen
Přidáno před 7 let
Ten kondik 2000Mf je maly. Nepomuze to. Pomohla by alespon mala baterie. Stacila by nejaka 14 az 20Ah takove ty zapouzdrene co jsou v UPS a podobne. Jsou to trakcni AGM ovsem pak musis resit napajeni. Na to staci obycejna nabijecka co umi nabijet pak prejit do udrzovaciho modu. Treba tahle https://www.batte...-80-130ah/
Miloš
J
jirka jnČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Garda napsal:

Ten kondik 2000Mf je maly. Nepomuze to. Pomohla by alespon mala baterie. Stacila by nejaka 14 az 20Ah takove ty zapouzdrene co jsou v UPS a podobne. Jsou to trakcni AGM ovsem pak musis resit napajeni. Na to staci obycejna nabijecka co umi nabijet pak prejit do udrzovaciho modu. Treba tahle https://www.batte...-80-130ah/
To nevypadá zle a nebude lepší to nechat předělat cely na 12v i když já jezdím jen po kempech takžese vždy připojím
karlosVWkarlosVWČlen
Přidáno před 7 let
pokud jezdíš jen do kempu na přípojku tak neřeš 12V rádio a kup si normální na 230V. K dostání kdekoliv v elektru za pár stovek !o
1970 + 1977 + 2002
Fiat Ducato EuraMobil PRS695SB
nějaké ty fotky https://karlosvw.rajce.idnes.cz/
SOUNDSHOP.CZ vše pro car hifi & car multimedia
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 7 let
Vzal bych to od začátku a začal bych měřením napětí. Pokud máš v karavanu špatný zdroj a jakákoliv další zátěž sníží napětí, pak některé autorádia nefungují. Mají svojí minimální napěťovou hranici.
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
GardaGardaČlen
Přidáno před 7 let
Mam v aute autoradio pripojene primo na baterii a pokud startuji tak dojde take k chvilkovemu odmlceni pokud je pustene. To znamena ze i sebesilnejsi zdroj to bude delat take.
Jak zminuje Karlos je dobre si ujasnit co chces. Proc to lamat na 12V kdyz budes vzdy na 220V.
Miloš
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: jirka jn, Zdenek a Alena, Discoverfun, bob7373, Garda, karlosVW, TomTP

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,040,529 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.26938 sekund | Průměrně za: 0.26938 (0) sekund | Dotazy: 139 | Použitá paměť: 2.25MB/4MB