Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Skandinávie: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Skandinávie

Poslední aktualizace před 7 let
Y
YenkeeČlen
Přidáno před 7 let
V posledním čísle časopisu CCC je v člànku o Norsku uvedeno, že pro ubytování v kempech ve Skandinávii je nutnost mít kempingovou kartu Camping Key Europe, bez které Vás prý neubytují. Jaké máte zkušenosti Vy, je to pravda?
vsazavskyvsazavskyČlen
Přidáno před 7 let
V Norsku jsem byl přes noc většinou na divoko, je to tam povolené. V kempu jsem byl párkrát a nikdo po mě nikdy žádnou kartičku nechtěl. Byl jsem tam 2x a vždy 2-4 týdny
Vladimír + Ivana, Dethleffs + Boom
B
bufanNováček
Přidáno před 7 let
Ahoj. V Norsku jsem byl vloni a v kempu spal asi tři krát, k registraci jsem předkládal kartu CCI i když ji po mne nechtěli, opsali údaje, kartu vrátili a bydlelo se. Platilo se při odjezdu z kempu. Štefan
ujezdaciujezdaciČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, byli jsme v Norsku vloni v létě. Byli jsme na noc ve třech různých kempech 3 v Norsku a Dánsku a nikdo po nás kartu nechtěl.
Aleš+Olga
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 7 let
Nutnost to určitě není. Osobně ji sjednanou mám, ale jen kvůli slevám, které mohu v některých kempech uplatnit.
M
MartinSinkoNováček
Přidáno před 7 let
Ahojte, som tu novy a tento rok sa chystame s partiou (6 ludi) na trip Svedsko - Norsko autokaravanom (prvy krat a zial aj bez skusenosti). Chcem sa spytat, ako je to s kempovanim. Viaceri tu pisete, ze ste boli len tak "nadivoko", co potom ale s vodou (cistou aj spinavou), pripadne take WC predpokladam tiez nie je dobre pouzivat prilis vela, nakolko chemicka napln sa asi rychlo minie (?). A co sa tyka kempov treba sa registrovat dopredu, alebo staci prist vecer a je to v pohode - obavam sa totiz aby nepovedali, ze mame plno a sorry..

Dakujem velmi pekne za rady,
Mato
sipadansipadanČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

MartinSinko napsal:

Viaceri tu pisete, ze ste boli len tak "nadivoko", co potom ale s vodou (cistou aj spinavou), pripadne take WC predpokladam tiez nie je dobre pouzivat prilis vela, nakolko chemicka napln sa asi rychlo minie (?). A co sa tyka kempov treba sa registrovat dopredu, alebo staci prist vecer a je to v pohode - obavam sa totiz aby nepovedali, ze mame plno a sorry..


Ahoj,
ve Švédsku natankuješ pitnou a vyliješ odpadní téměř u každé benzinky.
V Norsku podobně, případně se domluvíš v kempu po cestě na servis.

S bookováním kempů si nedělej starosti ....

Jen se nezapomeň na cestu řádně finančně připravit (Norsko), abys nebyl zbytečně překvapen :D
4.114683,118.628756
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

MartinSinko napsal:

Ahojte, som tu novy a tento rok sa chystame s partiou (6 ludi) na trip Svedsko - Norsko autokaravanom (prvy krat a zial aj bez skusenosti). Chcem sa spytat, ako je to s kempovanim. Viaceri tu pisete, ze ste boli len tak "nadivoko", co potom ale s vodou (cistou aj spinavou), pripadne take WC predpokladam tiez nie je dobre pouzivat prilis vela, nakolko chemicka napln sa asi rychlo minie (?). A co sa tyka kempov treba sa registrovat dopredu, alebo staci prist vecer a je to v pohode - obavam sa totiz aby nepovedali, ze mame plno a sorry..

Dakujem velmi pekne za rady,
Mato


V Norsku navštěvuj infocentra. Kromě jiného tam mívají orientační silniční mapku dané oblasti a na ní jsou kromě jiného označena i některá servisní místa. Jen je trochu problém, že asi předpokládají směr jízdy od jihu na sever. Pokud jedeš od severu, dostaneš tak většinou jen infomateriály k trase, po které jsi právě přijel. Ve Švédsku jsou servisní místa i na některých odpočívadlech, zejména výše na severu. Dokonce tam někdy i teče teplá voda.
Zdraví
Luboš a Dáša
M
MartinSinkoNováček
Přidáno před 7 let
Dakujem za informacie. Skusim teda sledovat tie servisne miesta a asi budeme castejsie aj vyuzivat kempy ak teda netreba bookovat dopredu :) . A co sa tyka tych chemickych WC tie sa tiez nejako riesia na tych servisnych miestach? :)
sipadansipadanČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

MartinSinko napsal:

A co sa tyka tych chemickych WC tie sa tiez nejako riesia na tych servisnych miestach? :)


Ano, o to WC resp. chemii právě jde, potřebuješ speciální místo na vylití, odpadní voda je v podstatě čistá .... mrkni třeba zde na mapu http://www.gonorway.no/norway/article...icles/1815
4.114683,118.628756
M
MartinSinkoNováček
Přidáno před 7 let
Aha :) super vdaka :_
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Yenkee, vsazavsky, bufan, ujezdaci, Mikey, MartinSinko, sipadan, Lubos a Dasa

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,024,876 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22126 sekund | Průměrně za: 0.22126 (0) sekund | Dotazy: 95 | Použitá paměť: 1.95MB/4MB