Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Mercedes Vaneo - spaní: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Mercedes Vaneo - spaní

Poslední aktualizace před 7 let
M
M19HNováček
Přidáno před 7 let
Ahoj všichni.

Poradíte mi prosím s řešením spaní ve Vaneu?
Za chvíli budeme 3, takže nebudu moci vyndavat zadní sedačky a nechávat je doma.
Našel jsem tyhle dva odkazy, ale budu rád když se se mnou podělíte o své zkušenosti.
http://www.vaness...des/Vaneo/
http://www.ququq....

Moc děkuji předem, Martin
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 7 let
Podívej se pro inspiraci na www. transporterclub.cz - camping - vnitřní výbava. Je tam hodně slušných vestaveb. Asi nejslušnější tam dělá člen Dusanhaya. Já jsem si dělal vestavbu sám a rozhodně nevyšla na ty peníze co jsi dával odkazy.
M
M19HNováček
Přidáno před 7 let
Ahoj Tome,
Děkuju ti. Opravdu krásný věci dělá.
Martin.
MirekJPMirekJPČlen
Přidáno před 7 let
Mě a spoustě kamarádů se v Multivanu nejvíc osvědčil jednoduchý svařenec - do Vanea by to určitě šlo vyrobit také. Když použiješ kombinaci jeklů 25x25 a 20x20, tak jdou přesně zasunout do sebe. Na svařenec jsou ideální skládací matrace. Do T5 pasují přesně matrace z Jysku, do Vanea nevím.

Počítěj, že s dětskem budeš tahat kočárek a spoustu dalších objemnejch krámů. Když si uděláš skříňky ala VanEssa Mobilcamping nebo co dělá Dusanhaya, tak tam nic velkýho nedáš. Takhle si pod svařenec sáhneš i zevnitř a nemusíš furt běhat do kufru.
MirekJP Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
M
M19HNováček
Přidáno před 7 let
Ahoj Mirku,

Děkuju ti za tip. To co popisuješ vypadá a zní rozumně. Pro Vaneo budu muset řešit nejspíš 3dílnou sestavu, které se po sklopení zadních sedaček rozloží dopředu přes ně.
Mohl bys mi ukázat obrázek, kde využíváš "25x25 a 20x20, tak jdou přesně zasunout do sebe"? Nějak to z obrázků nevidím.

Každopádně díky, M.
MirekJPMirekJPČlen
Přidáno před 7 let
Ten přídavný svařenec, který nahrazuje jednu sedačku v druhé řadě je z jeklu 20x20 a nemá zadní nohy, místo toho je zasunutý do jeklu 25x25, z kterého je udělaný ten hlavní zadní svařenec.

Na samotném zasunutí není co fotit. Jekly jsem kupoval ve Feroně, tloušťka stněny jeklu 25x25 musí být 2mm, aby do něj šel ten druhý zasunout :_.
M
M19HNováček
Přidáno před 7 let
A-ha, už rozumím. Díky. M. :)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: M19H, Tomik Kralu, MirekJP

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,044,065 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13620 sekund | Průměrně za: 0.1362 (0) sekund | Dotazy: 70 | Použitá paměť: 1.74MB/2MB