Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 SOS oprava přívěsu: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

SOS oprava přívěsu

Poslední aktualizace před 7 let
K
Kaa HaaNováček
Přidáno před 7 let
ahoj, nemáte někdo kontakt/radu/doporučení, kdo by mi co nejdřív opravil kolo u přívěsu 890 kg, Roller Cinque? Kynklá se a už nikam nedojedu. Praha Pankrác. díky za pomoc
G
gutČlen
Přidáno před 7 let
Musíš zjistit kde je vůle třeba je to jen na ložisku. Horší jak je zničená hřídelka pro další postup musíš dodat výrobce nápravy nebo fotky. Počítej i s možností demontáže nápravy.
Jarda BorekJarda BorekČlen
Přidáno před 7 let
Určitě by to opravili ve VAPP Modletice -Chomutovice. Ale musíš to tam dopravit -odtahovka ,nepo platák. Z Pankráce to máš cca něco přes 20km. Objednáš se dají termín, ale po domluvě to tam můžeš dát dříve
https://www.vapp....pneuservis
!z!)Smile
PAT12PAT12Člen
Přidáno před 7 let
Když jsem hledal něco poblíž v Praze, tak jsem našel nejbližší Karavany Plus (http://www.karavanyplus.cz/cs/) nebo potom ještě Caravan Metropol na černém Mostě, ale tym nevím jestli dělají servis
K
Kaa HaaNováček
Přidáno před 7 let
díky všem. Vše je na dlouhé lokte, ale pomohli asi do půl hodiny tito: http://goodal.cz/...esu-praha/
Tak třeba se někdy bude někomu hodit.
G
gutČlen
Přidáno před 7 let
Co se pokazilo jak jsi dojel co dali nového ?
R
RadovanČlen
Přidáno před 7 let
Škoda že neprodávaj taky kytary...
Radovan,Zuzana,Peugeot Partner,Coachman Pastiche
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 7 let
Radovan to vystihl.Borec co se zaregistruje jen kvůli tomu,aby nám tady dal odkaz...Hlavně,že už se to nekejklá,za půl hodiny ti nevymění ani pneu.
K
Kaa HaaNováček
Přidáno před 7 let

Citovat

gut napsal:

Co se pokazilo jak jsi dojel co dali nového ?


Začalo se viklat kolo u přívěsu, takže jsem nemohla pokračovat dál. Najít opravnu přívěsů/karavanů, kteří by ihned mohli přijet a pomoci, je téměř nemožné. Po hodinách telefonování jsem narazila na tyto chlápky, kteří do půlhodiny přijeli, identifikovali závadu s možností okamžitě přívěs naložit a začít na opravě. Skejslo to jen na tom, že nebyly k sehnání správná ložiska, takže to nakonec chvilku trvalo. Ale doporučuju, když budete v nouzi.
copycopyČlen
Přidáno před 7 let
takže hodiny telefonovania, potom prišiel tento servis, "pomohli do pol hodiny" teda odviezli príves preč - a tam zistili, že nemajú na sklade také ložiská.
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

copy napsal:

takže hodiny telefonovania, potom prišiel tento servis, "pomohli do pol hodiny" teda odviezli príves preč - a tam zistili, že nemajú na sklade také ložiská.





Takže na tyto vodtahovkáře pozor. Naslibujou hory doly, odvlečou k sobě aby jim ten kšeft někdo nevyfouknul a skutek utek ........
Takže tato jejich prezentace tady je to nakonec kontraproduktivní :-)

.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
K
Kaa HaaNováček
Přidáno před 7 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Citovat

copy napsal:

takže hodiny telefonovania, potom prišiel tento servis, "pomohli do pol hodiny" teda odviezli príves preč - a tam zistili, že nemajú na sklade také ložiská.





Takže na tyto vodtahovkáře pozor. Naslibujou hory doly, odvlečou k sobě aby jim ten kšeft někdo nevyfouknul a skutek utek ........
Takže tato jejich prezentace tady je to nakonec kontraproduktivní :-)

.


To netušim, ale chápu, co říkáš :) Pán neměl nic proti tomu, že si to odtáhnu sama jinam. Zaplatíš jeho příjezd a nic ti nenutí. Ale to je asi o přístupu toho kterého týpka... No jo, to když se v tom vyznáš a víš, koho shánět na opravu (co tomu je), tak se to snadno řekne, ale já si sama neporadím. Co jsem tak obvolala během asi hodiny a půl, tak byli jediní, kdo měli čas přijet a zároveň nejlevnější, a to v řádu tisíců (vs. UAMK např.)
copycopyČlen
Přidáno před 7 let
neviem si predstaviť, že by mi skoro v centre Prahy odpadlo koleso na prívese, a ja by som sa v tej núdzi išiel zaregistrovať na karavan fórum.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Kaa Haa, gut, Jarda Borek, PAT12, Radovan, bleriot11, copy, JiPe Highlanders

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,816,620 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19691 sekund | Průměrně za: 0.19691 (0) sekund | Dotazy: 110 | Použitá paměť: 2.07MB/4MB