Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Vykradení před termály v Györu: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Vykradení před termály v Györu

Poslední aktualizace před 7 let
Z
zob64Nováček
Přidáno před 7 let
Byli jsme v Györu, bohužel u termálů není kemp. Jeli jsme na kolech do města ( moc hezký), koupil jsem si u náměstí dvě trika a riflový kraťasy. Pak jsme šli odpoledne do lázní -asi od jedný do půl osmý. Pak přišel ten šok. Řek jsem si že se kouknu na nový hadry a ejhle, v kabeli bylo jen jedno triko!!! Prvně jsme si řekl že mě odrbala prodavačka v obchodě. No nic. Ale to ráno!!! Chtěli jsme jít pěšky do města a žena najednou řekla-kde mám stříbro!!! (bohužel nechala v autě všechny šmuky z Rockfestu v Kuřimi týden předtím a pak po Maďarsku jedeme na Metalfest do Plzně, tak to ani nevyndávala), takže všechno asi za 8000 v prd...li. -její blbost. Policajt samozřejmě nic, něco se sepsalo ale je jasný že už to v životě neuvidí. Podle mě to byli nějací mlaďasi, nic jinýho nechybělo, a to jsem měl pod kobercem 400 Euro a doklady v alkovně pod matrací.Takze Györ už nikdy.. Mějte se...
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 7 let
To je riziko cestování. Stát se ti to může kdekoliv. Kolegu to postihlo v Brně na parkovišti, kde stál jen asi půl hodiny. Györ za to nemůže, prostě jsi měl smůlu, že jsi byl v blbou dobu na blbém místě. Když si projdeš tyhle stránky, přečteš černou kroniku a podíváš se na TV zpravodajství, tak nevyjedeš z garáže a ani tam se nebudeš cítit v bezpečí.
Zdraví
Luboš a Dáša
L
LakyČlen
Přidáno před 7 let
Mne by spíše zajímalo kudy zase vlezli a zda to máš nějak zabezpečeno že nikdo nereagoval na alarm .To by chtělo nějaký vysokonapětový velký kondenzátor co by uspal i vola . Cítím s vámi je to nepříjemné hlavně pokud ti nevylomil okno . Proto budu raději dále uklízet po partákovi chlupy.
Žijeme jen jednou.
petr a jarkapetr a jarkaČlen
Přidáno před 7 let
Do Gyoru jsme jezdili často s obytkou a byli jsme celý den v termálech. Měli jsme asi štěstí, že se nic podobného nestalo. Chce to alarm, trezor a další nezbytné zabezpečení, bohužel zloději si umí poradit. :_Jarka
petr + jarka + vnučka Eliška + vnouček Kryštůfek
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 7 let
To je nepříjemná zkušenost. A vždy se to hůř čte, když k tomu místu nebo zemi má člověk nějaký vztah. Do maďarských lázní jezdíme pravidelně, tak mě tahle zpráva docela zamrzela. Na druhou stranu ji nevnímám jako důvod, proč tam nejet, ale jako varování, abych si dával větší pozor, ať už jsem kdekoliv.

Před třemi lety nás taky vykradli ve Švédsku (a to jsme v zrovna v autě spali), ale určitě mě to od další cesty neodradilo, ani neodradí. Nebudu tvrdit, že jsem si za to mohl sám, protože za to mohla JENOM ta zlodějská sketa, ale tahle zkušenost mě naučila být ještě opatrnější.

Přeji pohodové výletění bez dalších problémů :_
Z
zob64Nováček
Přidáno před 7 let
Otevřeli si dveře řidiče, zámek byl téměř neporušený, už se mi to stalo předloni v Nice, jenže tam to bylo ještě horší, vzali si elektrokola za 70 tisíc a z auta jen nabíječky a baterie- museli nás na tom určitě někde vidět, a pak když jsme sešli z nábřeží k moři odkud nebylo vidět přeštípli zámek a bylo to.
Jinak bych byl radši kdyby si vzali něco jinýho, žena říkala že by určitě míň ořvala ty Eura, jen to stříbro kdyby zůstalo, byly to kousky který se sháněli už před 12 lety a dneska už to nikdy nesežene, byl tam i 80 let starej náramek po babičce, holt byl to pech, nikdo nám v Maďarsku nikdy auto neotevřel, zabezpečení žádný nemám jen stáhnu madla kurtnou, ale v tomhle případě jsem to bohužel neudělal, možná by šli s páčidlem na dveře od boudy a to by ta škoda byla asi horší...
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: zob64, Lubos a Dasa, Laky, petr a jarka, Mikey

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,586,576 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15591 sekund | Průměrně za: 0.15591 (0) sekund | Dotazy: 71 | Použitá paměť: 1.79MB/4MB