Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Plochá hadice Roll-fix 20m: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Plochá hadice Roll-fix 20m

Poslední aktualizace před 7 let
D
DDTČlen
Přidáno před 7 let
Zdravím. Máte někdo zkušenosti s tímhletím? Děkuji.

https://www.conra...m.k1194055
Knaus Van i650MEG, 2017
H
hroznejpetaČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,
mám s podobnou. K Benimaru jsem dostal 15-ti metrovou. Zatím jsem ji vyzkoušel 1x. Výhodou je skladnost. Dále mám pocit, že voda s ní natéká dost dlouho. Asi má menší průřez než klasická hadice. A jedna podstatná nevýhoda: zastavím 2 m od kohoutku a musím rozbalit celou hadici a pak jí zase celou sbalit. A navíjení není nic moc, zvlášť když je v ní voda. Naviják je je z dost slabého materiálu (alespoň ten můj). Závěr: tuto plochou si nechám na napouštění když bude kohoutek daleko a na běžné napouštění jsem si ještě koupil 4m klasické hadice.
D
DDTČlen
Přidáno před 7 let
Děkuji za radu. Jednu 10m hadici už mám a tuhle kupuji ze stejného důvodu - když je k vodě daleko. Takže díky za potvrzení.
PS: Jen je mi líto, že mi ji k Benimaru nedali také. :v
Knaus Van i650MEG, 2017
MajliMajliČlen
Přidáno před 7 let
Pokud ji chceš tak ti ji mohu nechat za 500,-Kč + doprava nebo osobně. Nevyužitou :)
D
DDTČlen
Přidáno před 7 let
To se nedá odmítnout. Díky za nabídku. Poslal jsem ti kontakt přes zprávy. David
Knaus Van i650MEG, 2017
L
LetemsvetemNováček
Přidáno před 7 let

Citovat

DDT napsal:

To se nedá odmítnout. Díky za nabídku. Poslal jsem ti kontakt přes zprávy. David


Pokud se jedná o Gardenu,tak velmi dobrá nabídka. Pokud ne, nebrat. Podobné hadice z caravan shopů jsou velmi nekvalitní
MajliMajliČlen
Přidáno před 7 let
Ne, je to Gardena ta co je na jeho obrázku jen bez té nacvakávací koncovky (rozprašovače). Tam si může dát jakoukoliv jinou.

@DDT pošlu na dobírku do konce týdne :_
MTSMTSČlen
Přidáno před 7 let
Mám podobnou, žlutý naviják, napouští pomaleji, ale velmi praktické a rychlé řešení. Klasická hadice pořád zamotaná, špinavá a neskladná, tohle kličkou stočím a dám do regálu.
:_
Jirka + Alena + Renault Master - MTS-2
https://www.carav...i_id=41587
D
DDTČlen
Přidáno před 7 let
Díky Majli. Rozprašovač není předmětem mého zájmu. Už se těším na dobírku...:r

Automatické sloučení 02.06.2017 13:18:
Majli. Děkuji. Právě jsem ji vyzkoušel. Funguje skvěle. Namotávání není problém, stačí ji jen mít při tom bez zlomenin a jde to. David!e
Knaus Van i650MEG, 2017
Upravil DDT dne 02.06.2017 13:18, před 7 let
MajliMajliČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, jsem rád, že dorazila a bude sloužit ke spokojenosti :_
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: DDT, hroznejpeta, Majli, Letemsvetem, MTS

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,686,078 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22267 sekund | Průměrně za: 0.22267 (0) sekund | Dotazy: 88 | Použitá paměť: 1.9MB/2MB