Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Pioneer AHV-X2700BT: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Pioneer AHV-X2700BT

Poslední aktualizace před 7 let
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let
Vím, že je zde mnoho velmi zkušených odborníků co se týče audio techniky a tak bych rád poprosil o radu. Nechal jsem si do nového auta namontovat výše uvedené rádio, včetně couvací kamery a jsem s ním spokojený.
Rád bych využil i možnost přehrávat hudbu z USB disku, ale nějak se mě to nedaří. Hledal jsem na googlu a ani tam jsem nic nenašel. Technicky věci relativně zvládám, mobil jsem propojil s rádiem i přes bluetooth, vše funguje, ale to zatracené přehrávání z usb nic ( usb flashka je zapojená, ale když kliknu na ikonu usb, nic se neděje ) . Bylo by mě to jedno, ale CD se množí a už překážejí v kaslíku....
Pravděpodobně dělám nějakou kravinu, ale nevím jakou. Dokázal by někdo poradit ? Díky.
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
L
Lukas a PetraČlen
Přidáno před 7 let
Nemám zkušenosti s tímto rádiem, ale zkusil bych změnit formát souborového systému NTFS / FAT32 na té USB paměti. To rádio je nové, mělo by umět oba systémy, ale mě se takto podařilo přimět TV SENCOR (taky novou) přehrávat obsah z USB flash paměti. Už si přesně nepamatuji, který souborový systém byl ten "správný", ale tuším, že jsem musel USB naformátovat na starší FAT32.
Upravil Lukas a Petra dne 29.05.2017 08:21, před 7 let
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let
@Lukas a Petra

Díky za reakci, chyba na mé straně - neuvedl jsem vše. Mě běhá vše na Linuxu, vykouším tam nějaké usb připravené na oknech.
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Vajglon Hnuson, Lukas a Petra

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,047,056 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13984 sekund | Průměrně za: 0.13984 (0) sekund | Dotazy: 54 | Použitá paměť: 1.67MB/2MB