Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Lednice piezo zapalování: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Lednice piezo zapalování

Poslední aktualizace před 7 let
P
pavel2Člen
Přidáno před 7 let
Prosím o radu s piezo zapalovačem v lednici Dometic stáří 14 let. Lednice normálně funguje na všechny systémy. Je mám problém s piezo zapalováním stále zapaluje i když plamínek hoří. Dnes jsem to studoval. Přívod +- 12 V a výstup černý vodič vede k blikajcí kontrolce , od kontrolky na zem lednice. napění cykluje asi do 13V. Po zapálení vyndávám konektor ( vždycky sundat mřížku). Může mi někdo vysvětlit jak se piezo dozví že pamen už hoří , když s termopojistkou ani termočlánkem to nemá asi nic společného. Musí se nějakým způsobem přerušit přívod +12V .Nikde žádné relé není . Pamatuji, že to fungovalo tak, že když náhodou zhasl plamínek tak piezo začalo zapalovat a blikat kontrolka , zmačknout knoflík a jela dál na plyn.
Přikládám foto pieza a děkuji za radu.
Pavel
pavel2 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, toto není piezo zdroj vysokého napětí pro zapalovací svíčku. V piezo zdroji VN je nerost, který, když na něj působí tlak, tak v něm vznikne VN (vysoké napětí). To, co je na obrázku je indukční VN zdroj. Piezo nemá žádný přívod energie, zdrojem je mechanická síla. Vím, že to, co jsem napsal, ale neřeší Tvůj problém se zapalováním. Čáo, Pepa
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: pavel2, Doskocil

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,048,030 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.09803 sekund | Průměrně za: 0.09803 (0) sekund | Dotazy: 50 | Použitá paměť: 1.63MB/2MB