Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Dítě v sedačce na předním sedadle: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Dítě v sedačce na předním sedadle

Poslední aktualizace před 7 let
SmartnumericSmartnumericČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, hledám zkušenosti od jiných a jinde než v ČR. Máme starší auto, pásy jen v předu. U nás je dítě ( 6 ) v dětské sedačce na předním sedadle OK ( stejně tak i AU, SK, HU, HR, ) má někdo zkušenost s Bosnou, Černou Horou ? Jedem do Albánie, ta je OK, chybí mi jen zpřesňující info pro BIH a Černou Horu. Dotazuji se spíš těch co cestu obdobným autem jeli a mají osobní zkušenost. Díky
Luboš + Jitka + Šimon (6) ... Fiat Ducato Weinsberg METEOR
V
victy a bearČlen
Přidáno před 7 let
ahoj, minulý rok BiH, MNE, SRB, bez problémov sedačka na prednom sedadle, napriek tomu, že máme pásy aj vzadu.
b.
SmartnumericSmartnumericČlen
Přidáno před 7 let
díky :-)
Luboš + Jitka + Šimon (6) ... Fiat Ducato Weinsberg METEOR
korec80korec80Člen
Přidáno před 7 let
no páni, tohle čumím jako blázen, měl jsem za to, že dítě smí "dopředu" od 12 let... Je tomu opravdu tak???

Lukáš
SmartnumericSmartnumericČlen
Přidáno před 7 let
U nás je to OK, dokonce ve většině státu EU jak jsem zjistil taky. Bylo to aktualizováno nějakou Vídeňskou dohodou z 68 t. tuším, a pak jejíma novelama. Ve zkratce je to o tom, že můžeš mít dítě v předu a pokud ostatní předpisy vyžadují autosedačku tak ji musíš použít ( řeším, dítě odrostlé tzv. vajíčku, který je proti směru jízdy a s vypnutým pytlem aby nevystřelil ) . U nás je to v platnosti pár let. Musel jsem pátrat trochu víc a googlit v národních jazycích v jiných státech abych zjistil jak je to tam, protože většinou na CZ informačních portálech ( typicky uamk ) a pod je jen obecná věta, že dítě ve předu jezdit nesmí, nebo smí od XY let a výšky, jenže pak jsou tam detaily, které třeba řeší nákladní vozy, dvoumístné sportovní vozy a pod. Nebo prostě i starší bydlíky, co pásy v zadní části nemají. Jen státy MN, BiH , Al jsem nenašel, ale tušil jsme že někdo od tud by tam mohl být třeba vestavbou nebo starším nám podobným kusem, ikdyž typicky si myslím, že v Albánii nikdo moc neřeší nic ( zkušenosti kamarádů a známých ) . Tím neříkám, že dramaticky zvyšuji malému bezpečnost a manželce vzadu ji snižuji. Ale je to fakt se kterým nehneme když máme takové auto... Prostě to tak je.
Luboš + Jitka + Šimon (6) ... Fiat Ducato Weinsberg METEOR
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Smartnumeric, victy a bear, korec80

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,047,841 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.12858 sekund | Průměrně za: 0.12858 (0) sekund | Dotazy: 62 | Použitá paměť: 1.71MB/2MB