Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Tvrdost podvozku Ducata: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Tvrdost podvozku Ducata

Poslední aktualizace před 7 let
M
MOTIFNováček
Přidáno před 7 let
Ahoj.. Koupil jsem minuly rok Fiat Ducato 3.0 180hp od Westfalie-Columbus.. Auto bylo z vyroby puvodnimu majiteli dodano s pneu 18palcu... mezi kolem a blatnikem byl sotva 1cm.. pri prvni projizdce bylo auto uplne fatalne tvrdy... koupil jsem ho, vymenil kola dle TP... auto se zlepsilo, ale neni to zadna vyhra.. nektere diry I v malych rychlostech jsou jak kdybych urazil napravu.. auto melo najeto 30tis, ted ma 40... ve stredu jsem objednany do Fiata na kontrolu pruzin.. Mam totiz podezreni, ze puvodni majitel nebo primo Westfalia na jeho prani vymenila pruziny, protoze mezi kolem a blatnikem byl opravdu 1cm, mozna ani ne... nemate s tim nekde zkusenost pripadne podobne auto, abych se s tim prijel svezt a porovnal? Jak je na tom Vase odpruzeni?
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 7 let
Kolik to auto váží ? Měl jsem skříňoveho
Boxera, měl zdvojená pera a vozil jsem v něm i přes 2 t a bylo to v pohodě.
Meda BedaMeda BedaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

MOTIF napsal:

Ahoj.. Koupil jsem minuly rok Fiat Ducato 3.0 180hp od Westfalie-Columbus.. Auto bylo z vyroby puvodnimu majiteli dodano s pneu 18palcu... mezi kolem a blatnikem byl sotva 1cm.. pri prvni projizdce bylo auto uplne fatalne tvrdy... koupil jsem ho, vymenil kola dle TP... auto se zlepsilo, ale neni to zadna vyhra.. nektere diry I v malych rychlostech jsou jak kdybych urazil napravu.. auto melo najeto 30tis, ted ma 40... ve stredu jsem objednany do Fiata na kontrolu pruzin.. Mam totiz podezreni, ze puvodni majitel nebo primo Westfalia na jeho prani vymenila pruziny, protoze mezi kolem a blatnikem byl opravdu 1cm, mozna ani ne... nemate s tim nekde zkusenost pripadne podobne auto, abych se s tim prijel svezt a porovnal? Jak je na tom Vase odpruzeni?


Dej si to na měchy a budeš v pohodě. Já měl z výroby vestavbu a auto sedělo na dorazech. Tedy žádné propružení. Dal jsem to na vzduchové měchy a je klid. Jízda v pohodě a úplně u něčem jiném. M
MirekJPMirekJPČlen
Přidáno před 7 let
Mam 2.3 JTD s max nosnosti 3,5t a extreme tvrdy mi to neprijde. Co tam mas za rozmer pneu a jaky hmotnostni index? Gumy delaji hodne.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: MOTIF, Tomik Kralu, Meda Beda, MirekJP

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,157,698 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13364 sekund | Průměrně za: 0.13364 (0) sekund | Dotazy: 67 | Použitá paměť: 1.75MB/4MB