Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Ztracený pes: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Ztracený pes

Poslední aktualizace před 7 let
PepaN KVPepaN KVNováček
Přidáno před 7 let
Kolegové, zkoušíme všechny způsoby, tak tedy i tento.
Včera tj.20.5. jsme byli na výletě v Plasích a dceři se tam ztratil pejsek. Je to asi 9ti měsíční čivava, bílá s hnědo rezavými flíčky, delší srst. Slyší na jméno Lily. Kdyby někdo z Vás byl z okolí a případně viděl nebo něco zaslechl, prosím o info. Hledali jsme celou noc ale zatím nic. Díky předem. Klidně i na telefon 602 317 064
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 7 let
Do Plas to mám kousek pošli mně nějakou fotku nebo vytvoř cedulku která by se dala nalepit na vývěsku zajedu tam.
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
PepaN KVPepaN KVNováček
Přidáno před 7 let
Díky za ochotu, dcera dneska něco vytvoří, tak bych to poslal.... Děkuju ještě jednou..
P
Petr a MirkaČlen
Přidáno před 7 let
Jeslti ti nevadí že je to placené zkus toto,

http://www.psidet...
Petr a Mirka
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
Zkus obvolat psí útulky v širším okolí.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
PepaN KVPepaN KVNováček
Přidáno před 7 let
Chlapi děkuju za rady i za ochotu se věnovat uplně blbýmu malýmu psovi.
Dneska v půl 11, mi volali policajti, že psa viděli přebíhat přes silnici směr Manětín. (to asi řekne něco jen místním)
Tak jsem okamžitě vyrazil z K.V. strávil na místě 5 hodin a ...... nic. Takže předpokládám, že v útulku ještě není, ale jak dlouho může venku přežít pes kterej váží i s obojkem 1,5 kila? to fakt netuším.
Jo, Zdenku jestli jsi ještě nic nepodnikl, tak nemusíš, to neznamená, že nechci tvou pomoc, ale nechci otravovat, každý máme svoje starosti a navíc dcera zítra jede do Plas pátrat a má připravené nějaké letáky.
Takže ještě jednou děkuju.......
P
Petr a MirkaČlen
Přidáno před 7 let
přežije, náš se zatoulal v Madarsku byl dvě noci venku , předtím nikdy venku nebyl
Petr a Mirka
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 7 let
Je teplo a zvyklý na lidi. Tak má velkou šanci. Koukal jsem na FB už je také nafocen a koluje to mezi lidmi. .
Tak snad .............
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
PepaN KVPepaN KVNováček
Přidáno před 7 let
Děkuju Všem za pomoc,
dneska jsem dostal zprávu že ji viděli v Plasích u Zemědělky a naše děti ji tam fakt našli, takže pes je u majitelky. Takže dala tři noci v divočině a vysloužila si doživotní vodítko.
Je super že lidi dokážou poradit a pomoct i když se jich to netýká a to jak tady na Geocachingu.
Ještě jednou mockrát dík.......:g:g:_
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 7 let
Hlavně, že se pejsek našel! !):g:i
JozaJozaČlen
Přidáno před 7 let
žádný doživotní vodítko ...... víš jaký to je když tě žena nechce pustit z vodítka do hospody .... a to nemluvím o fenkách
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 7 let
Super, alespoň k něčemu dobrému jsou sociální sítě. :^
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 7 let
Tak to je super. Držel jsem palce. Máme taky čivaví holčičku a dokáži si představit co to pro vás muselo být když se zaběhla.
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 7 let
fajn,že se pejsek našel. :)
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
To je super ze je na svete. Ale v pejskovi bych chybu nevidel. Vzdycky a vsechno je na panickovi.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: PepaN KV, Zdenek a Alena, Petr a Mirka, JiPe Highlanders, Franta REZAC, Mikey, Joza, Tomik Kralu, bleriot11

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,705,501 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.26832 sekund | Průměrně za: 0.26832 (0) sekund | Dotazy: 116 | Použitá paměť: 2.1MB/4MB