Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Obrysovky: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Obrysovky

Poslední aktualizace před 7 let
HarviciHarviciČlen
Přidáno před 7 let
Zdravím všechny co mi chtějí poradit.než vyrazím k elektrikáři, chtěl bych vědět zda mi někdo poradí. Hledám u Burstnera ixeo ( 2015 ) pojistky obrysovek nástavby. Nesvítí mi jedna dolní oranžová kapka a obě horní kombinované červenobílé? Vlevo do volantu jsem pojistky zkontroloval. Další na energobloku pod sedačkou řidiče, taky všechny ok. Jsou ještě někde další? Díky za tipy jak jinak hledat. Fanda
dablikhasicdablikhasicČlen
Přidáno před 7 let
ahoj, jukni jestli ti sviti predni parkovacka na te strane kde ti nesviti, pokud ano nehledal bych problem v pojistce ale v poslednim svetle ktere jeste sviti vetsinou byvaji zapojeny paralelne a misto spoje je vetsinou ve svetle, kdybys chtel pomoct dej vedet mame to k sobe kousek :-)
HarviciHarviciČlen
Přidáno před 7 let
Přední parkovačky svítí, levá strana dolní 3 oranžové taky, pravá jen 2 od předu, poslední ne, aty horní obě taky nesvítí, v zadních světlech svítí vše. Koukl jsem do garaže, hned za rohem je přívod od předu ke světlům, ale tam už proud nejde.
dablikhasicdablikhasicČlen
Přidáno před 7 let
tak to pojistkou nebude, bude nekde blby kontakt bud u svetla nebo nejaka svorkovnice
HarviciHarviciČlen
Přidáno před 7 let
Tak dnes nalezeno. Borci od Burstnera r.v. 2015 u druhé obrysovky přívod uplně přepálený. Elektrikář říkal shnilý, v bužírce zoxidovaný zelený prach. To jsou vyhlídky tedy.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Harvici, dablikhasic

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,697,736 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13066 sekund | Průměrně za: 0.13066 (0) sekund | Dotazy: 67 | Použitá paměť: 1.74MB/4MB