Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Parkování osobního auta v Praze: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Parkování osobního auta v Praze

Poslední aktualizace před 7 let
K
kutil1Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj, znám Prahu 6, vyrůstal jsem tam. Ale dali tam modré zóny. Dříve jsem tam při odletu postavil osobák třeba na 14 dní zdarma, teď to tam všude nejde.
Pražáci, kde se dá stát v docházkové vzdálenosti k metru? Nemám na mysli placené parkoviště.
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

kutil1 napsal:

Ahoj, znám Prahu 6, vyrůstal jsem tam. Ale dali tam modré zóny. Dříve jsem tam při odletu postavil osobák třeba na 14 dní zdarma, teď to tam všude nejde.
Pražáci, kde se dá stát v docházkové vzdálenosti k metru? Nemám na mysli placené parkoviště.


Ulice Vostrovska u metra Borislavka, od pulky jiz neni modra a ani placena zona
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
LubinoLubinoČlen
Přidáno před 7 let
Na mapy.cz už jsou zóny vyznačený u každý ulice. Snadno si můžeš najít nějakou bez...
L
LakyČlen
Přidáno před 7 let
JO JO nezávidím máte tam chaos , za ty prodrbané OUPN karty a tunely Blanka by jste mohli mít poschodové parkoviště jako v Číně ten automat na kartu . Nebude to lepší dostupnost k nějakému autu mají i cucáci za pár tisíc a kolik je vozů v každé rodině dnes? Pokud MHD nebude slevnovat jízdné což nebude tak hned tak se to bude zhoršovat , až to některé donutí to MHD využívat .
Žijeme jen jednou.
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Herman napsal:

JO JO nezávidím máte tam chaos , za ty prodrbané OUPN karty a tunely Blanka by jste mohli mít poschodové parkoviště jako v Číně ten automat na kartu . Nebude to lepší dostupnost k nějakému autu mají i cucáci za pár tisíc a kolik je vozů v každé rodině dnes? Pokud MHD nebude slevnovat jízdné což nebude tak hned tak se to bude zhoršovat , až to některé donutí to MHD využívat .


Tak teď si zakladateli vlákna vyloženě pomohl :g
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
Jana a Petr VJana a Petr VČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Herman napsal:

JO JO nezávidím máte tam chaos , za ty prodrbané OUPN karty a tunely Blanka by jste mohli mít poschodové parkoviště jako v Číně ten automat na kartu . Nebude to lepší dostupnost k nějakému autu mají i cucáci za pár tisíc a kolik je vozů v každé rodině dnes? Pokud MHD nebude slevnovat jízdné což nebude tak hned tak se to bude zhoršovat , až to některé donutí to MHD využívat .


jo, je vidět že máš přehled a píšeš vyloženě k věci.
K
kutil1Člen
Přidáno před 7 let
To: Dudla, Lubino. Dík. O té ulici v P6 vím, ale malá pnost, že tam bude místo, když se jede na 2 hodiny před odletem. S tou mapou je to OK, ale i když nejsou na mapě barevné pruhy, může tam být místní úprava zákazu stání. Jestli mohu ještě poprosit znalce, kde by to šlo postavit směrem od ČM k P6 a bývá tam volněji, nemusí to být u M, stačí MHD.
V nejhorším pojedu busem z MB, ale letí mi to v 1:30...
M
mstrČlen
Přidáno před 7 let
A proč vlastně nezaparkuješ přímo na letišti, je to pohodlné, na dva týdny to bude stát 16 či 17 stovek, auto máš pod střechou, pod kamerami, to pohodlí za to stojí. Pak je hodně nabídek, kdy zaparkuješ mimo a odvezou tě k příletu a odvezou od odletu. Bez auta mají ČD nabídku, kdy v jízdence na vlak máš odvoz z a na letiště. Všechny tři služby používám, to parkování na letišti je nejlepší. Platíš předem, dostaneš kód, naprosté pohodlí.

Vím, že to nezodpovídá tvůj dotaz, ale dva týdny parkování nejsou už jen o nalezení místa, ale i o ověření na úřadech, že se tam neplánuje omezení či zákaz či jiná akce. Osobně, ale to je fakt jen osobní postoj (zdůrazňuji pro rýpaly) by mne vadilo auto jen tak někde nechat na ulici i pocit, že budu někomu na 14 dnů zabírat místo na parkování a nasírat okolí, když vím, jak to s parkováním v Praze vlastně je.
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

kutil1 napsal:

Ahoj, znám Prahu 6, vyrůstal jsem tam. Ale dali tam modré zóny. Dříve jsem tam při odletu postavil osobák třeba na 14 dní zdarma, teď to tam všude nejde.
Pražáci, kde se dá stát v docházkové vzdálenosti k metru? Nemám na mysli placené parkoviště.


Poradil bych ti stání u nás, bohužel o volná místa je tu docela boj.... nebo vím kde by jsi zaparkoval na 100%, ale dojezdový čas na letiště je z okraje severní části Prahy hodina..... Pokud by ti to i přes to vyhovovalo, písní SZ

Jedna rada z vlastní zkušenosti - před 2mi lety jsme jeli obytkou na dovolenou do Británie a osobák jsme nechali na ulici na sídlišti. Když jsme courali Londýnem, volala tchýně, že budou čistit silnice a tudíž odtahovat zaparkovaná auta - byl docela problém zorganizovat z Londýna odvoz auta někam, kde ho neodtáhnou. Tak si dej pozor, ať to nedáš někam, kde pak budou čistit komunikace - značky u nás davájí pouze několik dní předem ( určitě to nedávájí 14 předem, tím si jsem jist :-)

Automatické sloučení 14.05.2017 09:08:

Citovat

mstr napsal:

A proč vlastně nezaparkuješ přímo na letišti, je to pohodlné, na dva týdny to bude stát 16 či 17 stovek, auto máš pod střechou, pod kamerami, to pohodlí za to stojí. Pak je hodně nabídek, kdy zaparkuješ mimo a odvezou tě k příletu a odvezou od odletu. Bez auta mají ČD nabídku, kdy v jízdence na vlak máš odvoz z a na letiště. Všechny tři služby používám, to parkování na letišti je nejlepší. Platíš předem, dostaneš kód, naprosté pohodlí.

Vím, že to nezodpovídá tvůj dotaz, ale dva týdny parkování nejsou už jen o nalezení místa, ale i o ověření na úřadech, že se tam neplánuje omezení či zákaz či jiná akce. Osobně, ale to je fakt jen osobní postoj (zdůrazňuji pro rýpaly) by mne vadilo auto jen tak někde nechat na ulici i pocit, že budu někomu na 14 dnů zabírat místo na parkování a nasírat okolí, když vím, jak to s parkováním v Praze vlastně je.


@mstr Ty seš taky dobrák od kosti, řešíš tady legálnost přelepování rakouských dalničních známek za ani né 300,- na deset dní a jiným radíš aby nechali auto zaparkovat za 1600,- až 1700,- na dva týdny ( tolik mě nestojí ani měsíční hlídané parkování 6ti metrové obytky v Praze !!! ) . Asi vrátím maturitní vysvědčení, z matiky tam mám za 1 a tohle mě nějak nevychází...... ( o čem jsme to posledně spolu diskutovali, jo už vím, sebereflexe )
Ostatním omluva za OT, ale tyhle rady " baby-vždyakaždémuporadím " mě vždy nadzvednou...
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
Upravil Vajglon Hnuson dne 14.05.2017 08:21, před 7 let
M
mstrČlen
Přidáno před 7 let
Napsal jsem jak to řeším já a upozornil na problém, které delší odstavení vozu na ulici může přinést, ani jsem nemusel použít historku o tchýni - a byla to první upozornění v téhle diskuzi na tenhle problém, takže se prosím uklidni.
:)

Pokud se ti mé příspěvky nelíbí, ok, ale prosím nezalepuj zbytečně diskuzi svými úvahami o mé morálce a rovnou mi pošli nějakou další vulgární soukromou zprávu - já jen uvedl dva důvody, pro které bych to nedělal já, tazatale neodsuzuji. Rýpalem jsem myslel tebe. Tu diskuzi o přelepování známek jsi najdi - že to chápu, proč to někdo děla a nemám s tím morální problém ještě neznamená, že to dělám.
Upravil mstr dne 14.05.2017 09:00, před 7 let
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 7 let
Já osobně bych týden nebo 14 dnů opuštěné auto někde na parkovišti v Praze nenechal, bál bych se ukradení/vykradení.
Pokud někam letíme dávám auto na GO parking je to tam pod kamerami, můžeš si to zaplatit z domova Visa kartou, na odvoz čekáš max 5 minut.

https://www.gopar...
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
K
kutil1Člen
Přidáno před 7 let
Tu SZ jsem poslal.
Na únor 2018 už mám letenky a v Parkii zamluvené místo i s dopravou za cca 150,- Kč. O Velikonocích letos za cca 100,- i s dopravou, ale plánováno s předstihem. Nyní na poslední chvíli to parkování vychází již zmíněných cca 1200,-.
Jen bych se svěřil, proč se nebojím mít auto v Praze. Bydlel jsem tam a z hlediska statistiky je téměř jedno, jestli stojí opuštěné v Praze, nebo v Boleslavi, kde se přes den také nezaparkuje. Krom obytky mám 2 osobáky a ty stojí celou dobu nehlídané stále.
Beru to tak, že je to v linku Pokec. Jinak v MB také čistí ulice, dávají značky týden předem, ale půl roku předem je na webu PDF s plánem úklidu.
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 7 let
Napsal jsem ti SZ
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

mstr napsal:

Napsal jsem jak to řeším já a upozornil na problém, které delší odstavení vozu na ulici může přinést, ani jsem nemusel použít historku o tchýni - a byla to první upozornění v téhle diskuzi na tenhle problém, takže se prosím uklidni.
:)

Pokud se ti mé příspěvky nelíbí, ok, ale prosím nezalepuj zbytečně diskuzi svými úvahami o mé morálce a rovnou mi pošli nějakou další vulgární soukromou zprávu - já jen uvedl dva důvody, pro které bych to nedělal já, tazatale neodsuzuji. Rýpalem jsem myslel tebe. Tu diskuzi o přelepování známek jsi najdi - že to chápu, proč to někdo děla a nemám s tím morální problém ještě neznamená, že to dělám.


Jediný kdo to tady zalepil jsi ty. Pa :_
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: kutil1, Dudla, Lubino, Laky, Vajglon Hnuson, Jana a Petr V, mstr, Zdenek a Alena, TomTP

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,038,436 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19349 sekund | Průměrně za: 0.19349 (0) sekund | Dotazy: 111 | Použitá paměť: 2.09MB/4MB