Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Žárovky H7: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Žárovky H7

Poslední aktualizace před 7 let
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 7 let
Právě mně odešla další H7 ve světlometu během roku je to už 6 (odchází jednou vlevo jednou vpravo).
Dávám žárovky koupené u benzínek nabíjení je v pořádku za jízdy naměřím cca. 13,6V.
Máte někdo nějaký typ na značku/typ žárovek které vydrží déle ??
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
JozaJozaČlen
Přidáno před 7 let
měním cca 4 ks ročně asi je to takovej typ ....... myslím, že to mají všichni podobně - asi udělali soudruzi někde chybu
P
PeterLČlen
Přidáno před 7 let
V niektorych autach je to dane konstrukciou svetla, ziarovky sa viac prehrievaju a odchadzaju... (focus, clio, c4) Napriklad focus ma vraj vyrobcom predpisane specialne ziarovky H7, ktore su odolnejsie voci vzniknutemu teplu - co je na tom pravdy neviem... Zasadny vplyv na zivotnost ma aj zazltnutie, zajdenie vonkajsieho plastoveho krytu svetla - zasa vznika vacsie teplo vovnutri.... Zo skusenosti dlhsie vydrzia kvalitne autoziarovky - Bosch, Hella, Osram, atd - treba kupovat u velkopredajcov autodielov (Autokelly a pod.) a mozno vyjdu narovnako alebo aj lacnejsie ako menej kvalitne na pumpe....
Peter, Zuzka a deti
JimbooJimbooČlen
Přidáno před 7 let
Mám v práci Ducato rv.2013 a mením cca 6 žárovek do roka. Podle jednoho "experta ":t na elektriku prý můžu být rád, že jen tolik . Podle dodavatele prý mají žárovky výdrž max . 1000 hod a to jsou udajně velmi kvalitní.:o
BeranBeranČlen
Přidáno před 7 let
Na prvních Fabiích odcházely H7 neuvěřitelnou rychlostí.Škodovka, pokud vím,to řešila vložením snižovacího odporu,součástka se dala koupit a jednoduše doplnit.Pak byl pokoj.Nevím ale,co to udělalo se svítivostí,předpokládám,že když to bylo oficiální řešení mělo by to být v pořádku i po této stránce.Já osobně ale mám ty nejlepší zkušenosti se žárovkami Tesla,dtto zapalovací kabely.
Samotář
L
LetemsvetemNováček
Přidáno před 7 let
www.torioplus.cz/...

www.torioplus.cz/...

Je to velkoobchod, jejich zboží nakupuji u Autodíly Krč. Myslím, že mají i e-shop
Upravil Letemsvetem dne 08.05.2017 19:03, před 7 let
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 7 let
Vyzkouším to přijde mně to jako dobrý nápad asi to sníží svítivost, ale potmě jezdím
málo kdy.
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
G
gutČlen
Přidáno před 7 let
Já žiju v přesvědčení že dobíjení má mít 14.2 V. Většinou nastartuji rožnu světla pustím ventilátor a potom měřím.

Žárovky měníme v práci taky pořád. Doma na osobáku máme xenony a to jsou taky pěkné ceny, žárovky taky odchází a navíc se vypaluje parabola.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

gut napsal:

Já žiju v přesvědčení že dobíjení má mít 14.2 V. Většinou nastartuji rožnu světla pustím ventilátor a potom měřím.

Žárovky měníme v práci taky pořád. Doma na osobáku máme xenony a to jsou taky pěkné ceny, žárovky taky odchází a navíc se vypaluje parabola.


To "měření v autě jsem provedl takovým měřidlem do cig. zapalovače, ale 14,2
naměřených za jízdy na nabité baterii by se mně zdálo hodně.
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
EmhEmhČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, nevím jestli to sem patří, ale já to vyřešil tak, že na všechna auta jsem koupil denní svícení a už mám asi 6-7let klid. Večer jezdím minimum času tak jsem žárovku asi ani novou od té doby už nedával.
Míra + Eliška
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Zdenek a Alena, Joza, PeterL, Jimboo, Beran, Letemsvetem, gut, Emh

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,171,948 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22259 sekund | Průměrně za: 0.22259 (0) sekund | Dotazy: 96 | Použitá paměť: 1.98MB/2MB