Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Demontáž Zenec E3726: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Demontáž Zenec E3726

Poslední aktualizace před 7 let
ufonCZufonCZČlen
Přidáno před 7 let
ahoj,
jak jsem zjistil super prodejce obytných vozů z Repořyjí co nám "odborně" montoval do auta Zenec tak nezapojil tu a tam nějaké káblíky :@ Takže musím Zenec E3726 vybrat, všechno to ještě jednou zkontrolovat, zapojit co nění a když už to budu dělat, přidám DAB spliter nebo anténu.
Nevíte někdo jak vymontovat Zenec E3726? Potřebuji nějaké nástroje na autoprádia, nějaké mám když tak jaké a ve kterém místě zasunout? Bohužel výrobce v návodu počítá jenom s montáži :|
dík

PS: Mimochodem kdyby někdo hledal lepší repro než polské orignál Duacto, tak německá firma ETON prodává přímo uprage sadu pro Ducato, výměna za chvilku , doporučuji rovnou udělat izolaci do dvěří např. STP, rozdíl je fakt znát :D
https://reprodukt...iat-f2_1/#
Vlado + Ivča s Kubíkem a Martínkem po světě v Hymer BMC 680
HarviciHarviciČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, řešil jsem tuhle podobně. Stačí dle rad tady zasunout starou platební kartu z vrchní strany mezi rámeček a palubku a odmáčknout. Ta mírně odskočí a jde vysunout. Od rohů jsou tak 2 cm široké výstupky.
ufonCZufonCZČlen
Přidáno před 7 let
dík, ale jseš si jist, že to co píšeš platí pro E3726? teď jsem to zkoušel a horní část zenecu přesahuje horní hranu palubky, tam kartu nestrčím :x

Automatické sloučení 08.05.2017 20:17:
no, tak jsem si návod nakonec "poskládal" z informací na německém a anlickém foru. Pokud je to dobře zaskočené tak to jednoduše kartou nejde, zejména ne horní 2 háčky. Ten plast má nahoře a dole vždy 2x háček, spodní jdou udělat i kartou, horní pokud jsou správně zaskočené tak nikoliv (protože je přesahuje rámeček a kartu nelze zastrčit). Proč to šlo tobě nevím, možná si to neměl dobře zaskočené.

Možná to někdy bude trápit i někoho jiného tak zde přikládám návod co funguje, sám jsem to dle toho vyndal asi za 5 minut:
- vybrat výduch větřání vpravo (ideálně plastová špachtle), nejdřív tu mřížku (je tam 4x plast háček), pak naspodu vyndat jeden torx, pak pořádně zabrat obouma rukama zespoda a shora a vybrat tu vnitřní část výduchu (netřeba se bát, je tam 2x bajonet a je potřeba najednout po obou stranách pořádně potáhnout k sobě)
- pak zezadu skrze díru výduchu jednou rukou jemně tlačit zenec ven a druhou rukou kartou zespoda vyháknout spodní dva háčky, zenec se posune pár "mm" dopředu
- horní vyháknout zboku skrze díru nečím jako plastová špachtle směrem dolu a přitom tlačit jemně zenec ven, pokud není nástroj dost dlouhý aby dosáhl na druhý háček, lze sundat i výduch na druhé straně a udělat to samé
- zenec je teď venku...

Pokud má někdo rychlejší řešení může napsat (napadl mně drátek do "L" zastrčit shora a zatočit a pajk vyháknout - nevím jestli by fungovalo), já osobně doufám že to rozdělávat příště nebudu.

zde jsou nějaké info v němčině včetně pár fotek
http://www.ducato...dID=135639
Vlado + Ivča s Kubíkem a Martínkem po světě v Hymer BMC 680
Upravil ufonCZ dne 08.05.2017 20:17, před 7 let
HarviciHarviciČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Tomas Brabec napsal:

Není potřeba zadny spesl klíč. Rádio se za horní stranu opatrně "vyloupne". Pomůže plastovy nástroj (klidne i slevova karte treba), kterym odtlacis zarazky.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: ufonCZ, Harvici

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,704,479 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15533 sekund | Průměrně za: 0.15533 (0) sekund | Dotazy: 65 | Použitá paměť: 1.75MB/2MB