Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Jak vozíte svého psa ?: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Jak vozíte svého psa ?

Poslední aktualizace před 7 let
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 7 let
Jsem uvázal pejska a za tažné zařízení a asi mi ho po cestě někdo ukradl. :D:D:D
Martin
Facebook- Martin Havelka
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Martin Mrak napsal:
Jsem uvázal pejska a za tažné zařízení a asi mi ho po cestě někdo ukradl. :D:D:D

I s koulí? :o
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
Ptal jsem se proto, že našeho Yorkiho vozíme v obytce na volno. Že by po nehodě se svými 3,3 kg nepustil v šoku záchranáře k nám nebo
někoho napadl, obavy nemám. Jednou se ale, stalo, že jsem musel naprudko brzdit a chudák malej spadl pod stůl.
I když se nezranil, tak řval bolestí a taky asi trochu z leknutí. Při nárazu by se mohlo přihodit asi něco horšího. No nahoře na sedačce vegetí občas i tak.
Dobrý to teda určitě není. Asi zkusím tu přepravku. Teda jestli mne s ní nepošle do zadele :-) .
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
jarous350jarous350Člen
Přidáno před 7 let
Tak jako první zlepšení ho můžeš přesvědčit, aby se zdržoval na zemi, pak nemá při brzdění kam spadnout.
P.S. Nekrmíte ho nějak moc? ;)
CHATEAU LA CAR 380
r.v. 1988 :^
G
GlobikNováček
Přidáno před 7 let
My vozíme v pelíšku,který se dá připoutat pásem. Když se zastaví,slouží jako klasický pelíšek. Zkusím dát foto :)
Tak fotka mi nejde vložit,ale můžete mrknout na sunysunypelisky. cz :)
Upravil Globik dne 09.05.2017 20:18, před 7 let
jarous350jarous350Člen
Přidáno před 7 let
Za prvý ty pelíšky jsou zřejmě jenom pro mikropsy (nevidím rozměry), za druhý stejně nedonutím psa si za jízdy lehnout, za třetí do obytného auta super (ale já mám karavan, takže pes stejně musí být v kufru auta).
CHATEAU LA CAR 380
r.v. 1988 :^
G
GlobikNováček
Přidáno před 7 let
Tak to se omlouvám,jen jsem chtěla poradit.
jarous350jarous350Člen
Přidáno před 7 let
To nebylo myšlo zle, spíš vtip (vč. ironie) ;)
Mně se to sice hodit nebude, ale je tady jiných stovky lidí, kteří to můžou využít.
CHATEAU LA CAR 380
r.v. 1988 :^
G
GlobikNováček
Přidáno před 7 let
V pohodě
BeranBeranČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,máme dva.V osobáku mají zadní sedadla a za přední a zadní opěrky zavěšenou takovou vanu z pevné látky.Většinou spokojeně chrápou nebo koukají z okna.V bydlíku jsou vzadu v uličce a pod stolem a vůbec kde je napadne.Do průchodu do kabiny jsem udělal šoupací dvířka aby je nenapadlo jít k nám na návštěvu.Jediná potíž vznikne,když si jezevčice umane že bude spát briardovi na hlavě.To se mu moc nelíbí-už je to starší pán.A hlavně-minimálně každé dvě hodiny zastavíme aby se proběhli.Taky musí člověk počítat s tím,že vzadu veze kámoše a podle toho řídit.
Samotář
samotarsamotarNováček
Přidáno před 7 let
Tak se taky přidám v osobáku jezdí v kleci v kufru a v bydlíku na volno jeden na zemi co nejblíže k nám mezi sedačkama máme síť a druhý na sedačce za řidičem a kouká bočním oknem ven. Nedokážu si představit že bych je kurtoval to by se mnou nepromluvili až do konce dovolený :-)
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
A nebo tak.!)
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
JiPe Highlanders Připojili následující obrazek:
img_0346.jpg
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 7 let
Na otázku neumím odpovědět,náš Monty rozhoduje kde bude. Až když leze mezi spojkový a brzdový pedál tak příjde přìkaz.Každá osobnost nemá ráda předpisy které si vymyslí nékdo kdo náhodou se dostal na rozhodující post.To,že musím zastavit tam kde se mu bude dobře procházet atd.atd. je už samozřejmé.Se.e mě to ale dokud bude příroda rozhodovat tak máme šanci.Lidé to většinou neumí.Tak je to u nás .......
ropropČlen
Přidáno před 7 let
V době naší nepřítomnosti Rambo zásadně spí na místě řidiče. Ví, že to je nejdůležitější místo. Možná si všiml, že mi žena nemá mluvit do řízení.

Za jízdy spí tam, kde já chci. Né že by tak poslouchal, ale rád spí na beraní kůži. A přenášet se ji ještě na rozdíl od předchůdce nenaučil. Takže kromně přechodu ke skříňce s pochutinami to máme pod kontrolou.
https://www.zonerama.com/rop1

Já už nic nemusím
H
Honza11Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

1jgs - Milan napsal:

Vyřešíš nařízení zprava a vypadne na tebe zleva. Vyřešíš to levé a další ti spadne na hlavu. Rezignoval jsem. Hasičák mám doma propadlej, revizi na komín, který nepoužívám nedělám. Přístřešek na karavan na hranici pozemku vyřeším se sousedem u sedmičky a postavím ho na černo. Občas jedu rychleji než mám ... a psa vozím v autě v kufru a v karavanu jak už jsem popsal. Hlavně se z toho nepodělat.
Jo a taky mám s autem nadváhu.

A až mi na to všechno přijdou, jen doufám, že mě rovnou nezastřelí. A že mi letící pes při čelním nárazu zlomí vaz? Stejně už možná budu mít v té době době nos vraženej do náklaďáku.

Dát psa v karavanu do klece, tak se mnou 14 dní nepromluví. A ještě mi ta klec poškrábe lino a odře nábytek. A co váha?!

Neříkám, že je to tak správné. Nikomu neradím aby to tak dělal taky. Otázka byla jak vozím svého psa.

K tomu všemu jsem minulej týden jsem zjistil, že mi v kole chybí odrazky.
:g:^

Našeho labradora mixnutýho se stafordem máme v postroji , který se zacvakne do pásů v autě, lehne , natáhne se mezi sedačky vepředu, aby nás měl na dosah. Zákonné a celkem bezpečné, při nárazu už nemá kam popojet.....

:^
Kuchař , 3 stany, 2 děti, 1 manželka a Roller team Zefiro.
Upravil Honza11 dne 08.08.2017 12:43, před 7 let
OndrejOndrejČlen
Přidáno před 7 let
Já mu to furt říkám, ať se připoutá, je to marný, je to marný...
Ondrej Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
ujezdaciujezdaciČlen
Přidáno před 7 let
Mám maďarského ohaře a za sedadlem řidiče pod stolem má pelech, na sobě postroj a je připoután vodítkem s amortizérem (pružným vodítkem) k noze stolu. Vodítko má dost vůle na to, aby se mohl různě přetáčet, ale nedovolí mu courat po autě za jízdy.
Aleš+Olga
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,256,457 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.28236 sekund | Průměrně za: 0.28236 (0) sekund | Dotazy: 131 | Použitá paměť: 2.22MB/2MB