Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 prosím o radu MOWER (obrázek): TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

prosím o radu MOWER (obrázek)

Poslední aktualizace před 7 let
bazenovavodabazenovavodaČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, nevím jak pracuje tento ovladač k moweru bezdrátově, můžete mi poradit?
funguje jen přes kabel.

bohužel nemám návod.
bazenovavoda Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Honza HHonza HČlen
Přidáno před 7 let
Ano měl by pracovat bez kabelu jako dálkový ovladač. Mám ten samý. Zkus jej znovu spárovat s jednotkou. Sundej víko z jednotky a je tam párovací tlačítko. Zapni mover, zapni ovladač, zmáčkni párovací tlačítko a kterékoliv na ovladači. Na stránkách Power touch je přesný návod.

http://www.powrwh...20Spec.pdf
bazenovavodabazenovavodaČlen
Přidáno před 7 let
zkusím díky, včera jsem to zkoušel bez kabelu a trochu se hnuly válce ale jen když jsem kabel od antény dal úplně k ovladači (přiblížil k té dírce na ovladači) že by to bylo třeba slabou baterií, dál jsem ten ovladač nikdy nezkoušel mimo karavan neruší se to, možná si stoupnout ven a zkusit to, dále jaký to má asi dosah díky předem Honzo
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj,
mám stejný mover i ovladač. Bez problémů dosah cca 10 metrů .Okolo karavanu to v pohodě stačí. Dál jsem to nezkoušel.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
bazenovavodabazenovavodaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Miroslav6 napsal:

Ahoj,
mám stejný mover i ovladač. Bez problémů dosah cca 10 metrů .Okolo karavanu to v pohodě stačí. Dál jsem to nezkoušel.


Ahoj a co ty na to, proč to jde jen blízko ovladače? nevíš?
PetrDubiPetrDubiČlen
Přidáno před 7 let
Může být vybitá baterie v ovladači, utržená anténka v ovladači nebo plno jiných závad jak v ovladači, tak v přijímači (včetně nějakého problému s anténou v moveru). Ale když to funguje jenom na krátkou vzdálenost, tak bych změřil napětí baterie (jestli není vybitá) a pak případně dát někomu, kdo se vyzná v elektronice ten ovladač, aby se podíval dovnitř. Často bývá studeňák u antény (pokud není jenom vyleptaná na plošném spoji) nebo se utrhne. Obojí jde vyřešit pomocí pájky. A samozřejmě zkontrolovat připájení kantaktů, co jdou k baterii. To jsou nejčastější problémy dálkových ovládání všeobecně.
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

bazenovavoda napsal:

Citovat

Miroslav6 napsal:

Ahoj,
mám stejný mover i ovladač. Bez problémů dosah cca 10 metrů .Okolo karavanu to v pohodě stačí. Dál jsem to nezkoušel.


Ahoj a co ty na to, proč to jde jen blízko ovladače? nevíš?
Netuším, nejsem technický typ, peru se i s výměnou žárovky :-)
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
S
stovaČlen
Přidáno před 7 let
Zapnout ovladač současným stiskem hranatých tlačítek až se rosvití zelená dioda
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

stova napsal:

Zapnout ovladač současným stiskem hranatých tlačítek až se rosvití zelená dioda
No jasně, to je první krok. Ani mě to nenapadlo se o tom zmínit. To dělám automaticky.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, pokud je baterie OK (v ovladači i v karavanu) dělá to i na jiném místě, např. v kempu ? Na 90% jede ovladač ve volném a dosti zarušeném pásmu 433 Mhz v němž může trvale vysílat v okolí i něco jiného, silnějšího, co přehluší signál z ovladače.
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: bazenovavoda, Honza H, Miroslav6, PetrDubi, stova, TomTP

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,047,249 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22750 sekund | Průměrně za: 0.2275 (0) sekund | Dotazy: 90 | Použitá paměť: 1.91MB/2MB