Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Oprava + připojení Trumatic S3002P: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Oprava + připojení Trumatic S3002P

Poslední aktualizace před 7 let
H
Horak21Nováček
Přidáno před 7 let
Dobrý den.
Prosím o radu a předem se omlouvám, že se ptám možná jak lama, ale raději se dvakrát zeptám, než něco podělám...
V mých kamnech Trumatic S3002P odešel termostatický ventil. Vyměnil jsem otestoval a vše funguje OK. Teď potřebuju naimplantovat kamna z5 do auta a řeším malý problém. Původní vedení je o cca 15mm kratší, než bych potřeboval. Původně byl ocelový rozvod v autě připojený k regulátoru pomocí (doufám, případně to mám někde vyfocený) Rovné spojky GOK typ "G". Ten poslední díl z regulátoru šel vyšroubovat. Na novým regulátoru ta připojovací trubka vyšroubovat nejde a je o kousek kratší, tedy musím rozpojit tu GOK spojku (čemuž jsem se chtěl vyhnout). Chybí mi tam přibližně 15mm, takže bych asi místo tý původní spojky použil Rovnou spojku GOK typ "SV" (další důvod, proč rozpojit). Můžu tu spojku "SV" použít? Jinými slovy je mezi nima rozdíl jen v délce? Nebo jsou každá na něco jinýho? Jestli správně chápu, do tý GOK spojky musí přijít pertlovací soudky. Na webu jsem je našel ocelový a (asi) mosazný. Jaký je mezi nima rozdíl? Můžu použít ocelový soudek na mosazný konec regulátoru? (deformace, článek, koroze... ) Nebo naopak můžu použít mosazný soudek na ocelový konec na autě a ocelovou spojku? No a asi poslední: V případě, že tu GOK spojku rozeberu, je přípustné použít ty soudky znovu, nebo se musí vyhodit a použít nový?
Díky Míra
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Horak21

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,920,879 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.10719 sekund | Průměrně za: 0.10719 (0) sekund | Dotazy: 51 | Použitá paměť: 1.64MB/2MB