Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 K čemu to je?a plynový ventil: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

K čemu to je?a plynový ventil

Poslední aktualizace před 7 let
olvanolvanČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, mám dva dotazy, ten první je jednoduchý, teda pokud se mi podaří vložit fotku. Ten druhý je složitější, ale snad to zvládnu.

týká se to přívěsu Knaus Rubin z roku 1966 (možná 1967 abych mu nekřivdil)
V kuchyňské lince mám toto. Nenapadá mě fakt nic, co by to mohlo být, k jakému účelu a jak to mám využívat. Předchozí majitel to měl 20 let a nevěděl to taky.

Je to kolečkový přepínač mezi polohami Pumpe-Zu-Reserve

Druhý dotaz se týká ventilu na plynové trubce vedoucí do plynové lednice. Někomu se asi rozbil kohout, tak ho vykuchal a zavařil, čili se nedal uzavřít plyn do lednice. v přivěsu byla plynová lampička, k ní byl ventil v pořádku, protože se plynovou lampičkou svítit nechystám, nechal jsem si u plynaře vyrobit zátku a dal jsem ji místo kohoutu. A ten kohout jsem v dobré víře chtěl dát na trubku k lednici místo toho zavařeného, který sloužil v podstatě jako průchozí spojka dvou trubek. Jenže jsem do ventilu fouk a nic, z jedny strany jakoby někdo naletoval ucpávku, přikládám fotku průchozího ventilu OK a fotku toho se záslepkou. Dá se to jen provrtat nebo to má účel?
foto zde http://c1ca.rajce...n_karavan/
Díky za ohlasy.
Knaus 1200kg 1968 + Octavia II 4x4
JimbooJimbooČlen
Přidáno před 7 let
To první nevím,ale ten ventil bych raději vyměnil za nový. Přece jen, pracuješ s plynem a chceš jezdit !y , ne lítat !k. Možná ušetříš pár korun,ale to za to nestojí. :(
olvanolvanČlen
Přidáno před 7 let
Jasně, ventil řešit nebudu. Dostal jsem mylnou informaci od původního majitele, že stojí 3 500,-. možná stál před 20ti lety, když se na to ptal on. Jinak co je ten ovladač jsem napsal do Knausu, tak uvidíme, jestli si na mě najdou čas.
Knaus 1200kg 1968 + Octavia II 4x4
STMaxSTMaxČlen
Přidáno před 7 let
Nebude rychlejší se podívat kam ty trubky vedou a odkud? Evidentně se tím přepíná průtok plynu.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: olvan, Jimboo, STMax

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,221,671 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14435 sekund | Průměrně za: 0.14435 (0) sekund | Dotazy: 66 | Použitá paměť: 1.76MB/4MB