Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Tlaková zkouška - Praha a okolí: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Tlaková zkouška - Praha a okolí

Poslední aktualizace před 7 let
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let
Mám dotaz na všechny Pražáky, můžete mě doporučit někoho, kdo umí udělat tlakovou zkoušku ? Mám DuoControl CS, o revizi mě nejde, tu mám platnou ještě dva roky. Nejde mě o papír, spíš jsem smolař - do předchozího auta jsem si koupil nový ventil a ucházel ( zabalený, sám jsem ho rozbaloval ), před dvěma lety jsem si koupil novou obytku a byl netěsný vařič - a tak tak si to radši nechám jednou za rok zkontrolovat, nějak tak se mě pak líp spí :-)
Díky za doporučení.
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
MatysMatysNováček
Přidáno před 7 let
V Brandýse nad Labem,ale nevím jak to máš daleko.www.doplnkyprokaravany.cz mají i servis. Zavolej a uvidíš. Jarda
Jaroslav, Gabriela, Daniel 13, Adrian 10 a pes Haribo
DiscoverfunDiscoverfunČlen
Přidáno před 7 let
Nazdar, udelej si vylet do Erlangenu (20 km pred norimberkem smerem od hranic) a ja ti necham udelat kompletni zkousku plynove Instalace
s technickym osvedcenim na vsechny zabudovane plynove spotrebice a plaketou na 2 roky (stoji to 28 €)
s pozdravem, Honza/Discoverfun/Erlangen
Muj obytny vuz-Discoverfun na podvozku DB608D jsemsi stavel pred 25 lety sam,protoze tenkrat nebyly tak krasne motorcaravany jako dnes,a ja jsem mel jako vzor US-Motorhome, kde jsem zabudoval obsahlou elektroniku a mechaniku,ze bychjej ani nemohl nekomu prodat,takze s nim jezdime az do dneska !
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Discoverfun napsal:

Nazdar, udelej si vylet do Erlangenu (20 km pred norimberkem smerem od hranic) a ja ti necham udelat kompletni zkousku plynove Instalace
s technickym osvedcenim na vsechny zabudovane plynove spotrebice a plaketou na 2 roky (stoji to 28 €)
s pozdravem, Honza/Discoverfun/Erlangen


Díky za nabídku, v D býváme často :-) popřemýšlím o tom, až bude plaketa končit.

Teď mám plaketu ještě platnou do 12/2018, tlakovku chci jen pro kontrolu ( pro svoji jistotu ) , protože stav silnic v ČR je natolik tristní, že by mě nepřekvapilo, kdyby se něco někde povolilo či uklepalo... tak sháním něco v okolí bydliště. Pokud nikoho nenajdu, zvažuju, že si tu pumpičku s manometrem koupím a budu si dělat pro jistotu tlakovky sám...
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
P
paragČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Vajglon Hnuson napsal:

Citovat

Discoverfun napsal:

Nazdar, udelej si vylet do Erlangenu (20 km pred norimberkem smerem od hranic) a ja ti necham udelat kompletni zkousku plynove Instalace
s technickym osvedcenim na vsechny zabudovane plynove spotrebice a plaketou na 2 roky (stoji to 28 €)
s pozdravem, Honza/Discoverfun/Erlangen


Díky za nabídku, v D býváme často :-) popřemýšlím o tom, až bude plaketa končit.

Teď mám plaketu ještě platnou do 12/2018, tlakovku chci jen pro kontrolu ( pro svoji jistotu ) , protože stav silnic v ČR je natolik tristní, že by mě nepřekvapilo, kdyby se něco někde povolilo či uklepalo... tak sháním něco v okolí bydliště. Pokud nikoho nenajdu, zvažuju, že si tu pumpičku s manometrem koupím a budu si dělat pro jistotu tlakovky sám...


Jednoduchý test těsnosti je,že po výjezdu zavřeš všechny spotřebiče a bombu.Za 1-2dny zkus zapálit vařič,když chytne a cca 1-5? vteřin bude hořet,je vše OK.
Mně to tak funguje.
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

parag napsal:

Citovat

Vajglon Hnuson napsal:

Citovat

Discoverfun napsal:

Nazdar, udelej si vylet do Erlangenu (20 km pred norimberkem smerem od hranic) a ja ti necham udelat kompletni zkousku plynove Instalace
s technickym osvedcenim na vsechny zabudovane plynove spotrebice a plaketou na 2 roky (stoji to 28 €)
s pozdravem, Honza/Discoverfun/Erlangen


Díky za nabídku, v D býváme často :-) popřemýšlím o tom, až bude plaketa končit.

Teď mám plaketu ještě platnou do 12/2018, tlakovku chci jen pro kontrolu ( pro svoji jistotu ) , protože stav silnic v ČR je natolik tristní, že by mě nepřekvapilo, kdyby se něco někde povolilo či uklepalo... tak sháním něco v okolí bydliště. Pokud nikoho nenajdu, zvažuju, že si tu pumpičku s manometrem koupím a budu si dělat pro jistotu tlakovky sám...


Jednoduchý test těsnosti je,že po výjezdu zavřeš všechny spotřebiče a bombu.Za 1-2dny zkus zapálit vařič,když chytne a cca 1-5? vteřin bude hořet,je vše OK.
Mně to tak funguje.


Dík, jako orientační test je to ok.
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
karelHkarelHČlen
Přidáno před 7 let
Donako mas to poceste do Globusu
dukeczdukeczČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, karavanyplus.cz za 1500 bez DPH, Burimex my to nabízel také tuším za 1800 ale s daní. Hykro přímo v Praze, tuším za 2000. Takže se vyplatí jezdil ke Karlu Prokopovi - serviskaravanu.cz do České Lípy.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Vajglon Hnuson, Matys, Discoverfun, parag, karelH, dukecz

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,042,623 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16649 sekund | Průměrně za: 0.16649 (0) sekund | Dotazy: 83 | Použitá paměť: 1.88MB/2MB