Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 centrály HONDA hlučnost: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

centrály HONDA hlučnost

Poslední aktualizace před 7 let
L
LipicaniČlen
Přidáno před 7 let
Přeji všem hezký den!

Vybírám elektrocentrálu Honda, váhám mezi 10 a 20. Podle údajů výrobců je 10 méně hlučná než 20.

Rád bych zde zjistil:
1, když jedou bez zátěže 10 a 20, jak je to mezi nimi s hlučností?
2, když jedou v plném zatížení 10 a 20, jak je to mezi nimi s hlučností?

Hledám co nejméně hlučnou centrálu, ale 20 by mi nouzově utáhla i klimatizaci, tak pořád váhám...

děkuji :)
hombredavidhombredavidČlen
Přidáno před 7 let
1 kw je tišší jak na min výkon tak v zátěži. Jednou mi v zimě odešla baterka , měl jsem jedničku napojenou 10m kabelem od auta v poli. V noci jsem se budil protože jsem jí neslyšel... myslel jsem že mi ji ukradli......
L
LipicaniČlen
Přidáno před 7 let
Je 10 v plné zátěži tišší než 20 bez zátěže? Jak velký je to rozdíl? Když to např. přirovnáme ke Kiporu, Heronu a podobným náhražkám, díky
L
LakyČlen
Přidáno před 7 let
Nic ve zlým ale jsi další adept co uvažuje špatně , porovnej si tabulky od obou výrobku a tam se dozvíš co potřebuješ . Rozdíl v hluku 4.decibely a objem motoru je o 50cm větší takže je jasné co je hlučnější i na volnoběh a co výkonnější .
Být tebou tak se zajímám o výkon potom o cenu + využití a ne nad hloupou hlučností čím dál od vozu se hluk zmenšuje a HONDA je kvalita ale drahá . Za pár let ji prodáš za polovic,za tu cenu mám 2. nové Kipork tak přemýšlej máš o čem . A nejsou to žádné náhražky jen kopie .
Žijeme jen jednou.
L
LipicaniČlen
Přidáno před 7 let
Když jsem kupoval Kipora, tak mi říkali, že je 2000 tišší než 1000, protože jede na nižší otáčky. Vím k čemu centrálu potřebuji, ted mám Kipora 2000 a je naprosto nevyužitý, má naběháno opravdu minimum, pár hodin a to právě kvůli té hlučnosti. Měl jsem srovnání s Hondou 10 a to se prostě srovnat nedá, na tomto vlákně jsem se chtěl dozvědět rozdíl mezi 10 a 20 u Hondy.
PipPipČlen
Přidáno před 7 let
Na jutubu je hodně srovnávacích videí např. 10, 20 a Kipor nebo v Chuchli u Hondů ti je pustí obě. Já mám jenom 10, tak nemám jak porovnat...
Filip + paní Thajková a MB Viano Fun
L
LakyČlen
Přidáno před 7 let
Snad ti pomůže toto, srovnáni 4.takt motor - 2x honda 1X .2.taktní.

Ja s 2kw nabíjím 2x baterky 90Ah na volnoběh, ale s 1kw mám problém na plný výkon a to jsme museli AKU zapínat postupně jednu po druhé což je hlučnější potom se už chytnuli. Zkoušeno s KIPORKEM 1.kw ,záleží na kolik to zatížíš x otáčky = hlučnost . Menší motor méně hluku ale déle to nabíjím

https://www.youtu...S3TyBQ9BuI


https://www.youtu...twya2BwjvM
Žijeme jen jednou.
Upravil Laky dne 30.04.2017 13:08, před 7 let
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 7 let
180Ah baterku úplně v pohodě nabije i 750 W centrála potřebný výkon je
při nabíjecím proudu 18 A (1/10 kapacity) P = U x I
to je 14V x 18A = 252W + nějaké ty ztráty v nabíječce.

:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Upravil Zdenek a Alena dne 30.04.2017 15:43, před 7 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Lipicani, hombredavid, Laky, Pip, Zdenek a Alena

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,027,868 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14825 sekund | Průměrně za: 0.14825 (0) sekund | Dotazy: 77 | Použitá paměť: 1.82MB/4MB