Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Gril na uhli: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Gril na uhli

Poslední aktualizace před 5 let
D
dagbartosČlen
Přidáno před 7 let
Ahojda, také používáme Cobb, spokojenost. Spodní nádoba se dá vyložit alobalem, odpadá tak nepříjemné mytí. Prodává de vložka origo, ale je drahá. Alobal stačí. Masíčko, palačinky, chleba, upečeš k tomu zároveň brambory, celé kuře, smaženice, lečo. Prostě super, teda za nás. Dáša a Luboš.
JimbooJimbooČlen
Přidáno před 7 let
Minulý víkend jsem poprvé vyzkoušel ten grill od Tescomy. Musím říct,že mě trochu zklamal:c. Jsem zvyklej,že uhlí rozehřeju do běla a za chvíli mám maso. Tady to jde o mnoho pomalu (asi to ještě neumím). Grilovaly jsme krkovičku a aby byla dobrá,trvalo to téměř hodinu. Jak jsem napsal,asi se musím ještě učit a až se s ním naučím pracovat, bude to skvělý pomocník.:^
JardaklidekJardaklidekČlen
Přidáno před 7 let
Lotus používám čtvrtý rok a jsem spokojen. Rychle a všude griluju a ještě šetřím plyn při dlouhém výjezdu, protože na Lotusu již jsem si dělal i kachnu, kombinuji různé způsoby úpravy a doplňků. Díky tomu vydržím s dvěmi bombami cca 40-50 dní na cestě aniž bych se omezoval.
SteMiSteMiČlen
Přidáno před 7 let
Žádný zázrak
jen další možnost minigrilu třeba do batohu, spíše outdoráka to osloví...:_

https://www.youtube.com/watch?v=NODHb...ODHbHgIoHg

https://www.youtube.com/watch?v=XnNdz...nNdzIoaQZA
Makarska Rivijera moj drugi dom
BronislavBronislavČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Mikey napsal:

Kdybyste někdo měl zájem o gril z Lidlu, který jsem zmiňoval výše, bude opět k mání od příštího čtvrtka za 1.490,- !r

http://www.lidl.c...p;id=77690


Akorát jsem přemýšlel jak to budu teď před sezonou hlídat když nemám lidl v místě. Tak moc děkuji za tip, zajedu si pro něj. Paráda.
M
Marek47Nováček
Přidáno před 6 let
Používá někdo ten gril z Lidlu a jestli ano, tak jak jste s ním spokojení? Teď s sebou většinou tahám větší gril od Webera, který je sice prefektní na zahradu, ale na cestování je dost velký. Přemýšlím nad tím, že bych si na ten gril z Lidlu letos počkal.
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

Marek47 napsal:

Používá někdo ten gril z Lidlu a jestli ano, tak jak jste s ním spokojení? Teď s sebou většinou tahám větší gril od Webera, který je sice prefektní na zahradu, ale na cestování je dost velký. Přemýšlím nad tím, že bych si na ten gril z Lidlu letos počkal.


Nevim jestli myslis tento grill z Lidla ale jestli jo tak ten mam a jsem fakt happy. Nejvic je na nem super ze se slozi do placky, jako obal pouzivam porad orifinalni krabici, je asi 5cm tlustej po slozeni, takze ulozenej vedle kresilek a stolecku skladacich. Je sice stavbou prizemni takze u nej clek kleci nebo drepi ale to pro me naopak je vyhodou, nezvrhne se. Topi to v nem dobre, na krajich mene coz se taky hodi. A za 4 kila plna spokojenost. Rekl bych ze to urcite neni rodinnej grill ale spis tak pro 2 lidi na vylete.
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
floridan79 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
DavidJanaNikiVendyDavidJanaNikiVendyČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj já mám ten kulatý a taky super žádná spotřeba uhlí hned rozpálený a super údržba. Grilujem často a za sezonu to vzalo 4 tužkové baterky od větnamcu na ventylátor.
David!yJana!!l lNiki a Vendyp)
P
pajoviČlen
Přidáno před 6 let
U nás už ten hranatý mají ve slevě za 200. Kvůli té skladnosti o něm uvažuji také, ale jsme čtyři, tak pořád váhám...
sipadansipadanČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

pajovi napsal:

U nás už ten hranatý mají ve slevě za 200. Kvůli té skladnosti o něm uvažuji také, ale jsme čtyři, tak pořád váhám...


Ahoj,
nás je pět a tento gril považuji ja jednoho z nejpraktičtějších pomocníků v autě.
Slouží přesně dle očekávání.
Efektivita uskladnění je neuvěřitelná.
:_
4.114683,118.628756
P
pajoviČlen
Přidáno před 6 let
Tak ho asi zkusím, díky! :^ Máme do teď v autě malý kotlový taky "na klečení", ale už mu trochu neslouží nožičky, tak je třeba ho vyměnit. :)
fidofidoČlen
Přidáno před 6 let
My máme třetí sezónu tento a neznám nic lepšího na uhlí. :^
www.lidl-shop.cz/media/4f4e2ac90e4ea99775f9e2b316fbf3e2.jpeg
Fido&Fidorka
DavidJanaNikiVendyDavidJanaNikiVendyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

fido napsal:

My máme třetí sezónu tento a neznám nic lepšího na uhlí. :^
www.lidl-shop.cz/media/4f4e2ac90e4ea99775f9e2b316fbf3e2.jpeg

ten jsem myslel je super
David!yJana!!l lNiki a Vendyp)
ShebaShebaČlen
Přidáno před 6 let
Dostal jsem ho v létě k svátku a narozeninám zároveň,zelenkavé provedení a jsem s ním taky velice spokojený.
Vozidlo : Ludwik XV (Citroen Jumper L2H1, r.v.2010)
Posádka: Já a moja
plhaplhaČlen
Přidáno před 6 let
Gril Florabest lze koupit i na e-shopu Lidlu a poštovné je zdarma, takže to nemusíte honit ve čtvrtek ráno :-)
LerryLerryČlen
Přidáno před 6 let
Uhlie - aké používate? Počul som, že sú rôzne. Niektoré zle horí a niektoré dymí. Doteraz sme negrilovali (myslím na cestách - takže len ideme kúpiť Florabest) a nechcem to posr... hneď napoprve:)
P
pajoviČlen
Přidáno před 6 let
U toho kulatého grilu se v popisu píše o jakémsi regulovatelném ventilátoru. Jak to funguje? To je nějak na elektřinu? Díky.
DavidJanaNikiVendyDavidJanaNikiVendyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

pajovi napsal:

U toho kulatého grilu se v popisu píše o jakémsi regulovatelném ventilátoru. Jak to funguje? To je nějak na elektřinu? Díky.

Jsou tam 4 tužkové baterie a knoflíkem reguluješ ventilátor
David!yJana!!l lNiki a Vendyp)
P
pajoviČlen
Přidáno před 6 let
Díky moc. Měl jsem lépe koukat. Je to v produktovem videu krásně vidět...
fidofidoČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Lerry napsal:

Uhlie - aké používate? Počul som, že sú rôzne. Niektoré zle horí a niektoré dymí. Doteraz sme negrilovali (myslím na cestách - takže len ideme kúpiť Florabest) a nechcem to posr... hneď napoprve:)

Uhlí používám obyčejné běžně k dostání, jen to chce drobné kousky. Vždy si nadrtím dopředu a jeden pytel mi vystačí na celou sezónu, má to strašně malou spotřebu a to grilujeme skoro každý den.
Fido&Fidorka
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,104,405 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19349 sekund | Průměrně za: 0.19349 (0) sekund | Dotazy: 148 | Použitá paměť: 2.34MB/2MB