Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Demontážní klíč zámků: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Demontážní klíč zámků

Poslední aktualizace před 7 let
P
PetikČlen
Přidáno před 7 let
Zdravím, pokud už tady podobné téma je, tak se omlouvám a prosím o přesunutí mého příspěvku..
Potřeboval jsem vyndat špatně fungující zámek od dveří karavanu (klíč je ok, protože ostatní zámky jdou v pohodě). Na klíči je nápis STS a tak jsem hledal a dotazoval se. Cena demontážního klíče je kolem 1000 Kč, z čehož jsem zůstal v šoku.
Při hledání na netu jsem koukal na novou vložku s klíči a z obrázků zjistil, že ta vložka je podobna se systémem zámků od Thule. K těm demontážní klíč mám. Trochu jsem přemýšlel, pak zašel za klíčníkem a pořídil jsem nevyfrézovaný surový klíč. Na něm jsem pak upiloval cca 3-4 mm u držátka klíče tak aby šel zasunout hlouběji a dosáhl na poslední pojišťovací západku zámku. Ještě trochu pro jistotu zbrousil špičku aby neměla tak ostrou špici a šup, zámek byl venku.

Takže demontážní klíč STS verze SAMODOMA za pát korun a trochu práce.
T
TompetrČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Petik napsal:

Zdravím, pokud už tady podobné téma je, tak se omlouvám a prosím o přesunutí mého příspěvku..
Potřeboval jsem vyndat špatně fungující zámek od dveří karavanu (klíč je ok, protože ostatní zámky jdou v pohodě). Na klíči je nápis STS a tak jsem hledal a dotazoval se. Cena demontážního klíče je kolem 1000 Kč, z čehož jsem zůstal v šoku.
Při hledání na netu jsem koukal na novou vložku s klíči a z obrázků zjistil, že ta vložka je podobna se systémem zámků od Thule. K těm demontážní klíč mám. Trochu jsem přemýšlel, pak zašel za klíčníkem a pořídil jsem nevyfrézovaný surový klíč. Na něm jsem pak upiloval cca 3-4 mm u držátka klíče tak aby šel zasunout hlouběji a dosáhl na poslední pojišťovací západku zámku. Ještě trochu pro jistotu zbrousil špičku aby neměla tak ostrou špici a šup, zámek byl venku.

Takže demontážní klíč STS verze SAMODOMA za pát korun a trochu práce.


Perfektní návod pro zloděje, jak se dostat do našich bydlíků.:o
Vím jak je to jednoduché i s planžetami, ale veřejně bych takové návody raději nešířil.
Všude dobře, tak co doma?

www.mahari.cz - Indické nástěnné dekorace
P
PetikČlen
Přidáno před 7 let
Důležité info které jsem neuvedl, ale pro vyndání zámku pomocí demontážního klíče musí být zámek v poloze odemčeno!
J
Jirka WČlen
Přidáno před 7 let
Dovolil bych si naší zkušenost: zabouchli jsme si Adrii-obytné auto. Zavolali jsme autozámečníka, staršího, zkušeného a velmi slušného pána. Čtyři hodiny se pokoušel dostat se jak zámkem u auta, tak na nástavbě dovnitř a nepodařilo se mu to. Byl z toho sám nešťastný, že nám nepomohl a proto od nás nic nechtěl.(samozřejmě, že jsem mu zaplatil). Druhý den jsme zavolali na další kontakt a přijeli 3, evidentně se tím živili i po nocích a asi po půl hodině nezdaru zavolali dalšího, který určitě bude umět. Přijel, podíval se na zámky a znalecky konstatoval, že bez destrukce se tam nedá dostat. Nechali si patřičně zaplatit za "výjezd" a odjeli na další štaci s tím, že jedinně hrubá síla.(to bych uměl taky).
Dostal jsem se dovnitř nakonec sám, bez poškození, né tedy přes zámky, ale to už je jiná píseň. J.
T
TompetrČlen
Přidáno před 7 let
My jsme si jednou zabouchli v garáži klíče, bohužel se do garáže nešlo dostat vnitřkem auta. Bylo to v Polsku, naštěstí v kempu. Zašel jsem na recepci a ti mi zavolali zámečníka, který přišel, vytáhl planžety a za 15 vteřin to měl otevřené. Sebral 200 Zlotych a jel. Pro úplnost, auto bylo Weinsberg. Takže nedělám si iluze, kdo ví, nemá problém se do auta dostat a ani nevzbudí žádnou pozornost.
Všude dobře, tak co doma?

www.mahari.cz - Indické nástěnné dekorace
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Petik, Tompetr, Jirka W

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,713,643 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17866 sekund | Průměrně za: 0.17866 (0) sekund | Dotazy: 70 | Použitá paměť: 1.8MB/2MB