Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Moravské Budějovice, Želetava na divoko: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Moravské Budějovice, Želetava na divoko

Poslední aktualizace před 7 let
dukeczdukeczČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, nemáte někdo typ na hezké klidné stání v blízkém okolí Moravských Budějovic, Želetavy - kdekoliv na trase Jihlava - Znojmo? Jen na jednu noc, příjezd večer, odjezd ráno. Ideál někde u rybníka, ale se soupravou délky 12 m bez rizika zapadnutí. Díky za tipy!
tektronictektronicČlen
Přidáno před 7 let
Sedlatický rybník u Hladova. Najdeš na mapách. Jestli pojedeš v týdnu, tak tam nikdo nebude. O víkendu můžou mít místní nějakou akci. Chce to omrknout.
Marco Polo
dukeczdukeczČlen
Přidáno před 7 let
super, to je přesně ono - ten baráček je nějaká garáž na lodě?

Našel jsem něco podobného - Moravské Budějovice - Nový u Háje - ale tam je to na mě až moc opuštěné, tohle vypadá super, díky!

Automatické sloučení 11.05.2017 18:51:
Místo super, jen jsem byl hodně překvapenej, v jak hlubokým blátě se dá s předokolkou tahat :)
Upravil dukecz dne 11.05.2017 18:51, před 7 let
dukecz Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
V
VlasWČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj. Na trase Jihlava Znojmo Vídeň je před Znojmem obec Olbramkostel. Tam je vpravo za domy kemp. Párkrát jsme tam nocovali. Kemp je volně průjezdný. Vede skrz něj silnice do nějaké chatové osady. Platí se v hospodě a když jsme tam udělali útratu a řekli, že zas ráno jedeme dál, tak jsme ani neplatili.
Informace ale mám asi pět let staré. Ale myslím, že je to lepší než bláto u rybníka.
Vlasta
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: dukecz, tektronic, VlasW

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,013,393 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17834 sekund | Průměrně za: 0.17834 (0) sekund | Dotazy: 67 | Použitá paměť: 1.76MB/2MB