Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Prasklá vestavba: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Prasklá vestavba

Poslední aktualizace před 7 let
hombredavidhombredavidČlen
Přidáno před 7 let
Pokud je to plast tak by mohl jít svařit, zkusit vyndat okno, prohlédnout s strukturu materiálu a dál mudrovat. Řešením je také tenký alu plech podsunout zevnitř a snýtovat , prasklinu zatmelit , celé překytovat a nalakovat. Na dálku když to člověk neviděl se těžko něco radí . Obavám se že to bude vždycky poznat.
ivanoivanoČlen
Přidáno před 7 let
Ja som mal presne ten istý problém, prasklina v rohoch okien. Vraj to bolo tým, že sa do panelu robili otvory v pravom uhle a nie do oblúku. Naviac nebola v rámoch okien výstuha. Chyba pri výrobe nástavby.
Vyriešilo sa to tým, že sa vybrali okná a potom sa z laminátu spravil akokeby rám na okná, ktorý spevnil tie rohy. No a tie praskliny sa zalaminovali. Odvtedy mám pokoj.
I
IvounČlen
Přidáno před 7 let
No to je přesně ono. Ono to spí do té doby než to dostane nějaký impulz.

Citovat

ivano napsal:

Ja som mal presne ten istý problém, prasklina v rohoch okien. Vraj to bolo tým, že sa do panelu robili otvory v pravom uhle a nie do oblúku. Naviac nebola v rámoch okien výstuha. Chyba pri výrobe nástavby.
Vyriešilo sa to tým, že sa vybrali okná a potom sa z laminátu spravil akokeby rám na okná, ktorý spevnil tie rohy. No a tie praskliny sa zalaminovali. Odvtedy mám pokoj.
Weinsberg CaraOne 420
copycopyČlen
Přidáno před 7 let
Prasklo to podľa môjho názoru preto, že auto bolo skrížené - stačí schádzanie z vyššieho obrubníka. Plastová nástavba nevydrží v krute také sily, ako pôvodná samonosná karoséria dodávky. Chýba tá "vrchná vzpera" teda strecha, a podvozok pracuje.
Asi by som skúsil zohnať nejakú dokumentáciu od výrobcu (to auto, čo máš, sa volá C.I. Itaca), a pozrieť, kde je zvnútra nadstavby prilaminovaná pôvodná výztuha. Alebo skúsiť napísať na talianske karavan. fórum, jazdí tam podobných áut dosť, možno niekto riešil presne ten istý problém.

Takisto keď niekto otáča karavan-tandem (2-nápravový) na mieste, zvykne prasknúť nástavba, buď od dverí, alebo od okna (najbližšie k stredu karavanu, napr. kuchynské), a to až k stropu.
fr.kleynvans.com/content/trucks/zoom/21/218194HRA.JPG
Upravil copy dne 24.04.2017 15:56, před 7 let
MTSMTSČlen
Přidáno před 7 let
Já bych vyndal okno, podsunul plech a snýtoval. Pokud je plast dostatečně silný, tak hlavičky nýtů zapustit, a překytovat. Kdysi jsem takhle opravoval Espace
:_
Jirka + Alena + Renault Master - MTS-2
https://www.carav...i_id=41587
copycopyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

MTS napsal:

Já bych vyndal okno, podsunul plech a snýtoval. Pokud je plast dostatečně silný, tak hlavičky nýtů zapustit, a překytovat. Kdysi jsem takhle opravoval Espace
:_


To je najhoršie riešenie, ktoré sa dá použiť. Navŕtať ešte viac dier povedľa praskliny. Na plechu ok, ale na plaste? Len aby to neprasklo od nitu k nitu, a nevypadol potom celý kus materiálu aj s tým podloženým plechom.
D
dejmekČlen
Přidáno před 7 let
mbmbČlen
Přidáno před 7 let



Jirko, chybí ti tam El...
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
haskyhaskyČlen
Přidáno před 7 let
Zdravím.Nechci se zde rozepisovat,protože by se to špatně popisovalo co s tímto problémem udělal kolega.Má tyto auta(dvě)ve firmě jako malá montážní auta.Myslím že je přitáhl z Itálie a u obou měl stejný problém.pokud budeš chtít tak zavolej.Tel máš v SZ
Hasky
P
Pegaso 2010Člen
Přidáno před 7 let
Já jsem stejný problém řešil před 5 roky . Praskla mě zadní plastová stěna u Pegasa. Nechal jsem to svařit u firmy která plasty svařuje. Pěkně to potom zabrousili a dal jsem na to nálepku a bylo to v pohodě a už to dál neprskalo.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Ivoun, Hatiti, bleriot11, Franta REZAC, gut, pachta, hugo 007, Jiri Majki, hombredavid, ivano, copy, MTS, dejmek, mb, hasky, Pegaso 2010

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,893,196 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21421 sekund | Průměrně za: 0.21421 (0) sekund | Dotazy: 97 | Použitá paměť: 1.99MB/2MB