Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 pojištění karavanu proti živelným pohromám, vandalismu aj.: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

pojištění karavanu proti živelným pohromám, vandalismu aj.

Poslední aktualizace před 7 let
Honza1312Honza1312Člen
Přidáno před 7 let
Vážení má někdo z Vás pojištěn karavan, ne obytný automobil, proti živelným pohromám a vandalismu? Zákonné pojištění samozřejmě mám sjednáno, ale když jsem chtěl sjednat u dvou pojišťoven ( ČPP a Alianz) živelné pohromy a vandalismus pojistit mě karavan nechtěli. Karavan je r.výroby 2003, anglické výroby. Známý totiž koupil karavan a při stání v jednom kempu na Slovensku přišla náhle tak silná lokální větrná smršť, vichřice, že mu to karavan "odfouklo" do vody a bylo zaděláno. Silné poškození, přímo neopravitelné. Proto vznáším tento dotaz.
Peugeot Rifter 98 kW, 130 k, Sterling Europe 530
vojskovojskoČlen
Přidáno před 7 let
Tak změň pojišťováka. Evidentně jsi narazil na pitomce.
Mám pojistky u Allianz a předtím u ČP a všude jsem měl komplet pojistky včetně živelných pohrom, krádeže, vandalismu i havárie.
krakenkrakenČlen
Přidáno před 7 let
Mám u Allianz pojištěn přívěs kompletně se vším.
PabloGSPabloGSČlen
Přidáno před 7 let
Mám taky u Allianz pojištěný karavan na All risk.
Honza1312Honza1312Člen
Přidáno před 7 let
Díky za info, asi jsem fakt trefil na nějakého blbce, budu zkoušet dál.
Peugeot Rifter 98 kW, 130 k, Sterling Europe 530
ValteracciValteracciČlen
Přidáno před 7 let
Ano, všechny karavany jsem měl pojištěny u ČP a hned u toho prvního běhěm půl roku přišli kroupy :) proběhl průběh chvíli dohadování a bylo vyplaceno...:)
stjěně tak na HAvarku ALLrisk mám i auto, moto....a mám klid...
Mondeo combi 2,0 154Kw + aktuální Swift Chalenger Sport 586 - předtím Bailey Ranger 550/6 a ještě předtím Bailey Peagant Provence + posádka 2 + 2 + 1
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Honza1312, vojsko, kraken, PabloGS, Valteracci

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,017,667 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16575 sekund | Průměrně za: 0.16575 (0) sekund | Dotazy: 69 | Použitá paměť: 1.77MB/2MB