Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Udržíte děti za jízdy připoutané?: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Udržíte děti za jízdy připoutané?

Poslední aktualizace před 7 let
M
mikamahoČlen
Přidáno před 7 let
Jak to máte, opravdu celou cestu přejezdů udržíte děti v autosedačkách, případně na sedačkách připoutané pásy? Necháte je někdo třeba v noci na posteli, v alkovně? Předpisy jsou mi jasné, zajímá mě praxe při dlouhých cestách. Děkuju :-)
haskyhaskyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

mikamaho napsal:

Jak to máte, opravdu celou cestu přejezdů udržíte děti v autosedačkách, případně na sedačkách připoutané pásy? Necháte je někdo třeba v noci na posteli, v alkovně? Předpisy jsou mi jasné, zajímá mě praxe při dlouhých cestách. Děkuju :-)


Ahoj.Neřešíme to - musejí sedět a být připoutáni - ať se jim to líbí nebo ne !!!
Hasky
pachtapachtaČlen
Přidáno před 7 let
Zásadně připoutané když je vnučka unavená odpočíváme všichni.Klidně jedu delší štreku na dvakrát a častější přestávky než když jedeme sami.
Hanka a Pavel
_P_H__P_H_Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

hasky napsal:

Citovat

mikamaho napsal:

Jak to máte, opravdu celou cestu přejezdů udržíte děti v autosedačkách, případně na sedačkách připoutané pásy? Necháte je někdo třeba v noci na posteli, v alkovně? Předpisy jsou mi jasné, zajímá mě praxe při dlouhých cestách. Děkuju :-)


Ahoj.Neřešíme to - musejí sedět a být připoutáni - ať se jim to líbí nebo ne !!!


Jj, od malička připoutaný.
Jeep Commander, Hobby De Luxe 540,
P
paragČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

mikamaho napsal:

Jak to máte, opravdu celou cestu přejezdů udržíte děti v autosedačkách, případně na sedačkách připoutané pásy? Necháte je někdo třeba v noci na posteli, v alkovně? Předpisy jsou mi jasné, zajímá mě praxe při dlouhých cestách. Děkuju :-)


Jestli máš svoje děti rád,tak je nikdy do alkovny za jízdy nedávej.Prohlédni si na netu
bouračky ob.aut a určitě je tam nenecháš jen tak volně.Já mam strach i když sedí vnučky připoutané na zadnich sedačkách,neb když přiletí zezadu nějaký blb,tak toho ty laťky moc nepoberou.Zde již mnoho odvážných lidí psalo,že tak jezdí normálně,no každý svého štěstí strůjce.!!On když se stane nějaký průšvich,tak je již pozdě něčeho litovat.


Ahoj Jarda
haskyhaskyČlen
Přidáno před 7 let
Nemusí se stát ani bouračka.Kdysi,ještě z favoritem jsem dítě na 5 kilometrovou vzdálenost po vedlejší silnici nepřipoutal.Z lesní cesta mi tam vlítl traktor a musel jsem hodně moc brzdit.Mohl jsem jet tak šedesátkou,více to určitě nebylo.To dítě nemá šanci se udržet.Vlétl mezi přední a zadní sedačky do toho malinkatého prostoru.Dopadlo to dobře - jen nějaká boule a křik z leknutí.Už bych to nikdy neudělal.
Hasky
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 7 let
I když v Avii nemáme pásy, tak jsem od malinka kurtoval sedačky, teď když malinko vyrostli z dětských sedaček, tak jsem vyměnil sedačky za sedačky s integrovanými pásy. S dětmi si klidně cestu natáhneme na 2x a je klid 400-500 zvládnou za den a jak píše kolega když už toho maj dost (děláme přestávky cca. po 3 hod.) přespíme kde jsme na nejbližším stellplatzu, třeba, ale vždy připoutané!!!
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
M
mikamahoČlen
Přidáno před 7 let
Děkuji za vaše zkušenosti. Kluci (11,8) jsou na auto zvyklí, pás je pro ně samozřejmost, s bydlíkem teprve začínáme, tak se chystám na nátlak, že se jim za jízdy chce čůrat, dojít do ledničky pro pití a tak, určitě to budou zkoušet :-)
pachtapachtaČlen
Přidáno před 7 let
Zkoušet můžou teď záleží jen na tobě jak se s tím vyrovnáš myslím, že jsou už dostatečně starý aby pochopili ,že musí počkat až se dá zastavit.
Hanka a Pavel
M
mikamahoČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

pachta napsal:

Zkoušet můžou teď záleží jen na tobě jak se s tím vyrovnáš myslím, že jsou už dostatečně starý aby pochopili ,že musí počkat až se dá zastavit.


Jasně :-)
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

mikamaho napsal: ... tak se chystám na nátlak, že se jim za jízdy chce čůrat, dojít do ledničky pro pití a tak, určitě to budou zkoušet :-)

Na lodi a v letadle velí kapitán, v autě řidič!
Pro posádku je jejich slovo zákon! :o
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
ValteracciValteracciČlen
Přidáno před 7 let
Všichni jezdíme připoutaný, dokonce to i děti sami vyžadují když jedeme z nákupu cca 1 km sídlištěm teď už se naštěstí poutají sami.
Mondeo combi 2,0 154Kw + aktuální Swift Chalenger Sport 586 - předtím Bailey Ranger 550/6 a ještě předtím Bailey Peagant Provence + posádka 2 + 2 + 1
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 7 let
Jestli jsi někdy viděl crash testy nebo na vlastní oči následky čelního střetu vozidla, tak si zkus odpovědět na otázku, co by se stalo s jedincem, který by se volně procházel po obytce nebo spal v alkovně, při bouračce v rychlosti 100 km/h. A ke všemu si vem, že ten jedinec je dítě. Jestli si plně uvědomuješ, že by to pro dítě znamenalo téměř jistou smrt, pak ani nechápu, na co se vůbec ptáš.

www.weltwunderer.de/wp-content/uploads/2010/08/Accident11.jpg


bc01.rp-online.de/polopoly_fs/1.4996784.1428415604!httpImage/247006170.jpg_gen/derivatives/dx510/247006170.jpg





Omlouvám se, ale připadá mi to jako se ptát, jestli necháte děti hrát s nabitou pistolí, protože špuntovky už je nebaví.
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 7 let
Dítě má snad poslouchat !!!
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
Během jízdy jsme všichni připoutaní. Úplně na 100% to ale není, protože posádka chodí na toaletu nebo do lednice pro svačinu či pití.
Jedinej vzornej jsem já za volantem :-) .


.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
M
mikamahoČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Během jízdy jsme všichni připoutaní. Úplně na 100% to ale není, protože posádka chodí na toaletu nebo do lednice pro svačinu či pití.
Jedinej vzornej jsem já za volantem :-) .


.


Dík, tak nějak to taky vidím... dle aktuální situace :-)
jarous350jarous350Člen
Přidáno před 7 let
Já dokonce jezdím nepřipoutanej i na motorce a manželka na koni a to jsou rizikovější aktivity než jízda karavanem. Jedinej rozdíl je v legislativě.
CHATEAU LA CAR 380
r.v. 1988 :^
ValteracciValteracciČlen
Přidáno před 7 let
Ty jsi ale hodnej koník ne, by jsi jí neschodil :)
Mondeo combi 2,0 154Kw + aktuální Swift Chalenger Sport 586 - předtím Bailey Ranger 550/6 a ještě předtím Bailey Peagant Provence + posádka 2 + 2 + 1
jarous350jarous350Člen
Přidáno před 7 let
To je jasný, to by se mohla bouchnout hlavou o noční stolek :-)
CHATEAU LA CAR 380
r.v. 1988 :^
T
TompetrČlen
Přidáno před 7 let
My se snažíme být připoutaní, ale občas se mi toulají pasažéři po autě (záchod, lednice, pro něco do skříňky, atp.) Jakmile se něco takového děje tak zpomalím a snažím se být maximálně ve střehu. Ono to ani nejde jinak a popravdě nevěřím ani těm, co tvrdí, že jsou vždy všichni připoutaní na 100%. Riziko je všudypřítomné, ale není třeba se z toho hroutit.
Všude dobře, tak co doma?

www.mahari.cz - Indické nástěnné dekorace
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,728,307 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.29565 sekund | Průměrně za: 0.29565 (0) sekund | Dotazy: 146 | Použitá paměť: 2.35MB/2MB