Přihlášení

Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem

Zapomněli jste heslo?
Klikněte sem.
www.karavanypro.cz

Kdo je on-line

· Hosté on-line: 15

· Členové on-line: 2
Marlo, krovak

· Registrovaní členové: 10,538
· Nejnovější člen: dp62

Nástěnka

Abyste mohli napsat zprávu, musíte se nejprve přihlásit.

Feromont
21.09.2017 18:56
Děkuji za gratulace, až se potkáme přiletí Jelen. Luboš

Maxici
21.09.2017 10:21
Taky se připojujeme a přejeme Feromontovi vše nej... k narozkám. Kytara Táborák Narozky

Zdenek a Irena Lbc
21.09.2017 04:21
Feromontovi přejeme vše jen to nejlepší k dnešním narozeninám! Narozky kiki stesti mavam mavam

Vlastik12345
11.09.2017 15:02
Dobrý den, chtěl bych si koupit starší n 126 a opravit - upravit si ho. Chtěl bych někoho z okolí Ostravy poprosit, zda bych se nemohl s manželkou podívat, jak vypadá n 126 zevnitř. Já si to dovedu p

jested
07.09.2017 14:37
Syn ai koupil dalniční známku do Švýcarska 2017, nemohl odcestovat a nabízím ji zájemci za 500 Kč jested

petr a jarka
04.09.2017 19:52
Radime-Rarášku. Přejeme vše nej nej k Narozkynarozeninám, stestištěstí, kiki zdraví a stále jen v pohodě mavam Grin

hvcaravans.cz

Číst diskuzi

Karavan » OSTATNÍ » O nás
 Vytisknout diskuzi
Pozdrav od nováčka
Zdravím všechny,

jmenuji se Karel a slyším na Káju. Táhne mi na 40.

Rád poslouchám a vstřebávám informace. Navštěvuji pár odborných internetových fór a jsem z nich zvyklý na rázné udržován pořádku. Možná proto toho moc virtuálně nenakecám.

Sem mě dovedla zvědavost a určitý stupeň pohodlnosti. Řekněme, že bydlení ve stanu už mě přešlo a začínám pokukovat po trochu pohodlnějším cestovním obydlí. S karavany mám zatím jedinou zkušenost - vídám v nich bydlet lidi na závodech, kterých se také účastním a to mě nahlodává k tomu, že bych si něco takového taky pořídil. Trochu problém je to, že využití by bylo jen párkrát do roka a tak tento nápad doma obdržel nálepku - "počkej až vyrostou děti nebo až nebude hypotéka". Druhý problém je totální neznalost problematiky karavanů. Na nový finance nejsou a starší levný nedokážu prokouknout.

S plánem zúčastnit se závodů v srpnu vyvstala zase myšlenka karavanu. Budu tam sám, zbytek rodiny se bude bavit na chatě u rodičů a já začal po známých shánět karavánek, který by utáhlo Clio a já se do něj vešel. Velmi rychle jsem se virtuálně skamarádil s řadou malých lehkých Poláků. Jenže všichni rybáři v okolí, kteří měli tento karavánek a i by mi ho půjčili za symbolickou částku, láhev něčeho dobrého nebo basu dvanáctky z Plzně, už ho prodali a koupili něco jiného, velkého, krásného či úžasného, co už z ruky nedají. Naprosto je chápu. Karavan s postelí, pár původními skříňkami a aspoň trochu vodotěsný je něco jiného než pojízdný domek s veškerým komfortem. A to mám vpodstatě jen pár požadavků. Aby do karavanu neteklo, měl technickou a dalo s s ním bezpečně dojet na místo určení a zpět. Komfort netřeba.

A tak jsem tady s plánem sbírat informace, shromažďovat nápady a časem je použít v případě, že mi spadne do klína za nějaké pěkné peníze karavan, který si bude chtít stát členem domácnosti jako všechny ostatní užitečné věci které máme. A když už si jednou něco pořídíme, tak se o to náležitě staráme. Přeci jen nejsme tak bohatí, abychom si mohli dovolit plýtvat penězi na vlastní blbost.
 
Upravit 2
Přejít na fórum:
Vygenerované za: 0.27 sekund
147,593,849 návštěv