Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 WC Thetford: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

WC Thetford

Poslední aktualizace před 7 let
haskyhaskyČlen
Přidáno před 7 let
Zdravím.Klapka na WC se mi po otevření sama vrací do skoro zavřené polohy.V otevřeném stavu musím to plastové kolo přidržovat aby zůstala klapka otevřená.Nedá se to někde "přitáhnout" aby klapka šla trošku pevněji.Koukal jsem na to,ale nic jsem nenašel.Předem díky za radu.
Hasky
J
Jirka WČlen
Přidáno před 7 let
Přikláněl bych se k tomu, že na těch lehkých plastech ovládání klapky něco ulpělo a vlastní vahou se to zavírá. Měl jsem to nedavno celé rozdělané a nijak se to tam utahnout nedá.
haskyhaskyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Jirka W napsal:

Přikláněl bych se k tomu, že na těch lehkých plastech ovládání klapky něco ulpělo a vlastní vahou se to zavírá. Měl jsem to nedavno celé rozdělané a nijak se to tam utahnout nedá.


No to je právě ono - je to čisté.Také jsem koukal a nic na "štelunk" jsem nenašel.Tak že budu meset sedět a pravou rujkou držet kolečko v otevřeném stavu - to si ale nemůžu číst :D
Hasky
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: hasky, Jirka W

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,311,328 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15382 sekund | Průměrně za: 0.15382 (0) sekund | Dotazy: 62 | Použitá paměť: 1.72MB/2MB