Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Postel do dodávky se zvýšenou strechou: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Postel do dodávky se zvýšenou strechou

Poslední aktualizace před 6 let
M
myspulinČlen
Přidáno před 7 let
Kolegové, dělal si někdo postel nebo rošt do dodávky typu Ford Tranzit nebo Fiat Ducato s nejvyšší střechou? Případně i nějakou verzi postele nahoru do střechy H2, t.j. zvýšené, ale ne nejvyšší? Postel dolů jsem už jednou dělal do VW Transportera, to problem nebyl, ale tu postel nahoru nevím, jak udělat. Děkuji za rady.
mr_antikmr_antikČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

myspulin napsal:

Kolegové, dělal si někdo postel nebo rošt do dodávky typu Ford Tranzit nebo Fiat Ducato s nejvyšší střechou? Případně i nějakou verzi postele nahoru do střechy H2, t.j. zvýšené, ale ne nejvyšší? Postel dolů jsem už jednou dělal do VW Transportera, to problem nebyl, ale tu postel nahoru nevím, jak udělat. Děkuji za rady.


stejně jako dole ale zavěsil bych ji za ty horní výstuže nebo za sloupky
M
mariaČlen
Přidáno před 7 let
ahoj, horní postel mám v nejvyšším Ducatu zavěšenou na horních výztuhách. Dva jaklové podélníky, na koncích patky L 50x50, za které to visí. Na závěr propojené příčníky
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 7 let
Třeba pomuže pro inspiraci tohle


http://www.carava...um_id=8024
Martin
Facebook- Martin Havelka
jesterkajesterkaČlen
Přidáno před 7 let
Pro usporu mista sem ji udelal rozkladaci, vyspí se na ni dva , dlouhá je 2 metry a kdyz ji slozim , nikdo ani netusi ze tam nejaka popstel je. Asi nejakejch 17 lamel roztahnu podelne pod strechou auta , rozbalim srolovanou matraci a hura spat :D
mr_antikmr_antikČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

jesterka napsal:

Pro usporu mista sem ji udelal rozkladaci, vyspí se na ni dva , dlouhá je 2 metry a kdyz ji slozim , nikdo ani netusi ze tam nejaka popstel je. Asi nejakejch 17 lamel roztahnu podelne pod strechou auta , rozbalim srolovanou matraci a hura spat :D


To by si zasloužilo minimálně foto, pokud to není tajné
1
1111111111Člen
Přidáno před 7 let
přidávám se také, rád bych viděl pár fotek, také chci předělat spaní, mám Jumper, to nejvyšší co se dělá a chci dát postel podél ke stropu.
I
IvanPlzenČlen
Přidáno před 7 let
Taky se přimlouvám za foto :-)
prcek123prcek123Člen
Přidáno před 7 let
fotky tady již jsou:
http://www.carava...ost_201184
jesterkajesterkaČlen
Přidáno před 7 let
Pouzivám tyhle lamely tretim rokem . 2 Dosple unesou bez potizi. Slozeni rozlozeni 3 minutky a po slozeni nezabiraj temer zadne misto. :) spousteci postel je taky fajn ale uz na ni nemam vyskove misto abych mohl vzprimene stat. navic by mi zazdila jedno stresni okno... :)
M
mariaČlen
Přidáno před 7 let
ty rošty mám na rychlou montáž v Jumperu. Nosnost celku je dostatečná, matrace rozloží zatížení na více lamel. Problém je ale s matrací. Počítá se s tím, že lamely jsou cca 70mm od sebe a matrace to roznese. Když na to dáš něco tenkého a skladného ( karimatku atp. ), cítíš každou příčku. Proto jsem je dával vedle sebe. Potom je ten návin ale těžký jako prase. 90cm x 200cm odhaduji na více než cca 30kg.
G
gutČlen
Přidáno před 7 let
Díval jsem se kdysi na mobile de. a byla tam vestavba,co měla na boku nad dveřmi na tom nosníku po obou stranách podélně přidělané elko a vpředu nad řidičem byly uskladněné asi na sobě nějaké plotny které se daly roztáhnout .
Takže se vyspali dva lidé podélně pod střechou a dole se dalo prolézt.

Zvládl bych to nakreslit pokud bude zájem.

Gut
M
mariaČlen
Přidáno před 7 let
pokud mne paměť neklame, je to nějak podobně v Nuggetu a obecně v autech se zvedací střechou
CibiCibiČlen
Přidáno před 6 let
Nemá někdo v autě podobný mechanismus závěsné postele pro cca 70cm výšku postele od stropu (viz foto). Ušetřilo by mi to čas, nevymýšlet vymyšlené...
VW LT 35 maxi
Cibi Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
pnovopnovoČlen
Přidáno před 6 let
V Dusseldorfu bylo tohle .
pnovo Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
CibiCibiČlen
Přidáno před 6 let
trochu to upřesním - tohle je z vysoké střechy, tam to není problém, ale mám pouze střední výšku, takže postel musí tak 40cm dolů pod rám okna.

Jestli třeba vyrobit pomocný rám, který přišroubovat po obvodu horní hrany okna a na něj udělat závěsy..
VW LT 35 maxi
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: myspulin, mr_antik, maria, Martin Mrak, jesterka, 1111111111, IvanPlzen, prcek123, gut, Cibi, pnovo

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,688,526 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23742 sekund | Průměrně za: 0.23742 (0) sekund | Dotazy: 120 | Použitá paměť: 2.12MB/2MB