Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Nabíječka se zdrojem pro 100 Ah baterii: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Nabíječka se zdrojem pro 100 Ah baterii

Poslední aktualizace před 7 let
klappeklappeČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,

Mám v karavanu 100 Ah trakční baterii hlavně pro pohon moveru Al-Ko Ranger, ale rád bych ji použil i na občasný 12V provoz mimo síť (světlo, čerpadlo). Bohužel se v karavan servisu nepovedlo napojit baterii na 12V obvod (nějaké špatné napětí či co) a zároveň současná provizorní nabíječka CTEK MXS 5.0 nestíhá tu kapacitu. Tak hledám nějakou vhodnou nabíječku, která by šla použít i jako zdroj pro 12V obvod.

Zatím jsem dostal doporučení jen na tuhle:
http://www.dalix....2-12v.html

Ale nevím, jestli se ještě vyrábí. Máte někdo jiný tip?
Díky moc.

Ahoj Klappe
Martin (39), Renča (38), Barča (9), Kája (7)
jarous350jarous350Člen
Přidáno před 7 let
Ctek s proudem 5A by měl být na 100Ah baterii dostačující. Co myslíš tím "nestíhá kapacitu"? Nebo nestíhá tvoji spotřebu? 5A není zase tak málo, obzvlášť když píšeš, že to chceš na osvětlení a čerpadlo.
CHATEAU LA CAR 380
r.v. 1988 :^
klappeklappeČlen
Přidáno před 7 let
Ten CTEK občas trošku "bzučí", v určitých fázích, měl jsem za to, že se trošku trápí kapacitou, protože u menší kapacity jsem žádný podobný zvuk nezaznamenal.

I tak bych si CTEKa chtěl nechat jako zálohu pro startovací baterie z aut a pořídit něco vhodnějšího do karavanu.
Martin (39), Renča (38), Barča (9), Kája (7)
T
teunNováček
Přidáno před 7 let
SZ
klappeklappeČlen
Přidáno před 7 let
Up
Martin (39), Renča (38), Barča (9), Kája (7)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: klappe, jarous350, teun

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,017,691 unikátních návštěv | Vygenerované za: 1.38523 sekund | Průměrně za: 1.38523 (0) sekund | Dotazy: 62 | Použitá paměť: 1.71MB/2MB