Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Truma ultraheat 230V: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Truma ultraheat 230V

Poslední aktualizace před 7 let
P
plamineklČlen
Přidáno před 7 let
Zdravím všechny,
mám prosbu. Obměnil jsem karavan na novější a v něm mám topení Truma ultraheat 230V. Na elektřinu funguje v pořádku. Ale nedaří se mi zprovoznit ho na plyn. Má to automatické zapalování. Má tam být slyšet nějaké "jiskření" toho zapalování? Nic právě není slyšet. Ty tužkové baterie jsou tam dvě nebo jedna? Já jsem na první pohled viděl jenom jednu. Zkusil jsem jí vyměnit a nic. Jaký je postup zapínání tohoto topení? Při prodeji topení na plyn v pohodě fungovalo.
Moc dík za rady.
Libor (44), Dáša (39) + Lenička (10) a Lukášek (4) - Lunar Quasar EB + Dacia Duster
STMaxSTMaxČlen
Přidáno před 7 let
Napřed bych zkusil návod k obsluze :) http://www.turcan...002%29.pdf
leosmalikleosmalikČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,¨
Já mám tužkovku jen jednu, když lehneš na podlahu tak ji uvidíš.Zkus ji vyměnit.Po zamáčknutí středu ovládacího knoflíku začne být slyšet zapalovací jiskra,poté otočím knoflíkem myslím doleva,někdy to lehce bafne,a začne hořet.
Taky chvilku trvá než se system naplní plynem,ale ten zvuk je důležitý.
Leoš
Leoš,Petra,Laura (11),
BMW X5 + Burstner Trecento 540TL
P
plamineklČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,
Právě že neslyším žádné jiskření a ani není cítit plyn. Ten knoflík se zmáčkne když je v nějaké poloze? Např. na nastaveném stupni?
Moc dík.
Libor (44), Dáša (39) + Lenička (10) a Lukášek (4) - Lunar Quasar EB + Dacia Duster
haskyhaskyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

plaminekl napsal:

Ahoj,
Právě že neslyším žádné jiskření a ani není cítit plyn. Ten knoflík se zmáčkne když je v nějaké poloze? Např. na nastaveném stupni?
Moc dík.


Ahoj.Když otočíš "knoflíkem" z nuly už na jedničku,tak by mělo být slyšet jiskření.Já když zapaluji,tak dám "knoflík" až na desítku,zmáčknu ho a cca.po pěti vteřinách jej pustím a hoří mi to.
Hasky
P
plamineklČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,
já jsem to právě taky otočil na plný výkon, zmáčkl a nic. Není slyšet ani jiskření ani cítit plyn. Držel jsem to cca 40 sekund a nic.
Nevíš, jestli se dá tohle topení zapálit i jinak než tím bateriovým "jiskřítkem"? Ještě mě napadá, jestli nemá to bateriové zapalování zoxidované kontakty ...
Libor (44), Dáša (39) + Lenička (10) a Lukášek (4) - Lunar Quasar EB + Dacia Duster
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: plaminekl, STMax, leosmalik, hasky

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,043,962 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17971 sekund | Průměrně za: 0.17971 (0) sekund | Dotazy: 68 | Použitá paměť: 1.76MB/2MB