Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Plynová trouba v anglanu.: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Plynová trouba v anglanu.

Poslední aktualizace před 7 let
fidofidoČlen
Přidáno před 7 let
Používáte v anglickém karavanu plynovou troubu? Dnes jsme to poprvé zkusili a trouba byla jen teplá, za to gril nad ní byl rozpálený aniž by se v něm topilo. Myslím, že se tam nedá nic upéct. :xJinak gril je skvělý.
Máte to taky tak nebo vám peče dobře?
Fido&Fidorka
Honza PalasekHonza PalasekČlen
Přidáno před 7 let
Zdravím,

tož mě plynová trouba v karavanu peče vzorně. Řekl bych komfortněji a rovnoměrněji, než plynová trouba co jsme kdysi měli doma. Dle nastavení regulátoru se plamen samovolně seřizuje, aby udržel zvolenou teplotu po té, co se trouba nahřeje. Co když jsi jen topil krátkou dobu a všechno teplo ti díky fyzice stoupalo nahoru a nestačilo vyhřát pečící prostor?
anglický karavan Abi Globetrotter Jubilee + Citroen C5X7 2,0 HDI
haskyhaskyČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj.Anglána máme druhého a trouba v prvém i druhém peče super.
Hasky
ChippChippČlen
Přidáno před 7 let
Nám peče trouba také perfektně,regulace funguje.
Mirek!y,Alena:y+Wiki a Týna:i. Toyota Land Cruiser 120+Sterling Elite Emerald!^!@
fidofidoČlen
Přidáno před 7 let
Díky všem za odpověď. :_Zkusím se podívat, jestli není chyba v regulaci toho hořáku.
Fido&Fidorka
M
mara1113Člen
Přidáno před 7 let
- máme starší troubu Spinflo,funguje jak má - ale dvířka nejdou úplně dorazit na rovno,jsou stále zešikma jakoby nedovřená - dá se to seštelovat nebo to tak má být ?nenašel jsem nikde šrouby k seštelování ... a gumové těsnění taky není kolem dokola,ale jen vrch a boky,přijde mě ,že kdyby tam nebylo,tak to skoro sedne jak má,pak to ale zas nebude těsnit....
fidofidoČlen
Přidáno před 7 let
Tak už jsem vyřešil problém s málo hřející troubou. Bylo to v plynu. Když jsme jí potřebovali, tak jsme měli naražený propan a ten by měl mít regulátor 37mbar, ale v přívěsu máme regec 30mbar. Teď jsem vyměnil láhve a dal propan-butan a trouba hřeje jako divá.:^ Budu muset řešit nastavitelným regulátorem.
Fido&Fidorka
haskyhaskyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

fido napsal:

Tak už jsem vyřešil problém s málo hřející troubou. Bylo to v plynu. Když jsme jí potřebovali, tak jsme měli naražený propan a ten by měl mít regulátor 37mbar, ale v přívěsu máme regec 30mbar. Teď jsem vyměnil láhve a dal propan-butan a trouba hřeje jako divá.:^ Budu muset řešit nastavitelným regulátorem.


Ahoj.Nevím jest-li je to ta hlavní příčina.Asi by k tomu měl napsat něco zkušený plynař.Ale u mě vždy bylo jedno jakou lahev připojím.Regulátor mám stále 30 mb.A troufám si říci že nikdo z nás regulátory nepřehazuje podle toho,jaký zrovna má lahve.
Hasky
M
mara1113Člen
Přidáno před 7 let
...tak trouba po prvních 3 týdnech výjezdu se ukázala jako nejslabší článek - brambory se musely po 2 hodinách dodělávat na pánvičce ... myslím,že chyba bude v těsnosti dvířek,bude se to muset nějak
doupravit...jinak všechno z angl.výroby funguje super .... angl.bojler (el. - plyn) taky příjemně překvapil....
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: fido, Honza Palasek, hasky, Chipp, mara1113

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,113,905 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22078 sekund | Průměrně za: 0.22078 (0) sekund | Dotazy: 89 | Použitá paměť: 1.92MB/2MB