Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Kde sehnat dodávku: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Kde sehnat dodávku

Poslední aktualizace před 7 let
mr_antikmr_antikČlen
Přidáno před 7 let
Poradíte někdo nějakého spolehlivého bazaristu, dovozce, který má v portfoliu dodávky, Fiaty. Případně se podělte o pozitivní i negaitvní zkušenosti, případně jaký zvolit postup?

Preferuju spíš tady v čechác, Praha-Server. Původně jsem myslel, že něco vyberu na mobile.de, pošlu odkaz bazarníkovi a on se mi k tomu vyjádří, přípdně doveze, ale zjistil jsem že to tak nefunguje. Jeden známý bazarník (bohužel Fiaty nedělá) mi narovinu řekl, že takhle nic nevozí, jen v případě nouze. Jinak vše přes svoje kontakty u autorizovaných DE prodejců.

Sháním 1-2 roky staré Ducato L1H1, 2.3 130PS. Trošku doufám, že u tak mladého auta není extra prostor pro manipulování se servisní knížkou, kilometry a důvod šetřit na servisu.

Nějak mi ceny v českých bazareh v porovnání s německými lítají cca 100tis korun. Ještě jsem dívám, že docela velká nabídka je v Itálii, ale nějak "nemám důvěru" protože vím, jak Italové jezdí.
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 7 let
Ono 90% prodejců na Ebay jsou lidé z východu. Což vše odpovídá tomu. Roční auto bych spíše hledal přímo u prodejců Fiat. A když za něco mám dát půl míče, tak i přes republiku pojedu.
Přeji šťastnou ruku. :^
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
sipadansipadanČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

mr_antik napsal:

Sháním 1-2 roky staré Ducato L1H1, 2.3 130PS. Trošku doufám, že u tak mladého auta není extra prostor pro manipulování se servisní knížkou, kilometry a důvod šetřit na servisu.


Není moc důvodů proč se zbavovat rok staré dodávky ... snad jedině předváděčka.
Sdílím tudíž názor SB, jinde než od prodejce bych nekoupil.

Čachrování s kilometry ..... známý koupil 2 roky starého Sprintera - moc dobře :).
Měl najeto 80 000 km, což se zdálo adekvátní stáří vozu a dodávce.
Jenže v reálu kyvadlově non-stop jezdil Ukrajina - ČR a měl přes půl mega - to se zjistilo až když byly problémy s motorem.
4.114683,118.628756
mr_antikmr_antikČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

SignBoss napsal:

Ono 90% prodejců na Ebay jsou lidé z východu. Což vše odpovídá tomu. Roční auto bych spíše hledal přímo u prodejců Fiat. A když za něco mám dát půl míče, tak i přes republiku pojedu.
Přeji šťastnou ruku. :^


Samozřejmě, pokud seženu spolehlivý zdroj, rád si dojedu přes celou republiku. Roční auto v ČR je dost utopie, i když samozřejmě jsem nějaké prodejce oslovil. Roční auto spíš mám na mysli třeba roční leasing, protiúčet.... Poku ale bude stát 450tis, když nové můžu koupit za 520 tak to je jiné rozhodování.
Nejvíc nabídek mi přijde, že chodí přímo z Itálie - má smysl se na nějakého dovozce obracet?
copycopyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

SignBoss napsal:

Ono 90% prodejců na Ebay jsou lidé z východu. Což vše odpovídá tomu.


prečo máš tento mylný dojem? po 600 zrealizovaných nákupoch cez ebay ti môžem oponovať.
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 7 let
Fiat profesional Horní počernice
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
mr_antikmr_antikČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Me2d napsal:

Fiat profesional Horní počernice


Myslíš poptat tam ojetinu (z výkupu na protiúčty) nebo koupit rovnou nový?

Upřímně mám trošku strach z auta, které najelo třeba 100tis km po Praze a okolí....
Pokud bychom v dohledné neplánovali rodinu a stavbu domu, tak nové při dnešního podmínkách je jasná volba, zvlášť když Fiat nemá ty příplatkové výbavy nijak nesmyslně natažené...
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 7 let
spíš jsem myslel vlastně jakýkoliv fiat profesional, ale spíš předváděcí, nebo jejich tzv. služebáci bývají za dobře a servisovaní v záruce.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

copy napsal:

Citovat

SignBoss napsal:

Ono 90% prodejců na Ebay jsou lidé z východu. Což vše odpovídá tomu.


prečo máš tento mylný dojem? po 600 zrealizovaných nákupoch cez ebay ti môžem oponovať.


Řeč je o autech a Ebay.de
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
HONZAV1HONZAV1Člen
Přidáno před 7 let
Dovolím si do toho rýpnout. Sice tušíme značku, motor, velikost, ale nic dalšího o autě. Má to být plechovka, poloprosklené, bus??
Pokud chci koupit něco v takovéto ceně, tak za mě rozdíl 450 nebo 520 je zanedbatelný, pokud to auto chci mít dlouhodobě. Bohužel právě na těch "ročních" autech se dají díky mládí dělat největší podvody s kilometry. Že někdo bude po roce prodávat dodávku, k tomu musí být sakra důvod. Předváděček moc nebude, tolik jich zas prodejci nemají, narozdíl od osobáků. V podstatě jediná šance je z operáku. Nebo si počkat na akční nabídku u Peugeot/Citroen/Fiat, pak se dají ta auta nová koupit i za tuto cenu.
Pokud budete trvat na ojetině, je nutno být aktivní a neváhat cestovat. Já jsem třeba před pár lety kupoval nový valník Ducato v Německu, cena oproti CZ trhu byla -150tis., před tím jsem bral pro bratrance dvě Nována v Německu právě po operáku, myslím, že byly po půjčovně Avis a ta měla podmínku, že auta buď rok, nebo 35tis., co příjde dříve. Bylo jich tam asi 30, ze kterých se vybíralo. To bylo ale v době, kdy tu taková auta, hlavně s danou výbavou vůbec nebyla. Teď už se kupují jen nová, protože to i díky financování vychází lépe. Honza
Honza+Jitka+Iwik+Luky+HOBBYK
mr_antikmr_antikČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

HONZAV1 napsal:

Dovolím si do toho rýpnout. Sice tušíme značku, motor, velikost, ale nic dalšího o autě. Má to být plechovka, poloprosklené, bus??
Pokud chci koupit něco v takovéto ceně, tak za mě rozdíl 450 nebo 520 je zanedbatelný, pokud to auto chci mít dlouhodobě. Bohužel právě na těch "ročních" autech se dají díky mládí dělat největší podvody s kilometry. Že někdo bude po roce prodávat dodávku, k tomu musí být sakra důvod. Předváděček moc nebude, tolik jich zas prodejci nemají, narozdíl od osobáků. V podstatě jediná šance je z operáku. Nebo si počkat na akční nabídku u Peugeot/Citroen/Fiat, pak se dají ta auta nová koupit i za tuto cenu.
Pokud budete trvat na ojetině, je nutno být aktivní a neváhat cestovat. Já jsem třeba před pár lety kupoval nový valník Ducato v Německu, cena oproti CZ trhu byla -150tis., před tím jsem bral pro bratrance dvě Nována v Německu právě po operáku, myslím, že byly po půjčovně Avis a ta měla podmínku, že auta buď rok, nebo 35tis., co příjde dříve. Bylo jich tam asi 30, ze kterých se vybíralo. To bylo ale v době, kdy tu taková auta, hlavně s danou výbavou vůbec nebyla. Teď už se kupují jen nová, protože to i díky financování vychází lépe. Honza


Co se plecháč nebo poloprosklené je jedno. Co se týká slev, tak se jedná "bohužel" prakticky o nejlevnější varianty (příplatková výbava jen klima), které se v akcích přiliš neobjevují a prodejci na nich slevama nehýří.
V podstatě jediná šance je ojetý auta po operáku/zaruce, to je pravda, nějaké "pohádky" v tomto ohledu neberu, ať to má raději najetu reálných 100tis než pochybných 50tis u čtyřletého auta. Aktuální limit pro bazar mám 400tis, vzhledem k ceně nového....
I
IvounČlen
Přidáno před 7 let
Předváděčku bych si nikdy nekoupil. To je to nejhorší co si můžeš koupit.
A s tím dobrým servisem to až tak pravda není.
Praxe je taková, na studený motor až na podlahu a jedem. Servis ? Co nejlevněji a co nejmíň do toho vrazit. Každej pitomec se v tom sveze a zkouší co to umí, než si to koupí....
Každý prodejce ti řekne, že předváděcí modely jsou jejich noční můry....
Kdybych dřív do aut nedělal, tak to nepíšu. Sám jsem to nepraktikoval, ale je to běžný. Z cizího krev neteče a někdo si to koupí s tím, že je to předváděčka......

Citovat

Me2d napsal:

spíš jsem myslel vlastně jakýkoliv fiat profesional, ale spíš předváděcí, nebo jejich tzv. služebáci bývají za dobře a servisovaní v záruce.
Weinsberg CaraOne 420
mr_antikmr_antikČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Ivoun napsal:

Předváděčku bych si nikdy nekoupil. To je to nejhorší co si můžeš koupit.
A s tím dobrým servisem to až tak pravda není.
Praxe je taková, na studený motor až na podlahu a jedem. Servis ? Co nejlevněji a co nejmíň do toho vrazit. Každej pitomec se v tom sveze a zkouší co to umí, než si to koupí....
Každý prodejce ti řekne, že předváděcí modely jsou jejich noční můry....
Kdybych dřív do aut nedělal, tak to nepíšu. Sám jsem to nepraktikoval, ale je to běžný. Z cizího krev neteče a někdo si to koupí s tím, že je to předváděčka......

Citovat

Me2d napsal:

spíš jsem myslel vlastně jakýkoliv fiat profesional, ale spíš předváděcí, nebo jejich tzv. služebáci bývají za dobře a servisovaní v záruce.



No, ale platí tohle i u dodávek? Přeci jen to není sportovní kombík :-)
copycopyČlen
Přidáno před 7 let
Signboss: presne, o ebay.de a autách.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: mr_antik, Franta REZAC, sipadan, copy, Me2d, HONZAV1, Ivoun

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,134,371 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20445 sekund | Průměrně za: 0.20445 (0) sekund | Dotazy: 120 | Použitá paměť: 2.15MB/2MB